Tartu individuaal 17. märtsil

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Kasutaja avatar
lavrenti
Postitusi: 834
Liitunud: 04.01.2005, 11:45

Tartu individuaal 17. märtsil

Postitus Postitas lavrenti »

Mäng toimub kell 12 TÜ füüsikahoones (Tähe 4-160).

mängule on tänase seisuga registreerunud 40 osalejat. Kellel on veel plaanis lisanduda, siis oleks soovitatav registreeruda kas siinsamas foorumis, e-mailiga rets@hot.ee või telefonil 520 76 22 (Rein Ets).

osavõtumaks etteregistreerunuile 50.-, kohapeal registreerunuile 75.- EEK
"Edu aluseks on õige partneri valik!"

Remus
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Oli ikka väga erinev mäng võrreldes mullusega. Viimase aja tendents paistab olevat see, et individuaali ja võistkonnamängude küsimuste raskusastmes pole enam üldse vahet, võiks isegi öelda et Maakilva finaali küsimused olid suure jupi lihtsamad :) Headest küsimustest mainiks Ray küsimust, nõrgimad olid pildid ja mõned kohalikud "kuulsused".
Toledo muuseumi tituleerimine usa suurimaks euroopa kunsti koguks on vägagi kaheldav.
Tehniliselt enam-vähem laitmatult läbi viidud - tekitab küsimusi miks viimased mohikaanlased ei suuda mängu normaalselt korraldada.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Minu ainus etteheide on ka teist poolt alustanud pildiblokki puudutav. Kui viiest küsimusest 4 kõlavad lihtsalt Kes? ja nende hulka on veel nn varia blokis pistetud kaks samast valdkonnast, samast riigist samast soost ja samast vanuseklassist sportlast, kes on veel pealekauba erariietes -siis on see natuke imelik.Ok Saue oli välja mõeldav aga No et ka järgmine pilt on sport ei vastanud mingitele loogikareeglitele.
Muidu oli tore mäng- võttis mu kurguvalu ja asendas sele massiivse nohuga.Vaheldus ikka!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Polnud sellel mängul häda midagi. Ja näiteks "kohalik" kuulsus (ilmselt mõtles Tauno Gulki) on Eesti kunstiilmas vägagi tegija, mitte ainult Tartus. Näiteks Lumiste pani Gulgi ära maali-joonistuse järgi, mitte kunstniku alailma rõõsa näo järgi. Teine pildiblokk - iseenesest oli Leksi küsimus erariietes hea, ega sportlane ainult dressis ela. Kihvt oli kaksikute laiv.
Enda mängust. Ei mäletagi sellist mängu, kus oleks esimesel poolel 34.kohta jaganud ja lõpuks tõusnud 7-8.kohale
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma ei usu et Tauno Gulki mõtles.Gulk oli ju ainumas lihtne pildiküsimus selles mängus.Tauno veab eesti näitlejate vasta vimma-Väli oli see kes talle ei meeldinud ja kaugel see Rakvere tartust on?!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Ma ei usu et Tauno Gulki mõtles.Gulk oli ju ainumas lihtne pildiküsimus selles mängus.Tauno veab eesti näitlejate vasta vimma-Väli oli see kes talle ei meeldinud ja kaugel see Rakvere tartust on?!
Väli mängis mingi aeg tagasi Õnne 13s ja teatriilmas pole teps ka kõige tundmatum. Mina panin küll ko0he ära, kuigi Rakvere sattun haruharva :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
illar

Postitus Postitas illar »

Üks väike viga oli tglt ka - Tamsalu linnavalitsus. Eks need kes täpselt teadsid, need panid ära, aga kui ei teadnud (nagu mina) ja hakkasid mõtlema, siis välistasid Tamsalu, kuna alates 2005.a. sügisest toimub seal valla-, mitte linnavalitsemine.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

eks see on vana nali et ma eesti teatrist midagi ei tea ja seekord oli laiemas mõttes eesti teatrist lausa neli küsimust :)
aga ma ei ütle, et mäng oli halb nagu see keila katastroof.
lihtsalt mõningase täpsustamisega oleks paljud küsimused olnud paremad ja mullune mäng meeldis mulle oluliselt rohkem.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Õige ta on, eelmine aasta oli üks aegade ilusaimaid individuaale Tartus.
Ja Matis, Väli oli muidugi elementaarne!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

PS
nagu hiljem selgus, siis ma tunnen küll väli venda, aga et teine vend on kuskil rakveres näitleja, on küll esimene kuulmine. ohjah :
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

mind üllatas selles mängus see, et Louise Browni keegi ei teadnud. Ma oleks soolo saanud. Ray kesine ära vastamine on ka üllatav, kuna seda 99 aasta juttu on ikka igast august kuulda olnud ja lisaks ka kuriteo aeg enam-vähem küsimuses ära antud. Saue ja Leksi küsimuses oleks minu arvates pidanud karikas olema Leksi käes, siis oleks olnud asi norm. Aga niimoodi nägu pooleldi juustes, väga raske ära tunda.
Ja kas Kokoschka juures oli seda kirjaniku vihjet hirmsalt vaja, kindlasti tegi asja keerulisemaks.

Mina oleks kindlasti eelmise aastaga võrreldes oma kohta parandanud.
Suletud