Spordimängud

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Re: Spordimängud

PostitusPostitas Jaan_Lomp 09.06.2021, 15:31

Jaan Lomp -- Priit Siilbaum soovivad Tartus mängida.
Jaan_Lomp
 
Postitusi: 1286
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Punkte: 72.00
Asukoht: Tartu

Re: Spordimängud

PostitusPostitas allen 15.07.2021, 20:46

On rõõm teatada, et Spordimängude EMV sarja 2020/21 hooaeg saab intensiivse lõpplahenduse. Mõni aeg tagasi juba inforeerisime, et 10. septembri õhtul saab Vinnis toimuma spordisarja hooaja lõppvaatus Illar Tõnissoni üksikmängu näol. Nüüd aga teavitame, et nädal enne Vinni mängu, laupäeval 4. septembril, teeme veel eelmise hooaja raames spordimängude laupäevaku kahe mälumänguga Tallinnas, mis olid algselt plaanis toimuma juba jaanuaris.

Esmalt, saab kell 11 teoks üksikmäng, mille panevad kokku Urmo Kallakas, Aivar Saar ja Toomas Tarm. Tuleb võrdlemisi tavapärane mäng, 60 küsimusega.

Peale seda, orienteeruvalt kell 14 paiku, algab aga Urmas Oljumi ja co koostatav paarismäng, kusjuures paarismängu paarid moodustatakse üksikmängu tulemuste põhjal (esimene koht on paaris viimase kohaga jne). Korraldajad tagavad, et ka üksikmängu koostajad saavad mõistlikul viisil paarismänguks paigutuse ning samuti, et paarismänguks oleks paarisarv osalejaid.

Mõlemas mängus on võimalik osaleda ka kuni neljaliikmeliste võistkondadega.

Mängud saavad toimuma Sparta spordiklubi koolitusklassis, aadressil Pärnu maantee 139c. Korraldajad tagavad ka teatud määral kohvi, vett ja suupisteid.

Registreerumise avame ja ürituse detaile täpsustame augustis, aga hetkel palume kõigil see kuupäev endal mälumängupäevaks reserveerida.
allen
 
Postitusi: 46
Liitunud: 31.12.2015, 17:16
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas urmo 13.08.2021, 13:29

Alustame registreerumisega 4. septembri spordimälumängu laupäevakule!

Kõik jääb sisuliselt nii nagu juuli keskel sai välja kuulutatud.

Esmalt, saab kell 11 teoks üksikmäng, mille panevad kokku Urmo Kallakas, Aivar Saar ja Toomas Tarm. Tuleb võrdlemisi tavapärane mäng, 60 küsimusega. Osalemine 8 EUR.

Peale seda, orienteeruvalt kell 13.30 paiku, algab aga Urmas Oljumi ja co koostatav paarismäng, kusjuures paarismängu paarid moodustatakse üksikmängu tulemuste põhjal (esimene koht on paaris viimase kohaga jne). Korraldajad tagavad, et ka üksikmängu koostajad saavad mõistlikul viisil paarismänguks paigutuse ning samuti, et paarismänguks oleks paarisarv osalejaid. Osalemine samuti 8 EUR nägu.

Parimatele korralikud auhinnad!

Mõlemas mängus ootame osalema ka kuni 4-liikmelisi võistkondi, kes spordimängude karikasarja punktide peale ei mängi.

Mängud saavad toimuma Sparta spordiklubi koolitusklassis, aadressil Pärnu maantee 139c. Korraldajad tagavad ka teatud määral kohvi, vett ja suupisteid.

Eeldades, et üritusel osaleb alla 50 inimese, siis eraldi piirangud meile hetkeseisuga ei kaasne, kuid loomulikult eeldame tervisega seonduvat lugupidamist kõigi kaasmälumängurite vastu.

