Uuendus (veebruar 2009)

Mida arvata?

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Mul küll on eestikeelsel versioonil juhtpaneelis privaatsõnumite rubriigis nupp "Uus sõnum". Rohkem kui viie tunni eest õnnestus eestikeelses keskkonnas läbi häda üks privaatsõnum saata, kuid see on endiselt väljaminevate kirjade kaustas ehk Outbox'is. Mu ühtedel postitustel, mis pärast siinsele foorumile uue kuue andmist teinud olen, on kustutamisnupp, teistel pole. Eestikeelses keskkonnas on nii, ingliskeelseks pole ma keskkonda ei üleeile, eile ega täna teinud, proovida ju võib. Mu meelest oli vahetult pärast postitamist kõigil neil postitustel kustutamisnupp olemas. Neil kirjadel pole eestikeelse keskkonna puhul ka viitamis- ja redigeerimisnuppe. Olen kõik kirjad, mis tegin ja saatsin siia foorumisse pärast sellele uue kuue andmist, kirjutanud ja sisestanud eestikeelses keskkonnas olles.
Neil, kelle postitus(ed) on kustutamisnupuga, aga redigeerimisnuputa, tuleb teksti muutmiseks või täiendamiseks teha nii: kõigepealt täielikult välja valida muudetava või täiendatava postituse põhitekst ja siis teha Copy, siis see postitus ära kustutada, klikkida õiges teemas oleval nupul Postita vastus, seejärel kirjutamisväljal teha Paste, siis teksti muudatus(ed) või täiendus(ed) teha, soovi korral postituse pealkirja muuta ja siis klikkida nupul Sisesta. Esialgse postituse võib muidugi ka muudetud postituse sisestamise järel ära kustutada, aga siis peab kustutamisnupp olema.
Pärast foorumile uue kuue andmist on väljalogimine mul ikka õnnestunud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas polt »

Kas selle krdi automaatse sisselogimisega ei saaks ikka midagi ette võtta? Siiber juba sellest et see ei toimi!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Kaspar
Postitusi: 20
Liitunud: 30.01.2009, 16:07
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas Kaspar »

Vahemikus 28.03 - 4.04.2009 toimuvad foorumis kergemad süsteemikorrastustööd, eelkõige lisatakse foorumi stiilidele puuduvad nupud. Võib esineda foorumi lühiajalist sulgemist, samuti mõningaid graafilisi defekte foorumi väljanägemises. Samuti ei soovita selles ajavahemikus kasutada foorumit stiiliga "subsilver2". Vabandame võimalike ebamugavuste eest.
Kasutaja avatar
Kaspar
Postitusi: 20
Liitunud: 30.01.2009, 16:07
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas Kaspar »

28.03 -
  • Foorumi esialgne sinine stiil proSilver on taastatud ja eestindatud, töötab korrektselt.
  • Jõudsime üksmeelele, et subSilver 2 stiili eestindamine ei ole mõttekas ning seetõttu ei ole stiil enam kasutatav.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas polt »

Kuidas automaatse sisselogimisega jääb?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas holte »

See oleks mõistlik taastada küll, kui annab.
Tundukse, et see on külastatavus- ja küsimisaktiivsusele üsna
korraliku põõna pannud. (Kõike ei saa ju majandussurutise kaela
kah ajada.)
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas arko »

Tänu Kaspari tublile tööle on viga leitud ja parandet.

ja nüüd on ka eestikeelsel versioonil olemas kõik samad võimalused, mis inglisekeelsel (postituse muutmine jms)
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas holte »

Ma tahaks ikka õpetust message saatmisel.
Valid inimese, teed teksti ja siis küsitakse lolli
järjekindlusega, et kellele sa tahad saata.
Kusjuures valitud isiku nimi on "üleval" olemas,
aga messi saata ei saa.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Kaspar
Postitusi: 20
Liitunud: 30.01.2009, 16:07
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas Kaspar »

holte kirjutas:Ma tahaks ikka õpetust message saatmisel.
Valid inimese, teed teksti ja siis küsitakse lolli
järjekindlusega, et kellele sa tahad saata.
Kusjuures valitud isiku nimi on "üleval" olemas,
aga messi saata ei saa.
Pilt
Kui ma olen korranud vaid elementaarset selle pildiga, palun selgemat selgitust, mis tähendab "küsitakse lolli
järjekindlusega, et kellele sa tahad saata".
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Uuendus (veebruar 2009)

Postitus Postitas holte »

ilmselt jäi "Lisa" vajutamata - 'täh
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta