Euroopa GP - 07.03.2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas holte »

Ega vist hakata eestikatel tõesti küsima Tasmaania linna, kus keegi on kuigipalju inimesi maha lasknud või mingit hotdogisööjat..
Filmiküssidest tulevad meelde verivärske "Maadleja", "Rambivalgus" ja "Sinine ingel", sari "Kontor", "Elavate surnute öö" režissöör, Bart Simpsoni hääl, seriaali M*A*S*H osatäitja - iseenesest pole seal friiklikku midagi, enamik ju suisa kultuslik kraam ja võiks teada
(kuigi ma ka vaid 2 p sain).
Aga kilvalehe tegijatele oleks küll palve, et nad ei jätkaks failide laadimistiilis seda lehe tegemist - ma'i usu, et mulle see ainsana
üsna ebameeldiv on. Asi peab olema ikkagi brauseris nähtav, üsna levinud on ka popup-blockerid. HTML pole nii keeruline.

Punktide osas - kui mahajäämus muust maailmast nii väga muret teeb, siis võib ju lahkem olla:
Indian Times pole Times of Indiast olemuselt nii erinev, samuti ka Bob Says on olemuselt üsna sama mis Bob Talks -
võibolla saate ka teistelt niimoodi paar punga per nase juurde ja polegi enam nii kurb ugri olla :P
(Näited olid minu nullised vastused)
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas tauno »

see hotdogi sööja oli muidugi absurdi tipp. aga film polnud üldse väga raske, v.a. mingi glenn close´iga sari, millest pole midagi kuulnud ja ehk veel mõni
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas polt »

Ma pidasin filmi all silmas seda Pinapple expressi ja jaapani rezhissööri ning "speed racerit".
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas tauno »

Pineapple Expressi ma küll ei teadnud, aga see oli üsna hea küsimus
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas polt »

Ma pole sellise nimega filmist isegi mitte kuulnud.Muudest asjadest rääkimata. Sellest krdi seersant Bilkost on hiljem tehtud ka film Steve martiniga peaosas aga neil tundub olevat kombeks anda vihjeid nii vähe kui võimalik.
Kas Eesti GP etapp ka tuleb kunagi või? Eesti küsimustega?
Sellepärast küsin et järgmine aasta ma peale Paikuse pildika midagi muud küsida ei kavatse-seega võiksin eurooplaste peedistamiseks küsimusi teha kui vaja on.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas Innocentius XIV »

holte kirjutas:Aga kilvalehe tegijatele oleks küll palve, et nad ei jätkaks failide laadimistiilis seda lehe tegemist - ma'i usu, et mulle see ainsana
üsna ebameeldiv on. Asi peab olema ikkagi brauseris nähtav, üsna levinud on ka popup-blockerid. HTML pole nii keeruline.
Kalev Mõruga arutasime hiljuti, et allalaetavad failid on just mugavamad. Pdf-faili saab siis kergesti välja printida (ma ei kujuta ette, kui kõnealune mäng 18 lehel brauseri aknasse laadida...) ja muidu edasi-tagasi kruttida. Ja exceli faile (ehk suuri tabeleid) brauseri aknas, kui nad täies ulatuses sinna ei mahu, on üsna tüütu uurida. Ning teine asi, alla laadides saab igaüks neid oma tahtmise järgi sorteerida.
holte kirjutas:Punktide osas - kui mahajäämus muust maailmast nii väga muret teeb, siis võib ju lahkem olla:
Indian Times pole Times of Indiast olemuselt nii erinev, samuti ka Bob Says on olemuselt üsna sama mis Bob Talks -
võibolla saate ka teistelt niimoodi paar punga per nase juurde ja polegi enam nii kurb ugri olla :P
(Näited olid minu nullised vastused)
Kohapeal sai palutud, et kõik oma saadud punktid üle vaataksid. Indian Times ja Times of India andsid mõlemad punkti, lihtsalt Times ei andnud midagi. Ja kuna vastustelehed on kõigil kodus, mitte siin minu käes, siis ei muutu ugrilaste lõppseisus enam midagi.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas holte »

Kuna küsimuse peale "Kas Indian Timesi" eest ei saagi punkti? ei liigutatud kulmugi, siis ega selle
järel suurt protestida ei annagi.. Pealegi on "Indian Times" tõesti olemas ka, ja teine leht.
Nii et ega 0 vale olnud.

Arvata võib, et kuna neid rahvusvahelisi mänge tuleb ehk edaspidigi, peaks kohtunikud
eri maadest ka omavahel üsna piinlikult selgeks tegema, kust see punkti piir läheb.
Kas Arkol on näiteks mõni hinnatud inglase või norraka/soomlase vastustelehe koopia MMilt?

