Rakvere spordikas 2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Rakvere spordikas 2013

Postitus Postitas tauno »

võiks tavalise paarismängu ka teha, tuleks ehk rohkem. veebruari plaanis ju paarismängu praegu ei olegi...
Vilniuse Žalgiris
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Rakvere spordikas 2013

Postitus Postitas illar »

tauno kirjutas:võiks tavalise paarismängu ka teha, tuleks ehk rohkem. veebruari plaanis ju paarismängu praegu ei olegi...
Järgmise hooaja osas on selline ettepanek kavas EML-ile teha (ja oli ka sügisel sellest korra juttu, kui leiti et Vändra Karu ja Giganti ei saa sellepärast programmist välja arvata, et keegi ei soovi nende asemel midagi teha).
Külaline

Re: Rakvere spordikas 2013

Postitus Postitas Külaline »

tauno kirjutas:võiks tavalise paarismängu ka teha, tuleks ehk rohkem. veebruari plaanis ju paarismängu praegu ei olegi...
Poolt kahe käega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Rakvere spordikas 2013

Postitus Postitas polt »

Minu arust võiksid spordipaarikad kui sellised üldse ära kaduda. Individuaalid on ikka need mis asja paika panevad. Ja paljudel pole stammpaarilistki. Tegelikult võiksidki eesti tipud nii umbes 20 kilvarit omavahel individuaale mängida ja paarikad va siis eestikad ja rahvusvaheline värk -amatööridele hüppelauaks jätta. ma käiks näiteks Otepääl või Haapsalus raudpolt kohal kui sealsed mängud individuaalid oleksid. Paarika tarvis pean ma ennast aga alati spetsiaalselt motiveerima.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Rakvere spordikas 2013

Postitus Postitas aadu »

Minu arusaamist mööda on põhimõtteline diil olemas, et hooaja alguses sügisel on jälle Rakveres võimalik kokku saada. Esialgu tundub küll, et individuaali vormis. Aga kõik on läbirääkimiste (ja masside tahte) küsimus.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Vasta