Sport

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

seljaga sõidusuunas sõudmine?
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

No mida? Seda teevad ju kõik enamasti.
Mida ei saa paarisaerulisel neljasel valida?

(Ma vahetasin selle küsimuse Watanabe-küsimuse vastu
Rapla paarikal - nüüd tundukse, oleks samamoodi vaata et nullivooruks läinud) Kas te pole tõesti sõudmisvõistlusi vaadanud? Nt. Luzerni?
ETV on ju näidanud, meil kahene, neljane ja üksiüritajaid ka...
Ja kommentaatorid pole enam Ubad, kes oskavad ainult kase juurest stopperit kinni panna ja psühholoogilisest momendist rääkida
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Just my 2 cents. Minu meelest on nüüdsed kommentaatorid pigem igasugu Kannikad, Kojamehed ja prääksuvad Pardisalud, kes ei tea enamasti millestki muhvigi :P

See võiks ehk olla aerude paigutus paadi nina või sõudja suhtes (kuigi see istub ju suht ratastoolis). See on ainuke asi, mida seal muuta annab.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Eks ole vist see ka, kus too mees istub, kes rütmi annab.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
jutajass
Postitusi: 326
Liitunud: 02.01.2005, 02:20
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas jutajass »

Tavamängul seda küsida oleks ikka väga karm olnud.Ma olen üht sellist Pärnu jõel kah paar aastat tagasi näinud.See on siis nii,et number 1-l ja number 4-l on aer ühes pardas ning 2-l ja3-l teises pardas.Tavaliselt on vaheldumisi.
Kasutaja avatar
Mart Rummo
Postitusi: 522
Liitunud: 02.01.2005, 16:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mart Rummo »

jutajass kirjutas:Tavamängul seda küsida oleks ikka väga karm olnud.
Noh, eks maratoni omapära ongi see, et saab kaasmängijaid karmilt proovile panna ja vajadusel vihjeid tilgutades olukorda leevendada. Mitte et sellest alati abi oleks - minu mõistuse eripära seisneb näiteks selles, et millelegi sportlikule mõeldes jookseb juhe joonelt kokku. :oops:
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

No kui mõnda regatti vaadata, siis ikka mõni neljane proovib nii.
Mõte siis nii jah, et aerud pole vaheldumisi, vaid esimene on kuskil,
kaks järgmist vastaspool ka neljas jälle esimesega sama..

:arrow: Jass

mis pagana karm - minu jaoks elementaarne, kuna olen paari asjalikku sõuderegati kommentaari kuulnud, nauditav on kuulata, kui vend ütleb silmapilgult ära, mitu tõmmet minutis on rütm või et mismoodi lainetus või mingi muu pisiasi töötab. Jube tüütu oli nõuka ajal statistilist jura kuulata.
Cadman, kuula mõnda Kalev Spordi reporti - üllaltavalt palju saab teada

Ise juba ammu Uba ajal olin harjunud soome peale keerama: seal räägiti vastutuulest, kui kaugushüppaja sammumärki kohendas. Uba pani oma strateegilispsühholoogist uba - et mis aastal keegi on palju hüpanud
Kasutaja avatar
jutajass
Postitusi: 326
Liitunud: 02.01.2005, 02:20
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas jutajass »

Rütmi mõõtmiseks on stopril vastav lisa,vajutad 4 tõmbealgust ja näitab minuti tempo.Aga hää silm ütleb ka üsna täpselt.


Nikita Lunin-millise saavutusega on ta hakkama saanud ja mille poolest on see eriline?
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Minu mäletamist mööda oli Lunin roolimees, kui Eesti noored kaheksasel noorte MM võitsid
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
jutajass
Postitusi: 326
Liitunud: 02.01.2005, 02:20
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas jutajass »

hää mäletamine sul ehk tead mille poolest see saavutus kummaline(seda kõigi alade suhtes)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Kas polnud nii, et kutid vehkisid üheksakesi treenida ja siis enne võistlust ei saanud nende roolimees millegipärast tulla. Siis öeldi Luninile, sul tuleb minna.
Või äkki selle pärast, et pärast Allikut on üks kõige kuulsamaid sportlasi Paikuse vallast?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
jutajass
Postitusi: 326
Liitunud: 02.01.2005, 02:20
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas jutajass »

ses suhtes sul jälle õigus,et ta suht viimasel tunnil välja vahetati,sest noorem roolimees liigselt vingerdas.Vähe sellest tal tuli ka 5kilo maha võtta.Aga see on tavaline.
Vastus peaks kõlama:Tal on ........
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

lampjalad ... vaevalt takistavad.
südamestimulaator ... vaevalt nii noorel inimesel
Proteesid - fotodelt pole märganud?
Äkki polnud Eesti kodakondne?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
jutajass
Postitusi: 326
Liitunud: 02.01.2005, 02:20
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas jutajass »

nuh Henri,nüüd tuli küll hulga versioone.Lampjalad on üsna paljudel sõudjatel,aga viimane versioon on tõele lähedal.Selle eest võib küsimisjärje üle anda.Tegelikult on asi hullem - tal on vene kodakondsus.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Eesti võrkpllureid abistas hiljuti treenerina (ametlikult vist statistik) üks vene mees. Mis klubis see treener Venemaal palka saab?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Vasta