Eestikad 2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Võistkondade arv oli tänu teie alt ära hüppamisele x-1. Ja esikolmikus olid hetke parimad meeskonnad.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Aare6631 »

Kilvalehe avalehel on nüüd lingid kõigi kolme mängu tabelitele. Võistkonnamängu küsimused on ka üleval. Üksikmäng tuleb varsti (fail on kohal), paarismängu veel pole.
Poldilt paluks selgitust, mitu punkti peaks 12 võistkonnast kekmised ehk 6.-7. koht saama, et mäng ei oleks tema arust "ilmselgelt liiga lihtne". Kas 100 punkti ehk 50% on keskmistele ilmselgelt liiga palju?
Ja miks ei võiks Grassi mitu aastat järjest küsida?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

No ma ei tea -see on kuidagi loomulik ju, et ma ei küsi järgmisel aastal sama asja uuesti mida mu käest eelmisel aastal juba küsiti. Mingil määral võiks ikka kilvlehel silma peal hoida ka siis kui ise mängudel ei käi.
Kuidas kõige vähema vaevaga kontrollida ma juba õpetasin. Kindlasti on ka teisi veel tõhusamaid otsimis ja kontrollimisnippe kui minu pakutu aga mulle on siiani google kasutamisest piisanud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Sven »

Mõnede mängude küsimused ei jõua erinevatel põhjustel kuigi kiiresti kilvalehele, sellepärast esines võistkonnamängus tšehhi jalgpallur Panen Ka Penalti Sisse, keda küsis Taivo TTÜ mängus.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Aare6631 »

polt kirjutas:Kui mänge teete, siis toksige vastused ükshaaval googlisse sisse ja lisage kilb.ee. saate enamvähem selge pildi ette, kus ja mida ja kuidas juba küsitud on. Tuleb kasuks...
Otsisin "günter grass gilb.ee". Leidsin:
Did you mean:
günter grass kill
günter grass killer
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas his master's voice »

Günter Grass AND kilb.ee andis vastuseks, et seda on küsitud nii 02.03 kui ka 27.03 toimunud Tartu mängudes. Seega siis kolmas kord see hooaeg või nii. Aga nagu ütles Matis Song et ega mälumänguküsimus pole kondoom. Ikka võib samu inimesi, sündmusi küsida, tähtis on, et seda tehakse paraja aja möödudes ning ilmselt ka küsimust kas siis teistpidi küsida või uusi fakte juurde lisada. Seega tuleks lähtuda terve mõistuse printsiibist.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

No oleme ausad kui keegi on spordimängudest ikka osa võtnud siis ma arvan et peale seda mainitud MM olen mina vastanud Panenkat u 5 korda.Ega see eestikate küsimus ei olnud küll.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Matis »

Kui on võimalik, siis oleks hea, kui võistkondade koosseisud ka lisataks ajaloo tarbeks.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Külaline

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Külaline »

Aga tänud Mait Meensalule ja tema tiimile väga hea korralduse eest. Ja Ruusa kooli jõudsid kohale peaaegu kõik sinna kutsutud kilvarid. No jah, erandeid on ju ikka aga õnneks on need üksikud.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Aare6631 »

Matis kirjutas:Kui on võimalik, siis oleks hea, kui võistkondade koosseisud ka lisataks ajaloo tarbeks.
Mul nimesid kirjas pole, aga siin on ajalugu piltides: https://plus.google.com/photos/10157115 ... banner=pwa
Sorri, et võistkond Cremex suurelt pildile ei jäänud. See-eest on võitjatest lausa kaks pilti.
külaline

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas külaline »

Võitjad (2 viimast pilti!) on kuidagi nordbiochemi nägu, kas nad on nüüd overalli värvides? Aga kui võimalik, siis äkki kolme parema koosseisu võiks ju kirja panna. Kuigi jah, eks tuttavad näod ju.
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas mrali »

Overall: Nurmla, Räli, Tõnisson, Allpere, Raivet
NBC: Maiste, Habal, Poom, Kund, Oidjärv
Nimetu: O.Põder, R.Põder, Vahter, Naarits, Naber
Neljas Jeld-Wen: Salis, Allik, Pulver, Männik, Kalla.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Henry IX »

kaks viimast pilti olid hõbemedaliVÕITJAD
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Sven

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Sven »

Pakun ennast välja järgmiste eestikate üksikmängule küsimusi koostama.
Vasta