Registreerumiseks on hea viis kirjutada kas urmokall@hotmail.com või kontakteeruda Urmo Kallakas'ega Messengeris.
urmo
 
Postitusi: 19
Liitunud: 21.12.2018, 13:36
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas urmo 23.08.2021, 14:26

4. septembri mängudele on registreeritud:

Üksikmäng:
Ove Põder
Allen Leiten
Ants Põldoja
Marko Siil
Rene Štrik
Mati Räli
Erkki Kasenurm
Urmas Oljum
Illar Tõnisson
Avo Kask
Igor Habal
Toivo Kivimets
Ivar Eesmann
Martin Kasesalu
Lauri Valge
Märt-Martin Arengu
Koit Kärssin
Margus Välja
Urmas Hinno
Sten Berg
Kaarel Silmato?
Erkki Keldo
Sparta võistkond


Paarismäng:
Urmo Kallakas
Toomas Tarm
Ove Põder
Allen Leiten
Rene Štrik
Mati Räli
Erkki Kasenurm
Margus Välja
Illar Tõnisson
Igor Habal
Koit Kärssin
Toivo Kivimets
Ivar Eesmann
Martin Kasesalu
Lauri Valge
Märt-Martin Arengu
Urmas Hinno
Sten Berg
Kaarel Silmato?
Erkki Keldo
Sparta võistkond

Registreerumine kas siin foorumis, või näiteks urmokall@hotmail.com või Urmo Kallakas facebook Messengeris
Viimati muutis urmo, 03.09.2021, 10:43, muudetud 7 korda kokku.
urmo
 
Postitusi: 19
Liitunud: 21.12.2018, 13:36
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas illar 23.08.2021, 18:52

Spordikilva hooaja viimane mäng saab toimuma Eesti meistrivõistluste eelõhtul, 10. septembril kell 18 Vinni Spordihoones.

Spordihoonesse saab mistahes koroonapuhtuse tõendiga (läbipõdemine, vaktsineerimine, test). Kui keegi on huvitatud võimalustest teha endale ise enne mängu kiirtest ja sellega koroonapuhtust tõendada, palun eelnevalt märku anda!

Tegemist on individuaalse mänguga, kus küsimused tulevad ekraanilt. Kõigepealt 60 küsimusega (10x6) põhimäng, mille järel saavad sõelmängudele 16 paremat.
Sõelmängudel mängitakse üksnes kolme esimese koha peale, ülejäänud saavad etapilt koha põhimängu tulemuse järgi. Ehk teisisõnu, kui oled põhimängu järel 16., võid tõusta päeva võitjaks; kui oled aga põhimängu järel esimene, siis etapi kokkuvõttes neljandast kohast allapoole langeda ei saa.

Sõelmängudel esitatakse neli vihjetega küsimust, mille kõigi eest on võimalik õieti vastates teenida 1-4 punkti - ehk esimese vihje pealt õieti vastates teenitakse 4, teise vihje pealt 3 punkti jne.
Sõelmängude eel punktid nullitakse. Üksnes põhimängu võitja saab händikäpina sõelmängudele kaasa 3, teine koht 2 ja kolmas 1 punkti. Sõelmängudes kogutavad punktid liidetakse. Iga küsimuse järel langeb 4 viimast välja ehk sõelmängude teist küsimust pääseb mängima 12, kolmandat 8 ja neljandat 4 mängijat.
Kui küsimuse järel on seis viigis, lähevad esimesena arvesse viimasest küsimusest saadud punktid, nende võrdsuse korral põhimängust saadud punktid.
Sõelmängude küsimuste järjekorda ei pane paika mängujuht, vaid see sõltub võistlejate valikutest. Küsimuse teema saab valida parajasti kõige madalamal positsioonil olev võistleja, aga tingimusel, et üks võistleja seda kaks korda mängu jooksul teha ei saa.

Ühesõnaga lisaks teadmiste näitamisele tuleb teha ka õigeid taktikalisi valikuid!

Osavõtutasu on 8 eurot ja vastavalt osavõtjate arvule formeerub auhinnafond, millest võitja teenib 50% väärtuses auhindu, teine koht 30% ja kolmas koht 20% väärtuses.

Mängu vaheajal saab Spordihoone kohvikus ka süüa, aga sellest soovist tuleks eelnevalt teada anda. Söögi eest maksab kohapeal iga soovija ise, suurusjärk ca 5 EUR. Registreerumine ja söögisoovist teatamine e-meilitsi illar@estpak.ee või võib ka FB-s või muul viisil märku anda. Võib ka registreerumata kohale tulla, aga sel juhul süüa ei saa.

Pärast mängu on kavas hooajast kokkuvõtete tegemine!

