Eestikad 2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Oleksnagu viimane aeg paluda infot selleaastaste eesti mv kohta.
Pühapäeval peavad ilmselt mitmed mälumängurid olema otsesaates Kanal 2s seega oleks tore kui mingigi ajakava lekiks. Ja ka muu üldine info. Kus, kui palju, mis kell, mitu , kes täpselt jne! Natuke üle kuu on jäänud ainult. Mängud peaks ju valmis olema.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Allar

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Allar »

Tere!

Juhtusin ka pühapäeva õhtul vaatama laialt reklaamitud tarkade meeste saadet “Mis, kus, millal?” Üldhinnang-mage, kistud ja venitatud. Ega silmade pungitamise ning niisama leelotamisega õigeid vastuseid ei tuleta. Meeskonntöö puudus ja iga mees nohises omaette. Ning skoor televaatajate kasuks 6:4.

Ehk suudab aasta otsa Paikusel salatrenni teinud superPolt enda võistkonna võiduni viia? Jõudu!

Allar
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Kuidas see postitus 2013 eestikatega seotud on?



quote="Allar"]Tere!

Juhtusin ka pühapäeva õhtul vaatama laialt reklaamitud tarkade meeste saadet “Mis, kus, millal?” Üldhinnang-mage, kistud ja venitatud. Ega silmade pungitamise ning niisama leelotamisega õigeid vastuseid ei tuleta. Meeskonntöö puudus ja iga mees nohises omaette. Ning skoor televaatajate kasuks 6:4.

Ehk suudab aasta otsa Paikusel salatrenni teinud superPolt enda võistkonna võiduni viia? Jõudu!

Allar[/quote]
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Ma küsin siis nii, et kõik aru saavad.
Kas Eesti meistrivõistlused mälumängus aastal 2013 toimuvad?
Kui nad toimuvad siis kus, mis kellast ja millises järjekorras.
Kas on võimalik ennast osalejana kusagil registreerida?
Kes teevad küsimused?

Kui mõnigi neist küsimusetst siin vastuse leiaks oleks tore.
Tänan!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Lähipäevadel pannakse kilvalehele üles teave 4.--5. mail toimuvate Eesti mälumängumeistrivõistluste kohta.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Matis »

Jaan_Lomp kirjutas:Lähipäevadel pannakse kilvalehele üles teave 4.--5. mail toimuvate Eesti mälumängumeistrivõistluste kohta.
Jah lähipäevadel laekub info. Võistlused toimuvad, selles võib 100 protsenti kindel olla, Räpina mehed oskavad organiseerida, selles võivad ka kõige suuremad muretsejad kindlad olla.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
külaline

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas külaline »

Küllap Räpina mehed võtavad kätte ja teevad asja lihtsalt ära. Nad ilmselt ei pea vajalikuks targutada enne mängu, et niipalju tuleb pede küsimusi ja nii palju juudi küsimusi või et need on suunatud sellele ässale ja need jälle teisele ässale. Selliseid targutusi oleme enne mängu mõne teise küsija puhul küll ja küll lugeda saanud. Kes kannatab, see kaua elab!
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Matis »

külaline kirjutas:Küllap Räpina mehed võtavad kätte ja teevad asja lihtsalt ära. Nad ilmselt ei pea vajalikuks targutada enne mängu, et niipalju tuleb pede küsimusi ja nii palju juudi küsimusi või et need on suunatud sellele ässale ja need jälle teisele ässale. Selliseid targutusi oleme enne mängu mõne teise küsija puhul küll ja küll lugeda saanud. Kes kannatab, see kaua elab!
Ma leian et ka sellised kommentaarid ei tee asjale au, katsuge mõlemad vigisevad skaalaotsad täiskasvanuks saada.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Ma igaks juhuks tuletan meelde et tegin kõigil hääletusel osalenute nimekirjast endale koopia. ja ma kavatsen Räpinas hakata linnukesi tõmbama nende nimede taha , kes Räpina poolt hääletasid aga kohale tulla ei suvatse. Külaline on üsna kindlalt üks neist.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Allar

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Allar »

Õnnitlused Poldile, et suutis enda võistkonna eilsel Kanal 2 telemängus tunni ajaga võidule viia! Hea saade oli! Esimese saate uinu-muinutamise ning iseenda naba vahtimise asemel kiire, teadmisterohke ja asjalik esinemine! Vähe möla, rohkem tegusid!!!

Jõudu!

Allar
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas tauno »

Otepääl midagi räägiti EMV kohta, aga asi jäi siiski segaseks. Kui ma õieti kuulsin, siis mainiti ka võimalust alustada reede õhtul. Kuna aega on vaid pisut üle kuu, siis võiks tõesti lõplik selgus lähipäevil majas olla, muidu kole raske plaane teha.
Vilniuse Žalgiris
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas mrali »

Mullu, kui oli arutelu Räpina vs Pärnu, oli juttu ka organiseeritud transpordist Tallinn-Räpina ja tagasi suunal. Huvitaks ka vastus sellele küsimusele.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Reede õhtu oleks ikka absurdne natuke. Inimesed käivad tööl ka. Lihtne lahendus Alustame laupäeval kell 11 võistkondlikuga peale pausi individuaal otsa. Siis on selge et tugevaim võidab. Paarikas võib jääda teiseks päevaks.Keda see ikka nii väga huvitab.
Võib ka muidugi individuaaliga alustada ja võistkondlikult jätkata. Osalejate arvu tõstmiseks oleks see igatahes hea.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas tauno »

"Paarikas võib jääda teiseks päevaks.Keda see ikka nii väga huvitab."

Muhaha. Sama võib öelda iga teise mängu kohta.
Peamine on see, et mängud oleks korralikud. Muidu pole mõtet tervet nädalavahetust maha kanda.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Ma ei teadnudki tauno, et sulle <jaan Lombi küsimused nii meeldivad. Mulle tundus et pole ehk teie stiil...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta