Helikilb

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Helikilb

Postitus Postitas aadu »

Helikilb siis tulekul Rakveres 17. septembril, Rakvere eragümnaasiumi saalis Tööstuse tänaval. Koht täpsustub hiljem.
Eelregistreerimine kuni 15. septembrini siinsamas või andres.pulver@virumaateataja.ee
Eelregistreerunutele osavõtumaks 100, koha peal registreerunutele 150 krooni võistkonna kohta.
Võistkonnad 3-liikmelised, mängus vähemalt 40 küsimust.
Mängu peasponsor on AS Vest-Wood.
Pange ennast kirja!
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
liis
Postitusi: 21
Liitunud: 09.08.2006, 14:51

Postitus Postitas liis »

Mis kell mäng hakkab?
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Mäng algab kell 12, sorri, et jäänud info riputamata
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

paluks väikeseid näpunäiteid, kuidas tallinna poolt tulles kohale jõuda
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Mäest alla ja vene kiriku tagant vasakule. siis ca 200 m ja ongi paremat kätt tee ääres koolimaja. Vana ja puust.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Orientiir võiks olla nurgapeal olev R-Kiosk ja teisepoole ristmikku jääv Eesti Energia jpt. büroohoone. Ega seal vasakut kätt enne leheputkat polegi.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Ma oma lolli aruga mõtlesin, et kirik paistab paremini silma kui leheputka :lol:
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Ja ärge siis unustage mängule tulemast. Pühapäeval kell 12 Rakvere eragümnaasiumis Tööstuse 12. Registreerimine 504 2186.
ap
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Jaan Lomp

Tartust saab Rakverre nii

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Kes ei saa autoga 17. septembril Tartust Rakverre mängule sõita, tehku nii. Sõitku kl. 7.45 väljuva TARTU-MUSTVEE-JÕHVI-NARVA bussiga (vedaja TAISTO TRANSPORT AS) Mustveesse, sinna saabub buss kl. 9.00, sõidab esmaspäeval, reedel laupäeval ja PÜHAPÄEVAL. Mustvees istugu ümber sealt IGA PÄEV kl. 9.30 väljuvale VARNJA-KALLASTE-MUSTVEE-RAKVERE-TALLINN bussile (vedaja SEBE AS), mis jõuab Rakverre kl. 11.00. Muu info (sh. soodustustest) www.bussireisid.ee.
Pühapäeval pole kahjuks muid võimalusi.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Ma arvasin, et transpordigeeniused (Mäng sõiduplaaniga, Mirabilia) on kirjanike väljamõeldis.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas timzik »

Võimalusi on veel ja isegi otstarbekamaid. Sõita kell 8.02 väljuva Tartu rongiga Tapale (jõuab pärale kell 9.51) ja Tapalt kella kümnese bussiga Rakveresse. Tuleb vist kokkuvõttes ka odavam kui mööda Peipsi äärt loksuda.
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas timzik »

st. Tartu-Tallinna rongiga...
Jaan Lomp

Täiendus

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Sellepärast ma oma viimase postituse tegingi, et pühapäeval kell 10 hommikul EI VÄLJU Tapalt buss Rakverre (see on käigus esmaspäevast laupäevani). See buss aga, mis väljub Tapalt iga päev kell 11.30, on Rakveres alles kell 12.20, mäng algab aga kell 12. Kui Rakvere teatri juures maha minna, on ikkagi kahtlane, kas kl. 12.15-kski ollakse kohale jõudnud. Lehel www.bussireisid.ee on iga reisi juures näidatud nädalapäevad, millal reis väljub. Vaadake seda lehte ja näete, et tasub mu ideed ellu viia. Kellel rahast kahju pole, võib muidugi 8.02 väljuva Tartu-Tallinn rongiga Tapale minna ja sealt taksoga minna, mina seda endale lubada ei saa. Ise lähen just nii kohale: kell 7.45 Tartust mineva Narva bussiga Mustveesse, kus olen kl. 9, siis 9.30 Mustveest väljuva Varnja-Tallinn bussiga Rakverre, kus olen kl. 11.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Lomp on geenius!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

Suur tänu!

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Suur tänu tegijaile tänase väga laheda Helikilva eest ja teatud postitajaile väga ilusate komplimentide ning kommentaaride eest! Tulin kohale just nii nagu lubasin, suvatsesin ainsana hümni järgi riigi õigesti panna. Et punte oli vaid seitse, said kõik midagi.
Suletud