PAIKUSE 2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PAIKUSE 2009

Postitus Postitas polt »

11.jaanuar 2009 saab siis Paikuse vallamajas toimuma kaks(loe 2) pildimängu. Kell 12 algab traditsiooniline Paikuse pildikas-esitan 60 pildiküsimust ja tegu on individuaalmänguga. Osavõtumaks on eelregistreerunuile 75.-, kohapeal 100.-
Kell 15.30 algab samas kohas paaridele spordipildimäng, mis läheb spordimängude karikasarja arvestusse. Osavõtumaks on 100.-Kohapeal moodustunud eelregistreerimata paarid saavad spordimängul osaleda 80.- eest.(jagub ilusti kahega)AINULT NEED, KES OSALEVAD
INDIVIDUAALMÄNGUL ja hetke ajel otsustavad õhtuse programmi kah kaasa teha, pääsevad sooduskampaania käigus ka sporti mäluma? Oleks absurdne kui näiteks Põldoja ja Siil tulevad kohale ja moodustavad nö hetke ajel paari alles kohapeal.Või Habal ja Vellamaa.
Kahe mängu vahele jääva tunnikese peaks saama sisustada, kas samas vallamaja baaris või siis 100 meetrit eemal asuvas Florimonde Vmmt nimega kohvikus.Spordipildi küsimuste arv on kas 50 või 60 selle ma täpsustaks natuke hiljem.

Osavõtjail palun end registreerida kas siinsamas-eraldi panna siis kirja mis mänge mängitakse. Või allik@kilb.ee või tel 538 70 669.

Omalt poolt luban, et special tavakilvaritele mõeldes üritan spordipildi mängu teha natukese laiema nurga alt.
Umbes kell 17.30 peaks mõlemad mängud läbi olema.
Viimati muutis polt, 07.01.2009, 08:11, muudetud 2 korda kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Postitus Postitas Sven »

Sven Oidjärv tuleb üksikmängule
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Aksor Koit ja Urmas Tarvis osalevad eraldi üksikmängus ja paaris spordipildimängus.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Oleks meeldiv kui see info liiguks siit ka esilehele! Muidu tekib tunne nagu oleks kuboniir ainus jaanuarikuine kilvasündmus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Paikuse on üks salastatud mäng, millest keegi ei või midagi teada. Kas teemat Paikuse 2009 ei saaks siit ka kuidagi maha võtta?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Mahavõtmisega on minu teada keeruline. Vajadusel saab kinni panna küll.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No põhimõtteliselt on Paikuse pildikaga nii, et kui seda ikka ei taheta EML kalenderplaani võtta ja mäng rahvale ei meeldi siis ma võinn seda järgmisel aastal ka mitte korraldada. Käige Keilas ja kuboniiridel suurepärane mänguvalik ju aasta algupoole olemas.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Seda ma silmas peangi, et EML ametlikud turniirid esilehel kajastamist ei leia, kõik muud aga küll.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

selle hooaja kalender on jah suht nadi, osalushuvi on kõvasti langenud
Vilniuse Žalgiris
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

Selle hooaja kalender on ju väga sarnane eelmise aasta omaga. Väiksem osalushuvi on tingitud ikka vast muudest põhjustest.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

ongi, juba mitmendat aastat
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

Aga millal siis head kalendrid olid?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Siin mingi arutelu toimub-ma küsin siis siin-kes sel aastal Eestikate individuaali teeb? Tahaks valmistuma hakata.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

ma olen kuulnud kuulujuttu, et individuaali teevad huviliste puudusel olander ja sivadi.
vist sisustan aega teisiti
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ei no neil on hea teha ka ju. Pildi ja helikilvast jääb ju materjali üle....Krt terve Eesti peale ei leia siis tõesti paari meest juurde, kes küsimusi teeks? Egas varsti surevad eestikad välja kui pikema perspektiivi peale suunatud pakkumisi ei tehta või siis kuulutab iga mees oma mängu Eesti meistrivõsitlusteks koos lipu pühitsemise ja tordisöömisega.
Krt , tehke näiteks Wismaritele pakkumine-jumalast normaalse mängu saaks.Pole ju veel hilja.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta