Miljonimäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Jäjekordne viga miljonimängus: Louis Kahni sünnikohta ei teatud kuni viimase ajani. Oletati, et see oli kas Pärnu või Kuressaare. Viimase aja tõendid räägivad aga Pärnust.
(ja seda varianti ei olnud)
Vilniuse Žalgiris
Genosse
Postitusi: 551
Liitunud: 02.05.2006, 15:08
Asukoht: Tallinn-Tabasalu

Postitus Postitas Genosse »

No see on norimine. Kui Pärnu oleks variantides olnud, siis muidugi oleks see olnud viga. Praegu oli ju selge, et küsitakse Kuressaaret, kus ta kogu lapsepõlve elas.
Eilses mängus võiks ju ka ühe küsimuse kallal norida, kus vend lendaski orki - mis riik viis 1974 oma väed Küprosele? Eleemntaarne, et Türgi, aga Kreetal nägin ühe kiriku juures mälestusmärki XX saj. sõdades langenud selle kihelkonna meestele ja seal oli keegi 1974 Küprosel surma saanud - järelikult Kreeka kolonelid mingid väeüksused või komandosed siiski Küprosele saatsid.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Teate sellele miljonimängule ei peaks üleüldse tähelepanu pöörama.Milli ei saa eestis kunagi keegi-kes teaks Messiaeni teoseid, eriti selliste variantide puhul?! See on ilmselge soovimatus milli mitte maksta kui selliseid küsimusi küsitakse.Ma ise oleks just Messiaeni välistanud.
Nad leiavad alati mõne sellise küsimuse kusagil poole milli peal-millele suudab vastata hästi kitsas ring muusika , kunsti või kirjandusteadlasi. See pole sul Mali pealinna küsimine!?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

peab tunnistama et küsisin Messiaeni kohta umbes sama küsimust em-il...
This famous 20th century composer was fascinated by birdsong. He has for instance written a flute piece based on blackbird song, orchestral work on birds living in Jura mountains and also recorded a large collection of different birdsongs, claiming himself as much an ornithologist as a composer. Who was this composer?


kahni sünnikoht on küll mõnes mõttes norimine, aga samas oli tegu ülemöödunud aastal väga palju kõmu tekitanud avastusega ja isegi uues uhkes kahni eluloos märgitakse nüüd pärnut
aga muidu nõus, mis selle palagani peale ikka erutuda
Vilniuse Žalgiris
arwedas

miljonimäng

Postitus Postitas arwedas »

Kas keegi on proovinud on-line mängu? :?:
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

ei, muidugi mitte
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Olen proovinud vastata vähemalt üht küsimust, mille mängija vastamata jättis. Õnne pole olnud.
külaline

Re: miljonimäng

Postitus Postitas külaline »

arwedas kirjutas:Kas keegi on proovinud on-line mängu? :?:
mängu lõpuks tuli leht lahti.

ca 3700 mängijat neist sai punga kirja 115 ehk ülejäänud ootasid lehe avanemist.
võrreldes ntx saksa on-linega täielik bullshit
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Hannes Võrno lõpetab miljonimänguga

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Aadressil http://www.epl.ee/artikkel/428931 artikkel "Hannes Võrno lõpetab miljonimänguga". Seal ka info, et uuel telehooajal hakkab sama Võrno Kanal 2-s juhtima saadet "Tõehetk", milles pakutakse osalejatele aususe eest miljon krooni.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Järelehüüe

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Puhka rahus, äsjalõppenud miljonimäng!
KILB

Postitus Postitas KILB »

Saab ju registreeruda saatesse "Targem kui 5B"
5B

Postitus Postitas 5B »

Keegi Tartu vangla ametnik olla 5B mängus vastanud kõigile küsimustele ja milli võitnud. Ma küll ühtegi teist sellist ametnikku ei tea kui Veiko Tonts. Kui nii siis õnne Veikole!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma kuulsin kusagilt, et Aasmäe pidavat 5b saatesse küsimusi tegema.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7742
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Ta ise ütles mulle, et on teinud vaid ühe küsimuse. EE toimetus teeb
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Tõnu

Postitus Postitas Tõnu »

See uus 5B telemäng tundus väga aeglane ja igav olema. Tea kas ainult mulle nii tundus ja äkki läheb asi tulevikus huvitavamaks aga esimene saade ei jätnud küll eriti head muljet. Igal juhul veel kehvem kui Miljonimäng
Vasta