Registreerunud:
1. Mati Räli
2. Toivo Kivimets
3. Urmo Kallakas
4. Allen Leiten
5. Matis Song
6. Viljar Alnek
7. Rene Strik
8. Kaarel Silmato
9. Jaan Lomp
10. Igor Habal
11. Ove Põder
12. Priit Naruskberg
13. Toomas Tarm
14. Märt-Martin Arengu
15. Lauri Valge
16. Aivar Saar
Viimati muutis illar, 09.09.2021, 21:13, muudetud 3 korda kokku.
illar
 
Postitusi: 224
Liitunud: 13.04.2009, 21:38
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas urmo 02.09.2021, 09:46

Laupäevasest Sparta mängudest kordaks üle, et mäng toimub Sparta spordiklubi koolitusklassis, mis asub spordiklubi hoones teisel korrusel. Õige koha leidmiseks tuleks tulla spordiklubisse sisse ning sisuliselt administraatori vastas asub klaasuks, mis viib teisele korrusele. Tõenäoliselt paneme ka kellegi ukse peale õiget teed juhatama, kuid õiget teed saab küsida ka administraatori käest. Kohale võiks tulla vähemalt 10 minutit varem, et saaksime kell 11 mänguga alustada. Tasuta parkimine on võimalik Sparta spordiklubi hoovis, spordiklubisse sissepääs nii Pärnu maantee poolt kui ka hoovi poolt. Kiiremaks majandamiseks eeldame võimalikult täpseid osavõtutasusid (8 EUR mäng per nägu).

Nagu ka varem informeeritud, siis paarismängu paarid moodustuvad üksikmängu pingerea alusel - esimene-viimasega, teine-eelviimasega jne. Paarismängu korraldajatega on kokku lepitud, et üksikmängu korraldajad Kallakas-Tarm saavad paarismänguks keskmised asetused ja moodustavad paari omavahel.

Korraldajate poolt on klassiruumis kohvi, vesi ja veidi suupisteid. Midagi endale meelepärast võite ka ise kaasa võtta. Liiga pikka pausi kahe mängu vahel ei tee, kuna mängurite hulgas on mitmeid võrkpallhuvilisi.

Teise teemana on spordisarja korraldajad otsustanud, et spordisarja hooaja kokkuvõttes läheb arvesse 9st peetavast etapist 6 parimat, millest 3 peaks olema üksikmängud. See peaks tagama veidi keerulisemal hooajal kõikidele veel võimaluse 6 mängu kokku saada ning loodetavasti ka põnevama lõpplahenduse, kuna kolme allesjäänud etapiga on veel palju võimalik muuta. Hooaja kokkuvõtete tegemine toimub 10. septembril Vinnis pärast viimast üksikmängu.
urmo
 
Postitusi: 19
Liitunud: 21.12.2018, 13:36
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas allen 20.09.2021, 13:29

Laupäeval 18.09 sai spordimängude seltskonnaga osa võetud arvult juba 14. Eesti-Soome spordimälumängu maavõistlusest ja kolmandat korda järjest õnnestus võit Eestisse tuua.Maavõistluse üldseis on nüüd 8:6 Eesti koondise kasuks. Statistika osas veel niipalju, et kõikidel kordadel on kaasa mänginud Matis Song ja Ants Põldoja, 13 korda on osalenud Igor, Habal, Mati Räli,, Marko Siil, Urmas Oljum, Rait Männik, Toivo Kivimets ja Priit Naruskberg, viimasel kolm on korra olnud küsimuste koostajate ringis, seega tegelikult on osaletud ka kõigil kordadel. Seekord oli ka 4 maavõistluse debütanti: Lauri Valge, Peeter, Piho, Märt-Martin Arengu ja Sven Suitslepp. Kuna soomlaste piirangute seis vahepeal leebemaks muutus, siis viimased 4 osalejat liitusid alles viimasel nädalal, tänud sellegi eest, et olite valmis sellise lühikese etteteatamisega nö viimasel minutil paati hüppama.

Küsimused, vastused ja tulemused on nähtaval soomlaste lehel:
http://www.saunalahti.fi/~sut/maaottelu2021/index.html
Loodetavasti saavad peagi ka kilvalehele ülesse.

Eesti 4 tiimi olid järgmises koosseisus:
Est 1
Igor Habal
Ants Põldoja
Avo Kask
Märt-Martin Arengu

Est 2
Illar Tõnisson
Rait Männik
Allen Leiten
Lauri Valge

Est 3
Ove Põder
Rene Štrik
Peeter Piho
Priit Naruskberg

Est 4
Mati Räli
Matis Song
Toivo Kivimets
Sven Suitslepp

Igatahes seltskond oli tore, korralduslik pool sujus kenasti, vaatamata piiratud ajale sai mäng kenasti ära mängitud, seega loodan, et osalejad jäid rahule ning aasta pärast on põhjust taas juba 15. korda samas vormis kohtuda, seekord juba koduses Tallinnas.

Terv.
Allen
allen
 
Postitusi: 46
Liitunud: 31.12.2015, 17:16
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas urmo 01.10.2021, 15:52

Eesti spordikilva meistrisari 2021/2022 hooajal algab laupäeval, 23. oktoobril Tartus. Mängupaik on tänavu esmakordselt Atlantise Maja (Narva mnt 2) Green Room Cafe, mis asub esimesel korrusel ja sissekäigud on uks Kaarsilla poolt ning uksed Emajõe poolt.
Kell 12 algava viieteistkümnenda Tartu Spordimängu korraldajad (Toivo, Matis & Aare) kutsuvad kaheksandat korda paarismängu mängima. Formaat on sama, mis mullugi: kolmandikule küsimustest tuleb vastata üksinda, ülejäänud kahele kolmandikule paaris ning punktitabelisse läheb kirja paarismäng.

Osalejad jagatakse mulluse meistrisarja lõppjärjestuse põhjal pooleks ehk kahte gruppi – asetatud ja mitteasetatud. Taas püüame aja jooksul spordisarjas kujunenud paarid lahku ajada, sest iga asetatu valib endale kaaslase loosikarikast. Seejärel istuvad kõik eraldi ja algab üksikmäng. Pärast 20 küsimust paariliste punktid summeeritakse, nad istuvad kokku ja jäävad kokku mängu lõpuni, vastates 40 küsimusele.

Et kirjeldatud süsteemi toimimise eelduseks on paarisarvu mängijate osalemine, lõpeb eelregamine erandkorras ööpäev enne mängu algust – reedel, 22. oktoobri keskpäeval (kell 12). Kui selleks ajaks on nimekirjas paaritu arv osalejaid, kindlustavad ühe puuduoleva persooni korraldajad. Mänguga saab siiski liituda ka laupäeval, kuid siis tuleb hiljemalt veerand tundi enne algust kohale ilmuda kindlasti koos paarilisega. Mängu osalustasu on 6 + 2 eurot inimese kohta, auhindu jagub vähemalt kuuele paremale paarile, eriauhinna saab üksikmängu kolmandiku võitja (võrdsete punktide korral otsustab täpsem vastus viigilahutusküsimusele).

Tartu sügisese spordimängude päeva teine, umbes kell 15 algav mõõduvõtt õdusas kohvikus on algusest lõpuni klassikaline individuaalmäng. Korraldavad Mait Räli, Koit Kärssin ja Holger Tamm. Küsimisele tuleb 20 lühiküsimust ning 40 tavapärast mälumänguküsimust. Osalustasu on selleski mängus 6 + 2 eurot, auhindu on vähemalt 8 paremale.

Mõlemale mängule saab end kirja panna kahe mängu ühisregistreerijaks valitud Matis Songa meiliaadressile kultuurigerilja@gmail.com kirjutades või telefonile 5280092 helistades-messides. Ühendust võib võtta ka Facebookis.

Juba ettevaatavalt võite endale kinni panna ka 20. novembri, kui Tallinnas saab toimuma samuti kahemänguline spordipäevak .
urmo
 
Postitusi: 19
Liitunud: 21.12.2018, 13:36
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas allen 11.10.2021, 12:59

Tuletan meelde, et Tartu spordimängude päev on toimumas juba järgmisel laupäeval 23.10. Seoses sellega ootaks kõiki registreerima, tänane seis regajate osas on pigem tagasihoidlik olnud, seega kindlad tulejad võiks ennast lähipäevade jooksul kirja panna, oleks korraldajatel ka pisut parem nii auhinnalauda kui muud planeerida.
Paarismängu puhul on tegemist Matise, Toivo ja Aare tuntud headuses küsimustega ja eriline formaat võimaldab ka nö tavamänguril võitjate hulka tõusta, meenutuseks, et just Matise ja Toivo paarismängult on oma ainsa etapivõidu saanud Koit Kärssin ning Aivar Saar ja Urmo Kallakas samuti oma esimese etapivõidu..
Samuti on teine mäng peamiselt Mati poolt koostatuna kindlalt huvitav ning tasub igal juhul kohale tulla.
Seega kiirustage, seltsimehed unetud, kiirustage:)
Niipalju veel lisaks, et Atlantis Green Cafe kontrollib ka neid moodsa aja tõendeid, seega palun ka selleks valmis olla.
Viimati muutis allen, 19.11.2021, 12:35, muudetud 1 kord kokku.
allen
 
