Meie saade

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Meie saade

Postitus Postitas Matis »

Kuna järgmisel teisipäeval (12.aprill) on Maire Aunaste saade "Meie" (kell 20.00, ETV), kus räägitakse ainult "pühendunute" spordialast, mille saladusi antakse põlvest põlve :wink: , milleks on mälumäng. Kuna see on mälumängu jaoks oluline tähtsündmus, siis siia võiks kirjutada oma muljeid selle saate kohta.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mulje oli üllatavalt hea Isegi Aunaste kohta. Ainus tõrvatilk meepotis oli see Rein Põdra ilmselgelt otse Anne-Mallele suunatud küsimus.Et a la naised on ikka tegijad.Esiteks pole heaks kombeks mälumängudel tõlkeluulet küsida ja teiseks On Dr Zhivago ikkagi eelkõige proosateos, millisest ikka üht luuletust meelde jätma ja teadma ei pea küll.Seega hindeks 4. Ja muidugi ka eht Aunastelik pärl.Kas mälumänguri aju on suurem kui inimese oma?Braavo Maire!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kas see küsimus nüüd rohkem suunatud oli kui näiteks pärnu mängus see kohaliku teatri valgustaja või mis ta nüüd oligi :)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No Tegu oli Endla pealavastajaga.Kui tuled Pärnusse mängule siis ilmselt teed natuke ettevalmistusi ka kohalike küsimuste osas või kuidas.Ja seda vastas oma 10 inimest õigesti.Pealegi oli saalis ka pärnakaid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

See selleks, aga küllap Rein küsis lihtsalt endale meelepärasemat valdkonda. Palju veidram olnuks tema käest ntx jalgpalliküsimust kuulda
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Mulle saade meeldis, välja arvatud mina, kes ma olen üks paras togu :x . Arko Olesk oli särav ja Tõnu Talve oli vahva. Maire Aunaste reastas muidugi hulga müüte. Üks neist jäi Arkol ja Tenno Sivadil pareerimata.
See oli paralleeli tõmbamine mälumängu ja karskuse vahel. Kas just mälumängurid suured kesvamärjukesesõbrad on, aga karsklased küll mitte :P
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Vasta