Võibolla on nende kriteeriumid hoopis midagi muud? Kui karmilt nad õigekirja hindavad?
1-punkti küsimuste puhul, kus ½ ei anta, võib näiteks seesama Timesi-laadne-küsimus juba
tekitada väga suuri erinevusi, samuti pole isikunimede puhul alati õigekiri ideaalne.
Ma'i sudi üldse sellepärast, et tunneks endal mingit ülekohut lasuvat (nt sain tai-shi eest punkti,
vbolla mujal poleks saanud), aga iseenesest peaks kohtunikud omavahel kogemusi vahetama küll.
(Just MM mõttes, see pol'nd ju mingi tiitlivõistlus, vaid lihtsalt väike pärastlõunane mälupingutus)

.pdfide suhtes jään ma paraku eriarvamusele - erinevate programmide käimasikutamine (excel või oo +
acrobat.. kui suur osa netist mänge välja trükib? Pdf-faili võib ju alati neile lisada, see on teretulnud lisa,
aga küsimustega-vastustega tutvumiseks on failide allalaadimine küll aeglustav-risustav tegevus,
paljudel turvariskide tõttu raskendatud..
Eks see ole maitse asi ka, aga.. pole enam päris dialupi ajastu.

Seda veel - et tegelikult oli mäng ju ladusalt korraldatud, tõrgeteta - ja kui arvestada küsimuste suurt
hulka, siis mõned küsimuseapsakad olid ju ikka väga väike %.
Sellise mahu tõlkimine võttis ilmselt üsna korralikult aega - lihtsalt mul on kombeks tiba joriseda, ärgu
sest tekkigu muljet, et mulle nüüd üritus kui selline kohutavalt sandi mulje jättis.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas arko »

Üldiselt meeldib ka mulle rohkem küsimusi ja tulemusi veebist vaadata. Eriti sobiv on see juhul, kui tahad kiiresti midagi üle vaadata. Iseenesest ei ole keeruline teha mõlemad - üks html-versioon (tabeli puhul võib see olla kokkuvõtlik versioon) ja teine allalaadmiseks.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas punukana »

Ära ohi, holte, sul läks veel isegi leebelt. Mulle tegi kodanik Lomp vastuseid kontrollides korduvalt märkusi a la "Bündchenil on ü täpid puudu, ei tea, kas ikka võib selle eest punkti anda" :D
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas cadman »

Ei ega ma kah ei virisegi, mind nood vead näiteks ei segand sugugi, et asjadele hoobilt pihta saada, keda või mida taheti. Pigem ehk mänguproffe rohkemgi.

Ja - 12 points goes to Punukana :lol: Paraku on need moraalsed ja vist ei lähe arvesse. Päeva parima nalja eest. Ega jah sihuksed sõber koorib sõbra naha hindamised eriti ühe tasemega ei saagi olla.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Punukanal oli kirjutatud üks vastus "Bundchen", täpid teisel tähel kirjutamata. Rääkisin sellest asjast Olanderi Aarega ja leidsin 1 punkti õigustatud olevat. Punukana kahte muud väikese ortograafiaveaga vastust näitasin ka Aarele, nii üks kui teine jäi lõpuks 1 punktiga hinnatuks.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas holte »

no vot, mul olid Bundchenist jälle ainult täpid. Loodetavasti ei vaadata punukana ametisobivust nüüd diakriitilise pilguga üle.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas punukana »

Oh ole nüüd, ajad ju hoopis vabamad. Kooliski käib üleüldine ejakuleerimine üksteise peale, aga seni lihtsalt ei teadnud keegi, kuidas seda nimetada...
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas tauno »

Ma olen kuulnud, et Eesti sõjaväes on selle mängu nimi Küpsis
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas polt »

Küpsis ja bukkake on täiesti erinevad asjad. Küpsise puhul on point selline sportlikum- see on nagu võistlus, et kes täpsemalt tabab saab auhinna. Põhimõtteliselt võiks küpsisemängijate spordialaliit olümpiakomitee liikmeskonna hulka kuuluda.No nagu meie umbes. Bukkake see on aga selline puhas meelelahutus -pauk lahti, till püksi ja punuma.Ja loomulikult on bukkake puhul oluline salvestusvõimaluste olemasolu. Vaevalt keegi viitsiks sellega tegeleda kui hiljem korduvalt üle vaadata ei saaks. Sellisel puhul jääks asi ju poolikuks kui ainult teed aga pealt vaadata ei saagi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta