Pildimäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Pildimäng

Postitus Postitas tauno »

Paistab et tänavune pildimäng langeb ajaliselt kokku ühe populaarse seebiooperi viimase osaga. Kas mängupaigas ka televiisoriaparaati on?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kõigi eelduste kohaselt saame infot otse mängujuhtidelt. Kui lugupeetud kesik haarab südamest ja vankuma lööb sai Ilves.Kui aga suurest rõõmust laulu lahti lõi siis on asi perses. Lihtne!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

Tore mäng täna

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Suur tänu tänase pildikilva eest! Tore, et võitjate seltskond täienes kolme uue isikuga. Loomingulist mälumängu rakendades sain nõelravis kasutatavad punktid ära vastatud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kusjuures see oli selline küsimus et meie mansa ei suutnud kamba pealegi ühtegi teist võimalikku vastusevarianti välja mõelda. Seega Jaan Lomp -rõõm kuulda et arened!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

Hommikust!

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Tore! Teismelisena olen nõelravi saanud, tehti kogelemise vastu, selle ajal jäin vahel magama kah.
Meeldis näiteks ka piltide ja punktiseisu näitamine suurel ekraanil.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

ütleme niimoodi, et paratamatult pidi pildikilb arenema tehnilises mõttes, kuna muidu oleks ajahambale jalgu jäänud. Oli kohe näha, et Aare käsi on küsimuste tegemises mängus olnud
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Nüüd tuleb see nädal laupäeval pildikilva meistrikad!
Mina ja isa (Urmas Song) tahame moodustada tiimi, aga oleks tarvis kolmandat käpa. Oleme sõbralikud, valdame hästi eesti keelt (eriti lõunapoolsemaid murdeid), pisut temperamentsed, aga ei hammusta.
Kui tunned, et oled sobilik tulema meie tiimi, siis helista soovitavalt (kapten) Urmas Songale (5061982) või mulle Matis Songale (5280092)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ütlen siin igaks juhuks ära kõigile, et mina jätan perekondlikel põhjustel sel aastal pildikilva vahele.Ei midagi isiklikku. Heinol on alati head küsimused. Viljandis näeme ,raisk!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Koht on meie tiimis veel vaba. Seltsimehed ja kodanikud, kiirustage. Kontaktid saate paar postitust ülevalt poolt
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Matis kirjutas:Koht on meie tiimis veel vaba. Seltsimehed ja kodanikud, kiirustage. Kontaktid saate paar postitust ülevalt poolt
Nii võistkonnaliige on selge. See on Rein Hiob.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Ei olnud väga kehv mäng, aga kaasaegset materjali oli ülimalt vähe. Asja paranduks oluliselt, kui üks koostaja olnuks nooremapoolsem. Lähivälismaid oli miskipärast väga palju (ja koguni 3 küsimust Läti kohta) :)
Vilniuse Žalgiris
Peep Vahtrik

Postitus Postitas Peep Vahtrik »

Enim punkte kogunud seltskonna liikmena ei ole põhjust nuriseda küsimuste üle. Kuid kummastama paneb lõputseremoonia. Paks auhinnaraamat ja soe käepigistus on muidugi väärtused omaette, aga eelmine aasta anti vähemalt diplom (pika nurumise peale ka üks aegadetagune medal, millel pildikaga pole pistmist). Ma ei tea, kas üritust on mõtet nimetada meistrivõistlusteks, kui poole võrra suurenenud osavõtutasu eest isegi formaalsusi ei suudeta täita.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Need on Sivadi isiklikud meistrikad. Olen sama küsimust korduvalt esitanud-miks sellele mängule sõna MV on taha poogitud?Paikuse pildikas on vähemalt sama hea mäng kui mitte parem(tõsi see aasta tundus, et oli täitsa tore aga ilmselt mulle lihtsalt Heino küsimused sobivad)aga ma ei nimeta seda omavoliliselt Eesti pildipaarika mv.Teeks tõesti nii, et ikka on ainult ühed Eesti mv. Devalveerume?!Kui ma ei eksi ei sobinud juba vene ajal mõnele mehele tavalised teiste korraldatud eestikad ja oli vaja alternatiivsed korraldada. Nüüd saab sellele muidugi vabadusvõitluse sildi külge kleepida aga eks ta tegelikult mingi isiklike ambitsioonide rahuldamine ikka oli?
Asjaosalised võiks tulevastele põlvedele lahti kirjutada miks alternatiivseid mv siis vaja oli ja miks neid nüüd vaja on?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Viktor

Postitus Postitas Viktor »

Nii varasemad kui seekordne pildimäng olid toredad. Loodetavasti ka tulevased kuigi seekordne oli vist sellises vormis viimane.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Tasub märkida

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Headest küsimustest nimetan praegu kõige viimast. Viktor tuli perekonnanimega välja, peagi mina eesnimega ja nii need 2 silma tulid.
Suletud