Vana foorum

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Vana foorum

Postitus Postitas Matis »

Mis juhtus vana foorumiga? Kas on mnemomaratoni oodata uusi liikmeid? Seda kõike võite näha järgnevas filmis. Režissöör Arko Olesk
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuna tegu on tuntud kirjandusteose põhjal mugandatud stsenaariumiga siis on edasised shüzeeliinid siiski kinni kirjandusteose autori soovides ja tahtmistes.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Nii filmi "Vana foorum jälle tuules" süžee sai õnneliku lahenduse. Vana toimib edukalt edasi. Oodata on uusi põnevaid intriige.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Teatan ametlikult, et nn Vana foorum mulle üldse ei meeldi, järgnevatel põhjustel:
1. Kontroll selle haldamise üle puudub meil pea täielikult
2. Ei ole võimalust postitusi temaatiliselt organiseerida
3. Puudub postituse tegemise kuupäev ja kellaaeg
jne

Olen teinud ettepanekuid mõttevahetus siia üle tuua, aga asjata. Ilmselt on kõik praegusesse foorumisse väga kiindunud, hoolimata selle puudustest. Julmalt ära kustatada nüüd ma seda ka ei taha.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Muidu sa neid siia ei saa Aro kui pead vana koos ma ei tea viimase paari kuu postidega siia üle kandma.Vana on tegelt jabur küll jääb nimi panemata tee uus postitus et eelmise autor olin mina jne.Ma loodan et ka klikiaegsed mälumängurid saavad registreerimisega hakkama.Isegi Lomp vist sai.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

arko kirjutas:Teatan ametlikult, et nn Vana foorum mulle üldse ei meeldi, järgnevatel põhjustel:
1. Kontroll selle haldamise üle puudub meil pea täielikult
2. Ei ole võimalust postitusi temaatiliselt organiseerida
3. Puudub postituse tegemise kuupäev ja kellaaeg
jne
Ühtin mälulavastaja Arko mõttega. Organiseerimine on siin parem. Aga vana on lihtsalt vabama struktuuriga. Ja see vist meeldib paljudele
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Innocentius XV
Postitusi: 11
Liitunud: 11.05.2006, 21:54
Kontakt:

Postitus Postitas Innocentius XV »

Matis kirjutas:
arko kirjutas:Teatan ametlikult, et nn Vana foorum mulle üldse ei meeldi, järgnevatel põhjustel:
1. Kontroll selle haldamise üle puudub meil pea täielikult
2. Ei ole võimalust postitusi temaatiliselt organiseerida
3. Puudub postituse tegemise kuupäev ja kellaaeg
jne
Ühtin mälulavastaja Arko mõttega. Organiseerimine on siin parem. Aga vana on lihtsalt vabama struktuuriga. Ja see vist meeldib paljudele
Tahaks samuti lavastajaga ühineda, kõigis nimetatud 3 punktis. Vana foorum on nii vaba struktuuriga, et seal mõnel mõttel korralikult sabast kinni saada, kui need aeg-ajalt jälle jooksma hakkavad, on üsnagi lootusetu.
Käesoleva foorumi arvasin vahepeal juba kadunukeste hulka - seda rõõmsam oli tänane taaskohtumine.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Vana foorum paistab lõplikult omadega läbi olevat - vähemalt mul pole õnnestunud sinna uusi postitusi sisestada.
Kas matame ametlikult maha ja läheme siin edasi? Sel juhul - kas muuta see siis tagasi selliseks, et kõik saavad postitada? Mõni kuu tagasi panin spämmi tõttu selle just kinni.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Kui tuleb see spämmitaud tagasi, siis küll pole mõtet seda lahtiseks teha. Sellistes lahtistes samalaadsetes foorumites on ju sellise prügikasti tulemusi näha. Ma arvan, et mälurid on niivõrd targad, et suudavad ennast ka registreerida, kui tahavad postitusi teha. Ja kui on mõtteavaldus, siis saab iga kel ette või taha ka oma kodanikunime kirjutada. Nagu näiteks siin Matis Song 8)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Oleks vast tõesti aeg vanale foorumile halastuslask teha
Lomp

Vanast foorumist ja miljonimängust

Postitus Postitas Lomp »

Head kolleegid!

Avaldan ka oma mõtteid. Vanasse foorumisse ei saa kirju salvestada ehk vast sellepärast, et selle mälumaht on võib-olla täis saanud, proovisin ka äsjase MM-i järel postitada, kuid ei õnnestunud. Olin juba teisest foorumist lugenud Arko postitust, kus märgiti ka järgmist: "heh, kilvafoorum tundub postitusi mitte salvestavat. Õnneks vist." Ma pole küll IT-spets, kuid arvan, et pakkusin välja ühe võimaliku seletuse. Ehk oskab mõni asjatundja vana foorumi seisu kommenteerida. Igatahes pole Ülar Lauk oma toimetatavat kodulehte juba kaks aastat uuendanud põhjusel, et kodukas on täis. Seda rääkis Ülar mulle, kui kunagi temaga juttu tegin, ei mäleta, kas eelmisel või praegusel aastal. Arvatavasti on koduka www.zone.ee/ylar mälumaht täis, äkki sama jama ka vana foorumiga.

Veel põnevat teavet. Mul on selline tunne, et Eesti miljonimängus vastatakse miljoniküsimusele õigesti alles pärast seda, kui vähemalt üks kord on miljoniküsimus saanud vale vastuse. Igatahes sai Jevgeni poolmiljonäriks alles hea tükk aega pärast Salise Indreku vale vastust 500 000-lisele küsimusele. Eks seda mõne kuu pärast näeme, kas miljonimäng Eestis jätkub. Vaatasin 10. juunil vene oma, seal on peavõit 3 miljonit rubla. Kui saan miljoniküsimusele või mistahes odavamale küsimusele vastata, siis panen igal juhul mingi variandi lukku. Kui mängija on näiteks vea tõttu raha kaotanud, siis on vähem tõenäoline, et pärast mängu tullakse mängijalt raha laenama.

Tervitades

Jaan
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Seda on nii värskendav palaval suveajal lugeda kõigepealt oma postkastist ja siis veel siit ka.Aitäh Jaan-tee rohkem sisutihedaid ja õpetlikke postitusi.Me ootame huviga su uusi tähelepanekuid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Tuleb välja, et Jaanil (Lombil) on õigus - vana foorum sai lihtsalt täis ja üle 3898 postituse sinna teha ei saa.
Nii et teoreetiline võimalus vanaga jätkamiseks on olemas, kui kõik vanad asjad ära kustutada.
Mina eelistan endiselt seda siin.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Vanamoelistele on ilmselt võimalus ka selline, et säilitades vana foorumit, algatada lihtsalt foorum2 teise lingina(kui see foorumifirma seda sallib).
Lomp

Postitus Postitas Lomp »

Eile (18. juuni õhtul nägin), et Arkol oli õnnestunud vanasse foorumissre postitus teha, seal tegi ta ettepaneku jätkata kilvaaruteludega Mnemomaratoni footumis. Proovisin kaks korda, kas saan vanasse foorumisse postitada, sain küll. Võib-olla oli vana foorumi serveriga mingi jama ja sellepärast ei saanud vana kasutada.
Suletud