Tartu spordipaarikas

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Heihei!

Nüüd algab ametlik registreerumine Tartu spordimälukale 2009,mis on spordikilva karikasarja V etapp. Mäng toimub 28. veebruaril algusega kell 16.00 Eesti Spordimuuseumis (Rüütli 15, Tartu). Tegijad needsamad, kes alati (Männik, Naruskberg, Voolaid, Lell). Tuleb vähemalt 50 küsimust. Osavõtt 100 EEK paarist kuni kell 17.00 27. veebruaril ja 120 EEK sealt edasi. Registreeruda võib siinsamas, aga ka meili teel: kalle@spordimuuseum.ee või rait@spordimuuseum.ee näiteks. Või võtke kellelgi korraldajatest tänaval nööbist kinni.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas polt »

Allik-Lehtme
Ma üldiselt omateada kasutasin seda uuel lehel pakut regamisvõimalust ka.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Allik-Lehtme registreerusid uue lehe kaudu edukalt. Kasutage julgesti. Registreerunute vaatamiseks saadame mängujuhtidele viite ja märgusõna.
Külaline

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Külaline »

Osalevad Aksor Koit - Urmas Tarvis
Avo Kask

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Avo Kask »

Kask ja Saar võtavad osa
kalmer

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas kalmer »

Käde Reinthal ja Kalmer Männik palun ka kirja panna.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas polt »

Mul on üks otseselt mitte Tartu spordikat puudutav küsimus. Eesti koolispüordiliit korraldab Bumerangi nimelist spordimälumängu koolidele. Kas spordikilva või EMl tegelased on sellega ka kuidagi seotud või mitte-ma nägin kunagi mingeid küsimusi ja kuulsin hala. Kvaliteet oli ikka kehvake. Kas meie ei peaks üritusele oma õlga kuidagi alla sokutama kui seda seal veel pole.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas punukana »

Viimati (eelmisel nädalal maakonnavoorus) olla seal gümnasistide käest pildi järgi Kaia Kanepit küsitud :P
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas polt »

Ja loomulikult ei olnud see see Kroonika pilt, kus Kanepi oli tundmatuseni ära tuunitud.....
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Matis »

Kas bumerangiga pole jahmerdanud mitte EOK. Muidugi võiks EML läbi rääkimisi pidada
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Matis »

Matis ja Urmas Song kirja
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Rein Hiob

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Rein Hiob »

Mart Kiisk ja Rein Hiob kirja
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Tere! Tartu spordipaar 2009 on endiselt tulemas. Aeg: 28. veebruar, kell 16.00, koht: Eesti Spordimuuseum (Rüütli 15, Tartu). Osavõtt 100 EEK paarist kuni kell 17.00 27. veebruaril ja 120 EEK sealt edasi. KIndlasti tahan ma rõhutada (tehes ühtlasi komplimendi ka sama päeva üksikmängu korraldajatele), et kõik esialgu ainult üksikmängule tulla plaanijadki on oodatud ennast spordimängul proovile panema! Hetkeseisuga on osalejate hulgas:

1. Allik-Lehtme
2. Koit-Tarvis
3. Kask-Saar
4. Reinthal-Männik
5. Song-Song
6. Kiisk-Hiob
7. Hinno-Oljum
8. Nurmla-Õunpuu
9. Põldoja-Siil
10. Lokk-Org
11. Kivimets-Ulp
12. Vellama-Replik
13. Rist-...
14. Tõnisson-Kaarma
15. Bahovski-Ruiso
16. Lomp-...


Kui keegi leiab, et on siit nimekirjast ülekohtuselt puudu, andku aga teada! Ei näe siin hetkel veel kirjas olevat õige mitmeid spordisarja suurkujusid, kuid muidugi on veel aega, küllap nad laekuvad...

Samuti pole mul õrna aimugi, mis toimub selle uue kilvalehe kaudu pakutava regamisega. Pole mulle seni mingeid paroole laekunud, seega parem andke siitkaudu ka teada, et olete reganud. Siis on kindlam:)
Viimati muutis Kalle Voolaid, 27.02.2009, 17:02, muudetud 4 korda kokku.
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Kalle Voolaid kirjutas: Samuti pole mul õrna aimugi, mis toimub selle uue kilvalehe kaudu pakutava regamisega. Pole mulle seni mingeid paroole laekunud, seega parem andke siitkaudu ka teada, et olete reganud. Siis on kindlam:)
Uue lehe kaudu registreerimine toimib, aga et tulemusi näha, on vaja linki ja märgusõna. Selleks oleme katseajal oodanud mängu korraldajalt mingit teadet. Täna Rait Männik sellise maili ka saatis ning täna ta lingi ja märgusõna ka saab. Edaspidi võtame ise korraldajatega ühendust, niipea kui registreerimine mängule on avatud. Asja mõte on ikkagi selles, et foorumi lugejaid säästa sõnumite eest stiilis "Pange mind ka kirja".
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Re: Tartu spordipaarikas

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Oma varasemates sõnumites uue lehe tegijad muidugi seda maininud ei ole, et nad esmalt mängukorraldajatelt teadet ootasid, et siis ise teadet vastu saata. Seega palume vabandust oma tähelepanematuse eest. Loodetavasti edaspidi oleme erksamad.
Vasta