Postitusi: 46
Liitunud: 31.12.2015, 17:16
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas allen 12.10.2021, 19:29

Tartu mängupäeval osalejate nimekiri on allpool
Paarismäng
Urmo Kallakas
Allen Leiten
Rene Štrik
Ove Põder
Illar Tõnisson
Martin Kasesalu
Ivar Eesmann
Mati Räli
Aivar Saar
Koit Kärssin
Ants Särgava
Toomas Tarm
Marko Siil
Ants Põldoja
Peeter Piho
Urmas Oljum
Märt-Martin Arengu
Lauri Valge
Igor Habal
Avo Kask
Urmas Hinno
Rait Männik

Üksikmäng
Matis Song
Toivo Kivimets
Urmo Kallakas
Allen Leiten
Rene Štrik
Ove Põder
Illar Tõnisson
Martin Kasesalu
Ivar Eesmann
Aivar Saar
Ants Särgava
Toomas Tarm
Marko Siil
Ants Põldoja
Peeter Piho
Urmas Oljum
Märt-Martin Arengu
Lauri Valge
Igor Habal
Avo Kask
Urmas Hinno
allen
 
Postitusi: 46
Liitunud: 31.12.2015, 17:16
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas allen 26.10.2021, 15:57

Tänud kõigile Tartu mängudel osalenutele ja tänud ka korraldajatele, et olite valmis ka veidi keerulisemates tingimustes mängu läbi viima.

Ja nagu Tartus osalenud juba teavad, siis jätkub spordimängude karikasari pühapäeval 21. novembril Tallinnas Humalakojas (Balti jaama turg, Kopli tn. 1) algusega 12:00. Kui olud ja piirangud lubavad, siis on plaanis pidada 2 mängu. Päeva juhatab sisse paarismäng, mille küsimuset tulevad paarilt Urmas Oljum ja Timo Tarve, täpne formaat selgub lähiajal, aga tõenäoliselt tuleb üsna klassikaline paarikas.

Peale lõunapausi jätkame juba üksikmänguga, mille panevad kokku Rene Štrik, Kaarel Silmato ja Allen Leiten. Üksikmängu osas võin juba reklaamida, et kindlasti tuleb tavapärastest mängudest raskusastme osas pisut lihtsam mäng, kus sobivaid teemasid peaks jätkuma kõigile. Esitamisele tuleb vähemalt 60 küsimust nii laia maailma, kui ka Eesti spordist.

Seega olete kõik oodatud lahkesti osalema ja registreerimise kuulutame kohe avatuks. Traditsiooniliselt saab mängudele kirja panna siinsamas foorumis, kirjutades meiliaadressile allenleiten@yahoo.com või helistades numbrile 56 943 105. Lähiajal saab ka Eesti Mälumänguliidu facebooki lehele ka üritus, siis saab sealgi ennast kirja panna.

Osavõtutasu on mõlemas mängus 8 EUR osaleja kohta ning võistkondadele on erihinnad (3 liiget 20, 4 liiget 25, kui rohkem, siis mõtleme kohapeal välja)

Ootame rohket osavõttu ja parimad saavad premeeritud auhindadega. Osaleda võivad taaskord ka võistkonnad, kes karikasarja arvestusse ei lähe, kuid rohkesti mängurõõmu on garanteeritud ning parimate hulka jõudmisel ka auhind.
Viimati muutis allen, 10.11.2021, 17:43, muudetud 1 kord kokku.
allen
 
Postitusi: 46
Liitunud: 31.12.2015, 17:16
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas allen 29.10.2021, 15:17

Esimesed osalejad Humalakoja mängupäevale juba kirjas:
Üksikmäng:
Peeter Piho
Mati Räli
Urmo Kallakas
Martin Kasesalu
Matis Song
Urmas Oljum
Toivo Kivimets
Ove Põder
llar Tõnisson
Lauri Valge
Märt-Martin Arengu
Ivar Eesmann
Koit Kärssin
Erkki Keldo??
Sten Berg??
Sander Jürs
Riho Kirsipuu
Ants Põldoja
Marko Siil
Toomas Tarm
Erkki Kasenurm
Igor Habal
Timo Tarve
Urmas Hinno
Avo Kask
Brandon Paimal
Frank Kolde
Aivar Saar
Võistkond: Nõrgim lüli
Fliis
Paarismäng, mille kohta on tänaseks selgunud, et tuleb traditsiooniline paarikas, igaüks oma paarilisega. Osad nimed on üksikult kirjas, aga mõnel võib ka paariline olla olemas, pole jõudnud veel kõigiga üle rääkida..
Peeter Piho-Lauri Valge
Mati Räli-Rene Štrik
Urmo Kallakas-Märt-Martin Arengu
Martin Kasesalu-Ivar Eesmann
Matis Song-Toivo Kivimets
Illlar Tõnisson-Allen Leiten
Ove Põder-Koit Kärssin
Erkki Keldo-Sten Berg
Sander Jürs-Riho Kirsipuu
Marko Siil-Ants Põldoja
Erkki Kasenurm-Toomas Tarm
Igor Habal-Urmas Hinno
Avo Kask-otsib Aivar Saar
Brandon Paimal-Frank Kolde
Võistkond: Nõrgim lüli
Fliis
Lisaks võib veel mainida, et auhinnad parimatele tulevad Apollo raamatupoelt ning mujaltki ja seekord saavad mõlemas mängus auhinnatud vähemalt 10 paremat, aga suure tõenäosusega rohkemgi. Auhinnalaual on arvestatav kogus värskeid Tokyo olümpiraraamatuid, kui ka muid uuemaid spordiraamatuid.
Seega kõik julgelt registreeruma!!!
Viimati muutis allen, 19.11.2021, 21:05, muudetud 10 korda kokku.
allen
 
Postitusi: 46
Liitunud: 31.12.2015, 17:16
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas allen 10.11.2021, 16:49

Tuletan meelde, et Humalakoja spordimängude päev juba järgmisel pühapäeval, kogu info eespool kirjas. Tundub, et olukord riigis on pisut paremaks läinud ja saame mängud ilusti ära pidada.
Üksikmäng sai juba eelmisel nädalavahetusel kokku ja võib julgelt öelda, et tuleb igati mängitav mäng, kindlasti on kõigile midagi sobivat sees. Auhindu jagub ka vähemalt 12 paremale, seega kõik julgelt registreeruma.
N.B. Igaks juhuks mainin, et Humalakotta saab nüüdseks tavapäraste reeglitega, tuleb näidata ette vaktsineerimistõend ja ka dokument tuleks kaasa võtta!
allen
 
Postitusi: 46
Liitunud: 31.12.2015, 17:16
Punkte: 0.00

Re: Spordimängud

PostitusPostitas allen 19.11.2021, 21:26

Humalakoja spordimängude päev juba sel pühapäeval toimumas algusega kell 12:00. Pubi avatakse tegelikult alles 12, aga usun, et 11:30 paiku võiks juba sisse saada, väga palju varem pole mõtet kohale tulla, kaugemalt tulijad saavad vajadusel kaubanduskeskuses aega parajaks teha
Timo ja Urmase veetav paarismäng on seekord suurelt ekraanilt ka üksikmängu formaat on pisut tavapärasest erinev, aga sellest juba kohapeal.
Lisaks veel niipalju, et meile planeeritud ruumis on valgustus kohati pisut hämaravõitu, umbes sarnane nagu oli Atlantis Cafes, lampide all olevatel kohtadel valgem ja lampidest kaugemal pisut hämaram, eks siis katsume istekohti selle järgi sättida, et kellel nägemisega probleeme, see saaks paremad kohad, igatahes prillikandjad võtke lugemisprillid kaasa ja muud võimalikud lambid või abivahendid ka teretulnud. Ise testisin ja nägin ka lehte ilma prillita lugeda, Tartus ei näinud, seega peaks hakkama saama.
Korraldajate poolt on mängijatele kohv ja vesi tasuta, söögid ja muud meelepärased joogid saab igaüks juba baarist ise osta.
Kohtume siis pühapäeval :D
allen
 
Postitusi: 46
Liitunud: 31.12.2015, 17:16
Punkte: 0.00

Eelmine

Mine Kilvafoorum

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 1 külaline