Teadetetahvel 2014

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas tauno »

Seal võib see nüanss tekkida, et nn A-grupp jääb nii väikseks, et võib piirduda üksteise juures kodus kohtumisega.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Eliit ei peakski olema suurem kui näit 12 nägu. Kui me individuaalist räägime. Iga aasta lõpus kaks kukuvad välja ja kaks b grupist asemele. Oleks suht loogiline.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas his master's voice »

Aga seda me juba praegu teemegi.
Viimati muutis his master's voice, 22.12.2014, 16:40, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas tauno »

seda küll, aga siis me nö tunnustaksime Krimmi Venemaa lahutamatuks osaks :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas erkal »

12 on ikka liiga vähe. Kuskil 20 nägu eliidis ikka, muidu sureb päris välja. Ja kui hakkate eraldi välja mängima B-liigat (Rahvaliigat) koos kõiki auhindadega mis teil seal pakkuda on, ma usun et elu läheb käima. Rahvast hakatakse liinibussidega kohale tooma B-liiga jaoks. :D Räägite maakilval ära, teete vähe reklaami. B-liiga võit on ka väga uhke asi aasta kokkuvõttes.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas his master's voice »

Minu viimane infokild läks siiski Tauno poolt öeldu kohta.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Kuulan huviga millistest auhindadest on jutt? B Liigas võiks ikka mingi Dacia olla individuaali parimale . 2. koht sõidaks kuuka ajaks Taisse ja kolmas Lapimaale suusatama.
Eliidi auhinnad on lihtsad. 1. koht kosmoseturistina Virginiga kosmosesse(ilma tagasiotsa piletita)
2. koht saab Rootsi printsessi ga seksida ja kolmas koht ümbermaailmareisi.

Vot siis tuleks rahvas liinibussidega kohale vedada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas tauno »

Oot, Victoria või Madeleine? Või noh, las ta olla...
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas erkal »

Keegi kes on valinud selle ala enda hobiks, et rikkaks saada, on küll vale ala valinud. Asi on hasardis, tunnustamises ma arvan. Ma spordihuvilisena arvan see tunne, et oled millegagi hakkama saanud on palju tähtsam, mingi meene kus on nimi peal aitab ka. Ma ei tea mis teil seal on tavaliselt, mingid raamatud ja asjad. Muidugi tahaks et auhinnaraha oleks nagu Rooneyl nädalapalk, aga oleme realistid.
Inimeses tuleb hasart tekitada. Vahe on väga suur, kas inimene ärkab hommikul tundega, et täna lähen võitlen B-liiga kolmikukoha eest või lähen lihtsalt turistina päeva veetma.
Lihtsalt taseme vahe on meeletu, uued näod ei taha üritamagi tulla kuna motivatsioon puudub. Korra käivad, saavad aru pole mõtet. Eesotsas on poolprofid, kes üle päeva küsimusi koostavad, harrastajal pole lootustki. Võrdluseks selle foorumi korvpallimeeskond vs rahvuskoondis. Sama taseme vahe.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas punukana »

Millest selline diskrimineerimine, aga Carl Philip?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas erkal »

Neid asju sebib igaüks oma vabast ajast.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Jah. Tõesti. Ma alahindasin omasooiharate ja naiste võimalusi mälumängus. Aga ma pakuks neile pigem prints Harryt. Mis puudutab Rootsi printsesse siis ma arvan et kui keegi suudab sellised auhnnad välja ajada siis ta annab põhimõtteliselt valida kumba printsessi auhinnavõitja eelistab.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas tauno »

Ma nüüd natuke kuulasin maad - rootslased suhtusid pigem negatiivselt, aga see-eest on praeguse seisuga pakkuda Tuiksoo ja Aunaste. Ühtlasi teatan karjääri lõpetamisest.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas holte »

Ma'i tea kohe - kas ma olen siis nii erinev või mis, aga tõesti, enne vastaksin A-küsimustele ja saan ca 1/3 esimeste punktidest ja olen täitsa rahul viimase kohaga kui oleks ja heitleks mingis B/C-liigas mingi kolmanda koha pärast. Sest no mida ma selle kolmanda kohaga peale hakkaks? :)
Auhindade poole pealt - nn. profi tasemel võistlemises on auhinnandus tõesti olematu, aga kui arvestada telemängundust, on see vaata et kõige otsesemalt tulu võimaldav spordiala, millega inimene üldse tegeleda saab.

Mis aga siin neisse auhinnaunistustesse puutub, siis niipalju kui minu keskeakriisis vaevlevad silmad näevad, siis mida paganat see keskmine eesti mälur printsessiga peale peaks hakkama? Hea, kui ta mõnda raamatutki lugeda näeb. (Ma nii enda pealt vaatan, nii palju kui mul lühinägelikkus väheneb, sama hulluks läheb pisikesema kirjaga). Reisimist ei saa ta ka endale lubada, ei tsirkumnavigeerimist ega 100 km vertikaali, Tai jääb ka ilmselt ära - ainult Rudolfit võib vaatama ehk minna, saab sama raha eest ehk Soome putkanud sugulased ka ära näha.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Vaata mul jälle on kosmosest suht savi. Sestap ma eelistangi Igori järel teiseks jäämist....
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta