2004/05 hooaja muljeid ja arvamusi

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

2004/05 hooaja muljeid ja arvamusi

Postitus Postitas Matis »

Kuna mälumängu sportlik hooaeg sai läbi. Suure kisaga, nagu korralik sport ette näeb :twisted: Siis võiks siin kirjutada oma muljeid möödunust, teravamaid ja huumorikamaid mälestusi, vahvaid heitlusi ja muud sääraseid. Ainult ärge üksteisi solvama hakkage.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Leino

Postitus Postitas Leino »

Ja kindlasti ärga hakake üksteisele moraali lugema ja targutama nagu Matis.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Leino kirjutas:Ja kindlasti ärga hakake üksteisele moraali lugema ja targutama nagu Matis.
Samad sõnad Leinole :twisted:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Möödunud hooaeg on igatahes üks kõigi aegade huvitavamaid ja paremaid nii sisulises kui ka vormilises mõttes.See on ju täiesti minu isiklik probleem et ronin aeg ajalt kohale mängudele, millistest onteada et head nahka ei saa.Ega jah kas kohustab meeskondlik distsipliin või siis see medalivahetamise case, mille pärast sai Keilasse mindud.Aga mingit järgmise hooaja kondikava ootaks küll. Ja eriti huvitab mind see, kes korraldab EML egiidi all Pildikilva mv?Ja kas need tulevad siis hägused internetist leitud pildid või kõrgeklassilised ja stiilsed siidpaberil taiesed miksituna kalligraafilises ilukirjas vormistet küsimuseosaga?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Võiks ja juba järgmise hooaja kalendrit paika panema hakata. Tegijatel on siis hea aega planeerida.
Aga hooaeg, kus ma ise õppetöö tõttu pisut kõrvale jäin oli mõnus. Mõnus mitte ainult paari hea tulemuse (Pärnumaa meistritiitel, järjekordne võistkondlik kuld ja Alliku pildikilb), vaid ka see, et Eestikate osalejate arv tõusis tunduvalt. Pisut tundus, et individuaali juures jäid jõud pisut väikeseks.
Siit oleks ka ettepanek, et žüriis oleks niipalju inimesi, et nad jõuaks vastused topelt üle kontrollida. Me isaga Kilingi-Nõmmes (kus muidugi ka vähem osalejaid) oleme seda minu meelest edukalt ka praktiseerinud.
Meeldiv on ka tõdeda, et see hooaeg oli paari noore või uue mängija läbimurre Eesti tippu - Vahter-Põder (nende puhul lõplik läbimurre), Poom-Kask.
Samas ka pisut negatiivsemalt poolt. Ise küll see aasta osaleda Maakilval ei saanud, seetõttu ka räägin kõrvalvaataja pilguga. Võistlus näitab pidevat stagnatsiooni. Järjest vähem osalejaid, küsimustekontseptsioon arvestades võistluse eripära pisut vildakas. Seal tuleb midagi ette võtta ja areneda kuhugi.
Matis Song
puhtalt isikliku arvamusega
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Tõepoolest - osalejate arvu suur suurenemine, eriti individuaalmeistrikatel on möödunud hooaja suurim meeldiv üllatus ja tõenäoliselt peame me tõesti hakkama aina suuremat tähelepanu pöörama karika- ja meistrivõistluse mängude korralduse kvaliteedile. Mitte et see praegu paha oleks, aga alati saab paremini.
Teise asi, mida ma ei saa mainimata jätta :P on see, et nüüd oleme Euroopas. MMil said kõik osaleda, EMil käisid küll vaid üksikud, aga selle eest on sügisel võimalik kõigil Euroopa tippudega rinda pista.
Kokkuvõttes - väga palju positiivseid emotsioone oli. Eesti mälumäng on elujõuline.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

42. Grand Slam ehk nelja suurturniiri (Prantsusmaa, Austraalia ja USA lahtiste MV-e ning Wimbledoni) võit ühel aastal on iga tipptennisti unistus. Paraku on õnn võita kõik neli suurturniiri ühel aastal osaks langenud vähestele, täpsemalt kolmele tennisistile. Kellele?

Selline küsimus oli spordi paarismängul ja vastuseks pakkusid korraldajad: Rod Laver, Margaret Smith Court ning Steffi Graf.

Kui mina omal ajal tennist mängima hakkasin, siis tegi treener esimesel nädalal selgeks: tennise suurim saavutus on suur slämm - jätke meelde nimed, kes sellega on hakkama saanud - Don Budge 1938 ja Maureen Conolly 1952. Hilisemad võitjad on vaid nende saavutuste kordajad. Nüüd esitatakse mälumängus küsimus, kus kangelased on sootuks unustatud?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Henry vastus lihtne-timo on nii noor mees ja ka mälumängus algaja, et ta jättis A & O lugedes kahe silma vahele väikese tyhiasja, et tabelis kus on selles teatmeteoses toodud Suure slämmi võitjad on märkus alates aastast 1947 nm taolist. Loomulikult oli küsimus väär ja kui kirjutasid ka eelpoolmainit nimed ja nende eest punkte ei saanud....Kuule sa ei käind mängimaski!!!+
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas timzik »

Selle küsimuse pärast vabandasin ma juba mängu ajal. Mulle tundub Polt, kes sa iganes ka pole, sa vist ka mängul ei käinud ja uhad huupi, nii kogemuse kui mu vanusega :D Täisarv punkte said kõik, kes nimetatud tennisistid kirja panid.
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas timzik »

Ilmselt sa Allik oled. Jah ega sinagi mängul polnud, et tõesti, ära lahmi. Muide küsimusi ei võta ma kunagi A-st O-st.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ei Timo ma ei ole isegi mitte pahane sest mängimas ma ei käinud. Ma lihtsalt selgitasin Henryle, kes suur tennisespets ja kahjuks ka mängimas ei käinud kuidas sellised apsud juhtuda võivad. Lihtsalt oleks küsimuses pidanud ära märkima mitut nime tahetakse või ära märkima aasta millest alates ..?
Ära võta südamesse-ma ikka pigem astusin hetkel sukaitseks välja.Ja muidu oli ju tore mäng ja krt vaid ülim ebaõnn ja asjade kokkulangemine on takistanud mul mõlem,al korral osaleda. Järgmine aasta proovi asja mitte niiväga hooaja lõppu jätta vaid tee just kalendriaasta lõpul näiteks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas timzik »

Kena siis :D ja aitäh! Kalendriasja mõtlen isegi, et talvisemal ajal mäng teha. Aga kaunist suve!
Vasta