Keila mäng!!!

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Keila mäng!!!

Postitus Postitas tauno »

Jäälind, porutšik Rževski ja Hermann Regastik. Oijah.
Vilniuse Žalgiris
allarilt
Postitusi: 5
Liitunud: 14.02.2014, 15:18

Re: Keila mäng!!!

Postitus Postitas allarilt »

Tänan, et küsimused, vastused ja tabel üles said. Ei lase ennast häirida “suurte nimede” ohkimisest. Ühtlasi teatan, et usaldan järgmise aasta Keila mängu küsimuste koostamise, läbiviimise ja tabeli pidamise Allikule ja Vahterile! Siis saavad nad enda mõistust õiges suunas rakendada.

Allar
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Keila mäng!!!

Postitus Postitas polt »

Tänan usalduse eest-aga mulle jääb ebaselgeks, miks ma peaksin korraldama Keilas mingi mälumängu.
Mind ei seo Keilaga absoluutselt mittemiski ja kui ma poleks sinna paar korda rumalast peast mälumängule sattunud, oleks see linn tõenäoliselt siiani minu poolt külastamata.
Ja muidu oli ju hea mäng. Lihtsalt need persoonid, kes korraldavad vabariigi karikaarvestusse minevaid mänge, peaksid külastama ka teisi samasse sarja kuuluvaid mänge või siis vähemalt tutvuma nende mängude küsimustega. Samuti poleks paha aeg ajalt vaadata kalendrisse ja tuletada meelde, mis aasta parasjagu käsil on. 2014 nimelt.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Keila mäng!!!

Postitus Postitas aadu »

Võib tulla Pärnusse ja vaadata, kuidas, tõsi küll, Allik ja Pulver eestikatel paarismängu teevad. Lubame, et keilas küsitud küsimusi ei tule, mis siis, et ramenburgerit oli esialgu plaanis küsida.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Keila mäng!!!

Postitus Postitas polt »

aadu kirjutas:Võib tulla Pärnusse ja vaadata, kuidas, tõsi küll, Allik ja Pulver eestikatel paarismängu teevad. Lubame, et keilas küsitud küsimusi ei tule, mis siis, et ramenburgerit oli esialgu plaanis küsida.

Ma lisaks veel selle et Viivik ja Sivadi saavad alati Alliku korraldatud mängudel tasuta osaleda...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta