Eesti meistrivõistlused 2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Aare6631 »

Et aidata EML juhatusel 2013. aasta Eesti MV asukoht enne suve ära otsustada, on kilvalehel avatud rahvaküsitlus: http://www.kilb.ee/index.php/registreerimine
Iga EML liige saab seal klõpsata nuppu kas Räpina või Pärnu poolt. Hääletada saab üksainus kord. Tulemusi näevad ainult lehe toimetajad (Kaspar ja mina). Topeltnimed ja EML nimekirja mittekuuluvad nimed arvesse ei lähe. Hääletada saab 31. mai õhtuni. Oma arvamust võib ka muuta, kui näiteks vahepeal üks pooltest hea pakkumise teeb.
EML juhatus mõtleb enne mai lõppu kindlasti ka ürituse formaadi (eelkõige küsimuste arvu) üle.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Aare6631 »

Saadan infot Mait Meensalult Räpina mälumängufestivali 2013 kohta.
Parim aeg oleks 4.-5.mai. Mängupaigaks rahvamaja saal, mis saab uue kuue ja korraliku tehnilise varustatuse. Saali eest raha ei küsita. Samas majas saab kummalgi päeval korraliku 3-käigulise lõuna 4 euro eest. Töötab korralik puhvet. Ööbimiskohti on piisavalt, erineva taseme ja erineva hinnaga. Räpinas on pakkuda 2 korterit, 3- ja 4-toaline. Samuti on olemas aianduskooli õpilaskodu ning Ristipalos (2 km Räpinast) 2-kohalised toad. Räpinas on olemas ka Kiudoski restoran ja hotell. Nahal (8 km) end. koolimajas, mis külaseltsi kasutada, võib samuti saada tasuta kohad, madratsil.
Laupäeva õhtuks renditakse projekti toel Ristipalo puhkekeskus (hind muidu 130 eur), kus saab sauna.
Auhinnalaua eest hoolitsevad vallavalitsus, valla kultuurkapital ja Piiriveere Liider (loodetavasti rahuldab projekti).
Paarismängu paneks kokku Omar Kaljuvee meeskond.
Üksikängu võtab enda peale Priit Naruskberg meeskonnaga.
Võistkonnamängu teeksid Huko Laanoja, Meensalu, Koit Nook, Mari Kala, Riho Zupsman, Tõnu Talve ja ehk veel keegi Tartust.
Omalt poolt lisaks, et Tallinnast (ja Tartust) Räpinasse ja tagasi saaks tellitud bussiga.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Kordan siis siia ka Pärnu projekti. Kuupäevad võivad olla samad või ka aprilli lõpus. Hiljem oleks juba halvem.
Mängukoht oleks Kentuki lõvi pubi. Kus on põhimõtteliselt 3 saali. 15 võsitkonda , 30 paari ja 40 üksikmängijat mahuks ilusti ära. Heli ja videotehnika on olemas. Ruumi eest renti ei küsita kui tellime kahel päeval toitlustuse. Kui onerakordselt ilus ilm saab mängu läbi viia ka siseõues kuhu mahub ca 200 inimest.
Võistkonnamängu eest vastutaks Schöttli bolts, Paarika ja individuaali teeksid Songad, Heino Raivet, Igor Habal, Alar Särgava ja Lauri Naber. Erineva hinnatasemega ööbimiskohti on kilomeetri raadiuses kümneid. Kui on enamvähem osalejate arv teada on võimalik ka teha mingi konkreetne hinnapäring. Tõenäoliselt oleks olemas ka variant magada koolivõimla põrandal mattidel.
Võistkonnamängus teeks küsimusi 125, Individuaalis ja paarikas 80.Mingit projekti ma kirjutama ei hakka. On alati saanud auhinnalaua kaetud eestikatel.-saab ka seekord.
Omalt poolt luban, et purjus mängujuhte ja kehval tasemel rahvateatrit mängude ajal ei kohta. Laupäeviti on Kentukis õhtuti elava muusikaga pidu see sobib aftekaks küll.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Kas keegi on selle hääletamisvõimalusega koha üles ka leidnud?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Henry IX »

Tee niisamuti, kui registreeriks end mõnele mängule (hõbedane kuup jne)
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Aare6631 »

Alguseks klõps vasakul menüüs "Registreerimine" ja siis kuubikul 2013. aasta EMV suures kastis.
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas ToivoK »

Vabandust, vastasin kysitlusele, paraku pole ma Eesti Mälumänguliidu liige, seega tuleb minu hääl tyhistada.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Ei nüüd ma leidsin selle üles jah.Ilmselt on siin teisigi, kes pole õiget kohta üles leidnud. Hakake hääletama- kuidagi nutune saab asi kui ainult mingi 30 inimest oma hääle annab.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Hääletada saavad ainult MTÜ Eesti Mälumänguliidu liikmed. Hääletamiseks ei pea olema Kilvalehel kontot. Igal liikmel on üks hääl, topelthääled arvestatakse häälte ülelugemisel maha.

Nii on seal kirjas. Ma arvan et seda sätet peab kas väga täpselt jälgima ja mitteliikmete hääli mitte arvestama või siis kuulutama hääletamise vabaks. Ilmselgelt oli sel aastal Eestikatel saalis koha peal mänginuist ainult u pool EMl liikmeid. Aga te vist tahate et nad järgmine aasta ka tulevad. Nende arvamus oleks vist ka oluline?!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Praegu on võstkondlikel eestikatel osalenutest andnud oma hääle 18 inimest. Olen veendunud, et hääletajate arvu EMLi liikmestaatusega piirates, ei saada objektiivset tulemust.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas külaline »

Seekordsel võistkondlikul EMV-sel oligi osavõitjaid hästi vähe. Võiks ju arvestada kõikidega, kes viimase 10 või 20 aasta jooksul on selles osalenud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

90% neist keda võib mälumänguriteks nimetada olid eestikatel ka sel aastal kohal. Ärge hakake jälle demagoogiat ajama.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Tanel Kadai
Postitusi: 203
Liitunud: 18.02.2008, 16:40

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Tanel Kadai »

Aga kuidas saab EML liikmeks hakata?
Kui piisab näiteks oma soovi selgest väljendamisest ja sisseastumismaksu tasumisest, siis ei tohiks ju olla miskit probleemi. Astun liikmeks ja hääletan..
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas insu »

polt kirjutas:90% neist keda võib mälumänguriteks nimetada olid eestikatel ka sel aastal kohal. Ärge hakake jälle demagoogiat ajama.
Polt vehib jälle oma väljamõeldud protsentidega. 90 paistab ka lemmikarv olevat. Ühe sellise ma hijuti juba lükkasin ümber. Kust sa võtad neid arve? Või mida sa lahmid niimoodi?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Ma ei tea Insu võta näiteks reitingu esimesed 50 ja vaata palu neist osales võistkondlikel. Ühe mängu mehed kes kusagil peale Maakilva ei käi kustuta ära ja vaata mis protsendiks tuleb. Jama on antud olukorras selles et eestikatel osalejaist on EMLi liikmed u 50% . Mul pole liikmete nimekirja käepärast.Liikmetest on omakorda mingi veerand sellised kujusid, keda keegi pole enam ammu mälumängudel näinud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta