TEADETE TAHVEL

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Jaan Lomp

Spordi- ja Soome-huvilistele

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Aadressilt www.saunalahti.fi/sut saab soomekeelset teavet põhjanaabrite spordimälumängudest ja -ennustustest.
Jaan Lomp

Veel üks link

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Ka aadressi www.saunalahti.fi/~sut võib kasutada Soome spordimälumängude ning -ennustustega tutvumiseks.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Vändra mäng võis küll parem olla kui eelmisel aastal aga siiski ei läheks ma sinna ka järgmisel aastal.Juba igasuguseid arvuküsimusi oli niivõrd mõttetult palju. .Lisaks oli ka teemadevaheline balanss täiesti paigast ära.
Ja ka küsimused stiilis vali 5 variandi hulgast suurim või väikseim pole mulle iial meeldinud.Mulle tundub et mujal eestis isegi kuboniiridel on liigutud küsimustega ühes suunas Vä'ndra põrutab aga teises suunas.
Kutsuksin Vändra rahvast üles osalema ka mujal eestis peetavatel mängudel-teil on see vahetu võistluskogemus puudu.
Sorry! Aga küsimus mitut liiki paju kasvab Eestis metsikult on ju täielik saast!Selle asemel oleks ju kerge vaevaga saanud teha küsimuse mille vastus oleks olnud -Paju.'
Aga see on minu arvamus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Nohjah. Eks neid arvuküsimusi oli seal Vändras parajas koguses jah. Võiks sisukamad olla. Küsimused küsimusteks, aga mõnes tendentsis asi paraneb, kasvõi info edastamine. Pole enam seda, et ei tea kas Vändra mäng toimub või mitte ning pole hooaja lõpus Vändra mängu toimumise tõendiks ainult minu isa papitükil märgitud TOP16. Ning Tauno öeldud väga lihtsad küsimused (Diogenes, Stone) valmistasid minu teada päris paljudele raskusi. Näiteks Liv Tyleri ja Sharon Stonesist valitud pildid olid kaunis ühetasandilised, nii et väga lihtsad nad ka ei olnud.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

tegelikult mulle meeldisid kodulehele siginenud treffneri koolimängu küsimused vaat et rohkem. aga ühte ma küll ei teadnud, kes on Hilje Murel???
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

eelmisele postitusele jäi nimi lisamata
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Murel on ikka suht koht tuntud eesti naisnäitleja.Tauno muuseas eelmise aasta paarika te kaotasite meile Pulveriga ju ka aint sellepärast et te ei tundnud Epp Eespäeva ka.
Treffneri küsimused olid jah oluliselt paremad kui Vändra omad, kes autor oli?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

kes neid mini- ja mikrotähekesi kõiki teab. palju rohkem oli minu mäletamist mööda kahju sellest, et autismi ära ei kirjutanud.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Tõesõna, HTG mängu professionaalne tase (sh vormistus) hämmastas positiivselt. Uurisin järgi, autoriteks on Hugo Treffneri Gümnaasiumi õpilased Ants Siim, Kaarel Siim, Remo Jõgela ja Madis Hurt.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ainus mis erines heast mälumängutavast oli see ühes küsimuses kahe pildi eksponeerimine , millised polnud omavahel seotud(Kaupers & O, Neill) Murel ja Kivisildnik). Aga muidu on poisid tublid. Järelkasvu tuleb ilmselt mühinal.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Mari

Võiks huvi pakkuda

Postitus Postitas Mari »

Eestis tegeleb viktoriinide ja mälumängudega ka teatud seltskond õrnema soo esindajaid - oma ameti tõttu. Siin üks variant küsimustest-vastustest. Küsis T. Tarik Tartust.
http://mail.nlib.ee/ERY/paevad/kirjandus_06.html
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kui Vetemaa kommis millimängu asjatundlikult-siis Juske oleks võind pigem suu kinni hoida Aga õnnitlused Nurmlale-ta on ainus eesti mälur kes on väärt profi aunimetust. Salis, jäta mälumäng maha sinu vanuses ikka veel LP Juske arvates keskpärase amatöörina jätkata?!!
http://www.epl.ee/?artikkel=360562
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Mina lugesin sealt küll välja, et ainus proff on keegi Nurmela.
Mis IQ-sse puutub, siis ega see Juske oma mulle kah eriti
kõrge tundu, kitsapiirilisele irisejale pole ka eriti vaja..
Aga mis patt on, räägib mees asjast, mida ei tea.
Ja pole minu arust üldse kohane jorada õnnemängu kallal,
paralleele ju tõmmata võib mälumänguga, aga need värgid on
ikka nii erinevad, et... ise ka korra seal istununa ja "vaid" 16
peale jäänuna ütleks, et ikka joppamises on asi.

Pange käsi südamele, va mälurid, ja vanduge, et te iial
pole kodus vastanud mõnd alla 1000 küsimust valesti..
Kas IQ langes?
sergei
Postitusi: 2
Liitunud: 30.10.2006, 16:01

anton

Postitus Postitas sergei »

Selles mõttes on juskel õigus, et pigem vaadatakse kõrget lendu või tantsu tähtedega, mis jooksevad enam-vähem samal ajal, kui miljooni mängu. See, et Indrek talle kohe meelde ei tulnud, polegi eriti üllatav. Nii et on isegi viiendal hooajal kuhu areneda.
Peeter Kubo

jõulumängu teade

Postitus Postitas Peeter Kubo »

Laupäeval, 2.detsembril 2006 algusega kell 12.00 toimub Pirita Vaba Aja Keskuse Peeglisaalis JÕULUMÄNG (XXIX KLOOSTRITURNIIR). See on individuaal- paarismäng. Algul selgitatakse individuaalne paremus, siis pannakse paari. Esitatakse 2x25 küsimust. Mängujuhtideks on Peeter Kubo ja Jaan Loide. Auhinnalaud rikkalik- sanatooriumite ja puhkekodude ravituusikud, kunstnike originaaltööd, hinnaline kirjandus, tasuline hambaravi jne. Ootame kõiki asjahuvilisi!
Suletud