Paikuse pildipaarikas

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Paikuse pildipaarikas

Postitus Postitas polt »

Siin saate siis registreerida ja igasuguseid küsimusi küsida. 4.veebruarilküsin mina!
Eelreganutele siis 40.- paarilt ,kohapeal 60.- paarilt. "0 krooni eest saab osta vähemalt 2 õlut seega...?!!!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse pildipaarikas

Postitus Postitas polt »

polt kirjutas:Siin saate siis registreerida ja igasuguseid küsimusi küsida. 4.veebruarilküsin mina!
Eelreganutele siis 40.- paarilt ,kohapeal 60.- paarilt. 20 krooni eest saab osta vähemalt 2 õlut seega...?!!!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Küsimused ja tabel saadaval http://www.freehackers.org/~joks/allik/

esialgu!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

Kuidas nende vastustega olukord on? on neid kuskilt võimalik näha või saab neid mingi aja jooksul kuskilt nägema?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Saadan koduarvutist õhtul Arkole vastustega faili.Kui miski vastus praegu hirmsaste huvitab, küsi!Ma peaks vastuseid veel peast mäletama.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

Kuule polt, tundub et Arkol pole kas aega olnud või ta pole sinu saadetud posti kätte saanud. Tegelikult on asi nii, et kui sul need vastused veel kuskilt vedelevad, võid sa need ju mulle ka mailile saata.
miami002@hot.ee - kui on olemas siis saada mulle.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

Jaan sa pidid need vastused Heinole otsima. Mul tuli idee - viska siia lehele ülesse. Mõttespordilehele pole neid vist kahjuks mõtet loota.

Käiks heameelega turniiridel kohal, aga kuradima kalliks läheb sõitmine. Ja auhinnalisi kohti pole ka veel vähemalt niipea mõtet oodata! :cry:
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Koopereeruma peab ja ennast auto peale kellegile sokoutama. Kui autos on 2 inimese asemel 4-5 siis tuleb sõit meeldivalt odav. Tallinnast tuleb lihtsalt autotäis rahvast kokku ajada ja kohale tulla.Ma võtan nende vastustega midagi ette.Probkleem nimelt on selles et mul pole neid eraldi failina olemas ja kuna ka siin lehel on küsimused ebameeldivalt 5 kaupa võtab see vastuste kirjutamine natu aega aga kirjutan ära. Panen siiasamma alguses.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta