Kalender 2012/2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Kalender 2012/2013

Postitus Postitas Aare6631 »

Uue hooaja kilvakalendri praegune variant on paigas, pärast 3/5 juhatuse tänast koosistumist: http://www.kilb.ee/index.php/kilvakalender-1213 (ja kilvalehe avalehel menüüs on sama link). Kalender ei ole arvatavasti veel mitte lõplik. Spordimängud on kalendris täpselt sedasi, nagu nad olid 2011/2012, ja ootavad täpsustamist. Ka kõik muud read kalendris ootavad märkusi ja ettepanekuid.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas Taivo »

Ma täheldan, et minu avaldus (korraldada mingi Eesti karikasarja arvesse minev mäng) on rahuldamata jäetud. Mäng on pandud, aga ei lähe karikasarja arvesse. See on minu jaoks oluline, sest mõjutab suuresti mängu külastatavust. Ma ei vaidlusta juhatuse otsust. Mind lihtsalt huvitavad selle otsuse tagamaad. Võib vastata selles teemas, aga kui juhatus arvab, et teistesse foorumilugejatesse see ei puutu, siis võib ka meilitsi vastata rist punkt taivo ätt mail punkt ee.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas Aare6631 »

Asi on lihtsalt selles, et meile meenus juhatuse enda loodud ja kinnitatud sarjamängude juhend, kus seisab:
*** Ka uued mängud pääsevad karikasarja, kui on korraldanud sarjavälise proovimängu, mis vastab kõigile tingimustele ja kogub vähemalt 75 protsenti karikasarja osalejate normmäärast. Proovimängu toimumisaeg kooskõlastatakse juhatusega ja avaldatakse kilvakalendris hiljemalt üks kuu enne mängu toimumist. ***

Samas on juhatusel õigus neid nõudeid ka muuta:
*** Juhatusel on õigus nõudeid iga hooaja alguses muuta, sellest teavitades vähemalt 1 kuu enne karikasarja esimest mängu. Juhatus jälgib, et karikasarjas oleks alati 6-9 etappi, ning tal on selle huvides õigus mänge erakorraliselt karikasarja lisada (ilma proovimänguta), välja arvata või väljaarvamisest loobuda. ***

Juhend on avaldatud kilvalehel: http://www.kilb.ee/index.php/eml-materj ... maengudele

Arvestades asjaolu, et paarismänguetappide arv on praegu 7 (2011/2012 hooajaga võrreldes 2 vähem - Keila ja eraldi etapina Räpina), väärib juhendi muutmine (või erandi tegemine), et Taivo mäng karikasarja lisada, kindlasti arutamist.
Allar

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas Allar »

Tere!

Mins huvitab, miks jäeti paarissarjast välja Keila etapp?
Palun põhjendusi!

Allar Viivik
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas Matis »

Tere!
Aare! Jätaks Kilingi kilva ikka 1.detsembrile, nagu sulle viimati helistasin. Kas ei saaks Maakilva etapiga kohta ära vahetada. Rait Männik juba kurtis, et kaks samatüübilist (Kilingi ja Paide) tuleks järjest.

Tervitades Matis Song
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas polt »

Tegin copy paste Allari enda postitusest, miilega ta loobub Keila paarika korraldamisest. Kuna mina ei kavatse kindlasti kahte mängu korraldada ja Tauno pole ka oma soovist märku andnu , siis on see postitus tõenäoliselt piisavaks aluseks mäng kalendrist välja arvata.Minu teada on Allar Viivik üliaktiivne EMLi liige ja alatine mängudel käija, seega on tõenäoline, et ta oleks suhelnud EMLi juhatusega kui ta oleks vahepeal ringi mõelnud.

by Allar Viivik on Mon Jun 04, 2012 8:52 am

Tere sõbrad!

Õnnitlused Räpinasse! Loodan, et tuleb hea võistkondlik mäng!
Mis puutub sm. Polt/Allikusse, siis võiks ta vähem viriseda ning enda mänge iseendaga peegli ees läbi viia. Siis saab kutsuda kohale kõik Sindi tagused karjatalitajad, Sivadi mitte sõbrad ja teised tegelased. Pole mõtet sappi loopida ning kõiki sõimata! Loomulikult on kõik Poldi arvates poolearulised! See sotsiaalne kõhulahtisus kuubis tüütab juba ära!

Loodan, et siis Keila paarismäng saab Alliku/Vahteri poolt veebruaris tehtud! Ma ise plaanin ilmselt kellegi paarilisega mängida!Ja küll siis saab pärast kritseerida!

Allar Keilast
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Allar Viivik

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas Allar Viivik »

Head sõbrad!

Kui Keila mäng plaanis on ja ma tean, et on, siis korraldan selle ma ikka enda sõpradega! Ma ei lootnudki, et Polt/Allik/Vahter seda suudavad läbi viia!

Allar Viivik Keilast
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas polt »

Vaimselt ebastabiilsed mängujuhid, tegijad? Kuidas selle peale EMLi juhend vaatab? Muud moodi ma ei oskaks küll sellist täna ei, homme jah käitumist seletada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas Matis »

Matis kirjutas:Tere!
Aare! Jätaks Kilingi kilva ikka 1.detsembrile, nagu sulle viimati helistasin. Kas ei saaks Maakilva etapiga kohta ära vahetada. Rait Männik juba kurtis, et kaks samatüübilist (Kilingi ja Paide) tuleks järjest.

Tervitades Matis Song
Vabandan ette et siin tõmblen. Arutasin asja isaga, olid koos klubi juhatajaga 8.detsembri kinni pannud. Et las olla 1.detsember Maakilb ja 8.detsember Kilingi kilb.

Ette tänades ja rohkem aega mitte vaidlustades Matis Song
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
külaline

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas külaline »

Vaimselt ebastabiilsed võiksid üldse siin foorumis esinemise lõpetada.
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas mrali »

Huvitaval kombel mingi "külaline" kommenteerib pidevalt ja räägib ülbusest, vaimsest ebastabiilsusest jne jne, kui teemaks Allik vs Viivik. Keegi adminnidest võiks tõesti panna foorumisse üles IP-aadressid (ka teadetetahvlist anonüümsetelt Alliku siunaja(te)lt).
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas margu »

Tore. Seega selge, et 8.09 tuleb mäng orgunnida, mida klahvieksimuse tõttu võiks ka paariamänguks nimetada. Tuleval nädalal hakkan ruume vaatama.
Aga igasugused külalised, kes oma nime häbenevad võiksid tõesti igavesele suvepuhkusele minna. Kurat, kui mölisema mees oled, siis kirjuta oma nimi alla.
Margu on ikka olnud Margus Maiste
Allar

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas Allar »

Tere!

Keila paarismäng toimub minu teada 23. veebruaril 2013. aastal!

Allar Viivik

Esineb vaid oma nime all!
Sven

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas Sven »

Kas see, et kalendris on paarismängu Eesti MV kirjas üksikmängust eespool peegeldab ka reaalset soovi mängud just sellises järjekorras pidada. Mul oleks seda oluline teada, sest see annaks vähemalt teoreetilise võimaluse tulla rongi ja rattaga.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kalender 2012/2013

Postitus Postitas polt »

Olen kahe käega selle poolt et Individuaal peetaks Räpinas enne ja paarikas pärastpoole. Siis saaks hommikul kohe varakult asja kaelast ära!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta