Mälumäng Riias 11. mail 2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Mälumäng Riias 11. mail 2013

Postitus Postitas tauno »

Aga kui vaadata kohaletulnute arvu (sh paremiku osalemist) erinevatel etappidel, siis on pilt kirjum - näiteks Norra GP oli üsna hea osalusega (sh top-20st kohal koguni 19!) ja see mäng on enamikul arvesse läinud. Järelikult asi suuresti siiski mängus endas.
Vändra on kuidagi üsna omaette kategoorias, aga Mälugigandil on ehk mõneti üllatuslikult osalus (st paremiku osalus) olnud parem kui nii mõnelgi teisel mängul. Ilmselt mängib siin rolli ka mängu toimumiskoht, mis paljudele parema juurdepääsuga kui mõni teine.
Vilniuse Žalgiris
Sven

Re: Mälumäng Riias 11. mail 2013

Postitus Postitas Sven »

margu kirjutas:Ja veel Haapsalus siiski üks mäng toimub - juuni lõpus leiab aset VSÜ Jõud korraldatud linnade spartakiaadi raames mälumäng, kus esitamisele tulevad minu küsimused.
Huvitav teada! Kas Tallinna võistkond on komplekteeritud? Oleksin täitsa huvitatud. Pealegi pole ammu Haapsalus käinud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumäng Riias 11. mail 2013

Postitus Postitas polt »

Sven ma kardan et Tallinna ei saa VSJ Jõud mängudel osaleda. Seal on linnadel ikka mingid piirid ka. Elanike osas Aga vaata kodulehelt järgi. Juhendid on ammu üleval. Poleks ju aus kui näiteks Põlva peaks Tallinna bojaaririigiga konkureerima.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Enn Kauber

Re: Mälumäng Riias 11. mail 2013

Postitus Postitas Enn Kauber »

Vaatasin eelmiste mängude koondtabelit: Seal olid mõnel alal osalenud Otepää, Keila, Võru, Tallinn, Tartu, Haapsalu, Rapla, ... Kuid millegipärast mitte mälumängus.
Sven

Re: Mälumäng Riias 11. mail 2013

Postitus Postitas Sven »

polt kirjutas:Sven ma kardan et Tallinna ei saa VSJ Jõud mängudel osaleda. Seal on linnadel ikka mingid piirid ka. Elanike osas Aga vaata kodulehelt järgi. Juhendid on ammu üleval. Poleks ju aus kui näiteks Põlva peaks Tallinna bojaaririigiga konkureerima.
Kui nõukogude ajal oli spartakiaad, siis osalesid seal liiduvabariigid. St. Eesti ja Tadžikistan konkureerisid Ukraina ja Vene NFSV-ga:-)
Jõud on maaspordiühing, muidugi, ma saan tegelikult aru küll.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Mälumäng Riias 11. mail 2013

Postitus Postitas his master's voice »

Aga kas äsja aiatöödelt tulnud ja mullaste sõrmadega linnamehed suudavad osavõtu välja võluda?
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Mälumäng Riias 11. mail 2013

Postitus Postitas holte »

Ei tea, palju mälurite hulgas neid administratiivselt õigeid maamehi üldse on, pole ka Põlva vähem linn.
Paikuse ja Kuke talu ei käi tõesti linnade alla, seal on ehedad maasportlased.
Teisalt, nii paljukest kui mina kuulnud olen, on Tallinnas teedevõrgustiku asemel midagi kartulivagude
sarnast, nii et ma ei taipa, miks peaks just Tallinna tõrjuma, kui seal selline ruraliseerumine käib.
Ikka pigem Pärnut ja muid selliseid kohti, kus rohkem linnahõngu, korras teed ja muidu ka kõik õigem.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumäng Riias 11. mail 2013

Postitus Postitas polt »

Korras teede osas Pärnus jään ma eriarvamusele. Kolmandat suve järjest on poolPärnut teadmata ajaks üles kaevatud.
Valdade mäng on täpselt samal päeval Karksi-Nuia kultuurimajas muide.Äkki saad Sven mõnele maamehele ennast kampa sokutada. Juukseid patsi ei pane ja näed täitsa ausa talupoja moodi välja küll.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta