Teadetetahvel 2014

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas arko »

Lõim selle aasta uudiste ja teadete jaoks.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas Aare6631 »

Esimene teade uuel aastal: avatud on registreerimine 22. jaanuari üksikmängule. See on karikasarja III etapp ja toimub samaaegselt Tartus ning Tallinnas. Registreerimiseks minge lehele http://www.kilb.ee/mangud/yksikmang-2013-3/, valige kas Tallinn või Tartu, muutke oma nimi vastavalt allpool kastis olevale juhisele (seda juhul kui olete foorumis mitte oma pärisnime all; asja mõte on, et uutel tulijatel osavõtjate nimekiri imestust ei tekitaks) ja klõpsake "Registreeru".

Tartlased mängivad Tähe 4-160, nagu ikka. Tallinnlaste mängupaik on Tallinna Ülikooli uues hoones paljudele tuttav auditoorium 242. Alustame 18.15. Osavõtt 5 €. Küsimusi 60.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas insu »

Tartus on 22. jaanuari karikaetapi näol ühtlasi tegemist Tartu (lahtiste) meistrivõistlustega üksikmälumängus. See tähendab, et 3 esimest saavad lisaks muule nännile ka linna meistrimedalid kaela tolknema.

Üli- ja kooliõpilased saavad mängida soodushinnaga 3 eurot.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Tallinna Ülikooli uue hoone aadress paluks. kas on lootust et mäng saab koos autasustamisega läbi nii et kella 21.00 ks bussi peale jõuab? Bussijaama?
Kuna nagunii tööpäev miks siis veel varem ei alustata nii 17.30 näiteks.
Kui Tallinnapoolne korralduskomitee tagab selle et ma bussi peale jõuan siis ma mängin Tallinnas. Tallinna pole lihtsalt autoga mingit mõtet sõita.
Kui Tallinn ei suuda seda tagada siis mängin Tartus.
Loodetavasti on tegu siiski ühekordse eksperimendiga.
Loomulikult olen nõus mängima ka Pärnus.Võin anda nende inimeste kontakte kes on Pärnus suutelised mängu läbi viima.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas arko »

Narva mnt 29
Läbi Kadrioru viskab bussijaama 15 minutiga ära.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Aga kas mäng selleks ajaks läbi saab. Ei viitsi nagu poolteist tundi bussijaamas ka passida et Vilniuse bussi peale minna. Autoga tuleku muudab lisaks pimedas sõitmisele mõttetuks tallinna parkimspoliitika. Tartus seda muret pole.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas insu »

Mina kavatsen Tartus igatahes enamvähem kella kaheksaks lõpetada, mul on audiks bronn 20ni. 20.15 saab igatahes läbi.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas arko »

Mina küll vahetu korraldaja pole, ent ei näe põhjust, miks see Tallinnas peaks teisiti olema.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Siis arvestage minuga Tallinnas.Muidugi on häbilugu Intsu mängu ilma Intsuta mängida aga mis teha. Tartuga ei ole üldse tõsiselt võetavat bussivariantigi kahjuks.Ja ma pigem loen bussis 4 tundi raamatut kui sõidan autoroolis.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
pedastik
Postitusi: 119
Liitunud: 06.06.2005, 23:29

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas pedastik »

Igaks juhuks teen siia rubriiki postituse, kuna mõned kilbarid ehk põhimõtteliselt spordikilva uudiseid ei loe. Niisiis:

18. jaanauril toimub Viljandis kaks spordikilba, kell 12.00 paarikas ja 15.00 üksikmäng. Just üksikmängu kohta mõni sõna - tegu on händikäpmänguga, kus seni spordimängudes tagasihoidlikumalt esinenud või üldse mitte osalenud mehed/naised saavad vastavalt varasematele teenetele proffide ees algedu. Aluseks on võetud hulk üksikmänge viimastest hooaegadest ning selle põhjal tekib paljudele individuaalne stardiplatvorm. Seega julgustan saali tulema kõiki neid, kel huvi mängida suur, kuid seda pärsib kartus tagasihoidliku tabeliseisu pärast. Uus olukord peaks looma võrdsemad võimalused ning kõike seda tahakski proovida võimalikult paljude huviliste osalusel.

Mõni näide: Igori punktiseis mängu alguses oleks nt 0p, Matisel 8p, Jaan Allikul 19, Jevgeni Nurmlal 25, Ants Kõksil 33, Alar Särgaval 38p jne. Küsitakse 60 küsimust, autoriteks Rait Männik ja Priit Naruskberg, esticat 20%, osalustasu 5 €.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Natuke jõhkrad vahed tunduvad. Habalil pole lootustki.Minu arust peaksite mingi koefitsiendiga veel läbi jagama või korrutama.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Kolmapäevasele eksperimentaalmängule on kahe linna peale kokku hetkel registreerunuid ikka väga vähe. Mäng ikka toimub või? ma sain nagu aru et kolmapäev pidi olema masside kaasamiseks parim päev. Kus on massid ma küsin?
Viimati muutis polt, 20.01.2014, 17:03, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas insu »

Aega on ju. Küll nad tulevad.
Ove P.

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas Ove P. »

A kõik siiski ei tule. Ma ei saa kahjuks tiitlit kaitsma tulla, kuna viibin tööasjus välismaal (minu jaoks nädala 3./4. kolmapäev selles suhtes kõige ebasobivam päev mälumänguks üldse).
Ove
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Suure tõenäosusega jätab tulemata ka enamus neid, kes Tartus/Jüris mängimas ei käi.Kõigil pole nii sügavat kiiksu nagu minul. Aga millegipärast ma kahtlen ka selles, et me näeme ka hulganisti neid kes näiteks Jüris mängivad aga üleestilistel mängudel ei käi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta