Hooaeg 2013/14

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Hooaeg 2013/14

Postitus Postitas polt »

Siin oli riivamisi jutuks et Pärnu võiks järgmine aasta teha eestikad, siis kilvasimmani vormis.
Põhimõtteliselt võin Pärnu kandidatuuri üles seada küll, Aga tihedama ja ausama konkurentsi huvides esitaks ma siiski ka tuntud mälumängukantsi Keila kandidatuuri. Tallinna inimestel hea lähedale tulla ja saab pärast rongis muljeid vahetada. Tugevad küsijad kohapeal olemas ja kogemust ka rohkem kui Räpina meestel.
Mulle meeldiks sihuke avalik ja aus hääletamine rohkem kui tagatoas kokkulepitud Pärnu.
Juhul kui Keila võidab (mis on üsna tõenäoline), on mul plaanis korraldada Pärnus kevade poole üks korralik Masters turniir. Kuhu siis kutsuks reitingu ja seniste tulemuste põhjal Eesti 20 parimat kilvarit. Ajaks välja korralikud auhinnad jne.EML karikasarja arvestusse selle mänguga ei püüdleks, sest tõenäoliselt ei saaks osalejatest pooled seda 50% künnist ületatud võikski olla selline süsteemiväline mäng.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Hooaeg 2013/14

Postitus Postitas his master's voice »

Masters mäng on hea idee - kui on tipp-topp korraldus ja tugeva raskusastmega küsimused, on võistlusest ainult puhas rõõm osa võtta.

Uue hooaja spordimängudest. Teatud põhjustel Juurus ilmselt järgmine hooaeg mängu ei tule. Sooviksin korraldada järgmisel hooajal Tallinnas või selle lähiümbruses spordimängu. Hea oleks, kui spordimäng toimuks samal päeval tavamänguga. Lisaks ametlikus arvestuses osalevatele võistlejatele, toimuks paralleelselt ka mitteametlik võistkonnamäng, kus ka parimatele auhinnad. Seni tuleks aga lahendada kaks probleemi: hea meelega arendaks diskussiooni siin foorumis varem kõlanud Arko idee üle, et EML võiks tegeleda koha ja tehnika organiseerimisga. Teiseks otsiks ka vabatahtlikku, kel oleks aega ja tahtmist spordimängule küsimusi teha.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Hooaeg 2013/14

Postitus Postitas polt »

Igor me peaks seda asja arutama. Ma ju ei pea spordipildikat tingimata üksinda tegema ja see ei pea tingimata ka pildikas olema. Neid alasid mida ma küsimustega katan on ju häbematult vähe ühe spordimängu kohta. Seega võiks koos teha küll midagi. Aga millal ja kus sõltub peaasjalikust uuest kalendrist ja sellest kas simman tuleb Pärnus või kusagil mujal.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
põmmpea

Re: Hooaeg 2013/14

Postitus Postitas põmmpea »

Igor variandiks on ju Saku mis pakub ennast taas välja mängude võõrustajana.Lisa´ks spordimängule võiks seal ka paarikat või individuaali korraldada.Seda peab muidugi mõtlema ja otsustama.Eestikad võiksid näiteks uuel hooajal Paides toimuda.Nii et seltsimehed mõtleme ja otsustame .Hetkel ju pakkumiste aeg.


Viimati tõstatas Anonymous on 02.04.2014, 21:59.
Vasta