Järgmise hooaja kalender.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Paikuse pildikas toimub Pühapäevasel päeval.Muutke kalendris laupäev järgneva pühapäeva vastu ära.
Arko! Korista esilehelt Valli baari info.Baari ennast pole enam aasta aega olemas.Ja kui mängud algavad sügisel annan uue koha sulle teada:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas timzik »

Tondi KEK ootab ammu millal mälumänguliit klubide liiduks muutub. MTÜ teeme ilmselt sel sügisel ära ja raha mängudeks saab sellega tõesti lihtsamini kätte. Kalender oleks teretulnud küll, teaks ka spordimängu kuskile sättida. Jaan, kas sügisese spordipildi osas on ideid? toimub? on abi vaja?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Veel ei ole aga mäng tuleb kindlasti.Loodetavasti Arved jääb selleks meheks kes vastutab ja ju ta annab teada kui abi vaja on.ja siis meie aitame.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Järgmise hooaja kalender.

Postitus Postitas polt »

Seoses järgmise hooaja kalenderplaaniga on mul ettepanek. Kui Tartu vahetaks ära individuaali ja paarika toimumisajad oleks väga bro. Siis poleks kõik individuaalid enam üksteisel seljas.Seega individuaalide graafik näeks välja u nii . September -kuboniir, Oktoober -karuperse, Novembris algaks siis hooaeg Tartus, jaanuar -Viljandi, veebruar/märts K-Nõmme, aprill-eestikad. See oleks siis muidugi kehtiva kalendri kohaselt.Kardetavasti on järgmisel hooajal mänge vähem.

Paarikad oleks siis u nii et Haapsalu-August, Rapla-Oktoober, Viljandi -November, Paide -detsember, Paikuse-Jaanuar, Tartu-veebruar, Otepää-Märts, eestikad-aprill. ja friigid võivad mais Räpinal lõpetada.(Keila võite minu pärast suvalisele kuupäevale panna)
Muud mängud tuleks siis mõistlikult siia vahele ära jagada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: Järgmise hooaja kalender.

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Järgmise hooaja kalendri projekt on siin http://kilb.yhistransport.eu/index.php/ ... -2009-2010 kõigile vaatamiseks. Märkused, ettepanekud, muidu kommentaarid on oodatud - mida varem, seda parem, aga soovitavalt septembris peaks kõik juba paika saama. Eksamite graafik koolides ja rahvusvaheliste ürituste kalender võivad siis veel meie kalendris veidi segadust tekitada.
Sven

Re: Järgmise hooaja kalender.

Postitus Postitas Sven »

Kas karuperse on muutunud mingiks humoorikaks/tunnustavaks sõnaks? Minu meelest kirjeldab see ebameeldivat ja raskesti ligipääsetavat kohta, kuhu ei tahaks enam mingil juhul tagasi minna. Kõigist Eestimaa paigust, kus mul on tulnud viibida, vastab sellele kõige paremini Tohvri Viljandimaal. Kindlasti ei kasutaks ma seda väikese sümpaatse Vändra aveli kohta, kus on igal aastal ladusalt korraldatud mälumäng, kuhu ma ka hää meelega tulen.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Järgmise hooaja kalender.

Postitus Postitas punukana »

Vändra aveli?? :D
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Järgmise hooaja kalender.

Postitus Postitas polt »

Vändras jagatakse ju Vändra karu turniiril karuperset iga aasta juba 80 dail jagati.. Mis seal imelikku on?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Järgmise hooaja kalender.

Postitus Postitas cimbler »

punukana kirjutas:Vändra aveli?? :D
See on vist see modernne freudistlik keelevääratus...
Jäi jumalaga puberteet...
Vasta