MM 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MM 2012

Postitus Postitas arko »

Jah, praegustel andemetel on esikolmik Jesse Honey 186, Pat Gibson 177, Kevin Ashman 172.
Ove tulemus 151 p on võrdne Didier Bruyere, Thomas Kolåsæteri ja Erik Derycke tulemusega ning on kusagil teise kümne lõpus, kolmanda alguses. Kuid tundub, et tema 28 punkti võib anda Kultuuri teema alavõidu.

Lõplike maailma tulemuste selgumiseni läheb ilmselt mõnevõrra aega, kuna tuleb selgitada mõnede müstiliste
tulemuste vastamist tegelikkusele.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: MM 2012

Postitus Postitas illar »

Teil seal Eesti tabelis on mingid kalad. Minu teise poole punktid on omistatud vist Toivo Kreegile, ma ei tea kas ka vastupidi.... Tartus seina peal oli veel kõik õige :)
Külli Kressa

Re: MM 2012

Postitus Postitas Külli Kressa »

on jah mingi kala, mul on teises voorus pagan teab mis - "5 -2 - 8 -8", millest ainult spordi 5 on õige, muud plokid olid mul seal 15, 15 ja 14.
Külli Kressa

Re: MM 2012

Postitus Postitas Külli Kressa »

... ja sellele, kellel ma parandasin, oli müstiliselt palju punkte juurde tekkinud. Teises voorus on nähtavasti kõigi punktidega midagi lahti.
Külli Kressa

Re: MM 2012

Postitus Postitas Külli Kressa »

ahah, leidsin, minu teise vooru punktid olid läinud Tanel Kadaile, kas ka vastupidi, ei oska öelda.
Kasutaja avatar
Kaspar
Postitusi: 20
Liitunud: 30.01.2009, 16:07
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: MM 2012

Postitus Postitas Kaspar »

Vabandan väga, mitme tabeli vahel andmeid ümber tõstes ja lehtedevahelisi valemeid liigselt usaldades juhtus selline segadus. Korrektsed tulemused peaksid olema siin - http://www.kilb.ee/mangud/1112/yksikkil ... emused.htm - loodan, et nüüd sai kõik korda.
Külli Kressa

Re: MM 2012

Postitus Postitas Külli Kressa »

Mole pidagi, see ei pleka jätte.
Ega ma ei oleks tähelegi pannud, ainult tekkis huvi Tallinna omadega võrrelda.
Külaline

Re: MM 2012

Postitus Postitas Külaline »

Kui kedagi huvitab, siis ka venekeelsete tulemused (osales 10 üksikkilbarit ja üks paar aga see viimane ei lähe ilmselt arvesse): Artemi Beljajev 82; Roman Fokin 79; Aleksander Vedehin 64; Juri Malõšev 49 jne. (viimane sai 8 punkti). Kui kedagi asi rohkem huvitab, saab neid tulemusi Kaido avaldatud lingi pealt näha.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: MM 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Selle aasta Eesti top 20 tulemuste areng või taandareng võrreldes eelmise aastaga:

Arenesid:
I. Habal +18
I. Kressa +9
I. Tõnisson +5
M. Hurt +4
T. Kadai +4
O. Põder +2
T. Jairus +2
J. Loide +2

Taandarenesid:
T. Naarits -1
M. Song -1
M. Räli -2
P. Naruskberg -2
S. Oidjärv -3
R. Pärnits -3
A. Särgava -3
I. Salis -5
H. Tang -8
H. Kaarma -8
T. Rist -9

Maiste ei osalenud eelmine aasta, mistõttu võrdlusmoment puudub. Tugevamatest ei osalenud see aasta Vahter, Allik ja Heinaste.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: MM 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Lisaks veel selle, et Putini küsimus kultuuris oli faktiliselt vigane, sest Putin sai alles 2012 riigipeaks. Mistõttu mina panin Putini asemel Medvedjevi kirja, kes oli riigipea terve 2011. aasta.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: MM 2012

Postitus Postitas Taivo »

Võtsin Marttiga pärast võistlust mängu üksipulgi läbi ja Martti ütles mulle, et Arnold Rüütlit nimetatakse siiamaale Eesti presidendiks, kuigi ta pole enam Eesti president. Samast loogikast lähtudes oli Putin ka 2011. aastal Venemaa president ja küsimus oli ikkagi korrektne.

Mina pole rahul selle küsimusega, kus oli juttu Kambysesest, kes ründas mingit linna. Küsimus oli sõnastatud nii, et ma ei saanud aru, kas küsiti ründajaid või rünnatavaid, ja vastasin valesti. Muidu ma teadsin küll Egiptust.
Külaline

Re: MM 2012

Postitus Postitas Külaline »

Raadios mõni aasta tagasi keeleteadlane seletas:
Päts ja Meri ja Rüütel on Eesti presidendid ja Ilves on Eesti Vabariigi president, seega Putin oli 2011 a. Venemaa president.
Sven

Re: MM 2012

Postitus Postitas Sven »

HMV alustas järgmist hooaega psühholoogilise rünnakuga:-)
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: MM 2012

Postitus Postitas Hallvatt »

Ametist lahkunud president säilitab oma tiitli. See on nagu doktorikraadiga: ükskord doktor, alati doktor.

Nii on muidugi Eestis. Venemaal võib see teisiti olla.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: MM 2012

Postitus Postitas cadman »

Nii mõnelgi pool mujal on tavaks, et sellele lisandub prefiks eks-. Ei see päris nii ei ole kui Eestis ja Soomes. Erinevalt doktorist, kellelt teadmisi küljest ei võta, võetakse presidendilt järgmise pukkiasumisel riik käest ära ja sellest võimust on ainult helge mälestus.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta