Tartu paarismäng 2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Tartu paarismäng 2009

Postitus Postitas polt »

Vana mudel kahepäevased võistkondlikud ja siis kahe nädala pärast kahepäevased individuaal ja paarikas oleks minu eelistus. Aga mina teeksin ühe mängudest Tallinnas ja Teise Tartus. Kevadel on Tartus individuaal nagunii-miks ei võiks see olla ühtlasi ka Eesti mv mäng?
;MUlle isiklikult oleks muidugi veel sobivam kui Eestikate individualiks kuulutataks Insu veetav Viljandi individuaal aga nii ülbeks ma ei taha ka minna, et seda nõudma hakata.Eipea ju keegi tegema mingit spetsiaalset erimängu eestikateks kui on olemas korralik toimiv süsteem.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Tartu paarismäng 2009

Postitus Postitas Henry IX »

Kalendris teen üksikmängu MV mina meeskonnaga ja Tallinnas. Küsimused on suures osas valmis.
Kas jätame nüüd ära, või peame meie oma meeskonnaga Tartu minema?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Tartu paarismäng 2009

Postitus Postitas Matis »

Henry IX kirjutas:Kalendris teen üksikmängu MV mina meeskonnaga ja Tallinnas. Küsimused on suures osas valmis.
Kas jätame nüüd ära, või peame meie oma meeskonnaga Tartu minema?
Ma arvan, et pole see hooaeg juba kokkulepitut asja ära jätta või Tartusse transportida, see tekitaks lihtsalt segadust ja mitmeti mõistmist. Aga järgmine hooaeg, , miks mitte individuaal või paarismängu MV Tartus teha. Muidugi indis vääriks ka Viljandi järgmisel hooajal meistrikate kohta, kui pisut suurema ruumi saab.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Tartu paarismäng 2009

Postitus Postitas polt »

Viimasel ajal vajuvad laiemad massid ju ainult siis eestikatele kohale (vähemalt individuaali)kui korraldajad on eelnevalt faksinud lühiülevaate esitamisele tulevatest küsimustest. Aga see selleks.

Aga kes korraldab paarikat eestikatele ja kes võistkondlikku? Kilvaritel on õigus seda ikkagi juba hooaja alguses teada.Kasvõi sellepärast et kas tasub hakata osavõtumaksu välja ajama või võib vahele jätta.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
sven

Re: Tartu paarismäng 2009

Postitus Postitas sven »

polt kirjutas:Viimasel ajal vajuvad laiemad massid ju ainult siis eestikatele kohale (vähemalt individuaali)kui korraldajad on eelnevalt faksinud lühiülevaate esitamisele tulevatest küsimustest. Aga see selleks.

Aga kes korraldab paarikat eestikatele ja kes võistkondlikku? Kilvaritel on õigus seda ikkagi juba hooaja alguses teada.Kasvõi sellepärast et kas tasub hakata osavõtumaksu välja ajama või võib vahele jätta.
Aare Olander mulle andis teada (kuna pakkusin enda küssasid välja ja sain teada, et siiski ei osutunud valituks). Ei oska kommenteerida, miks info ei ole levinud...
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Tartu paarismäng 2009

Postitus Postitas Aare6631 »

See, et üksikmängu eestikad paneb kokku Heino Raivet, oli kokku lepitud ja teada juba kevadel 2009. Umbes suve keskpaigani olid lahtised nii paarismängu kui võistkondade EMV tegijad, siis võttis juhatus heal meelel vastu Marko Siili ja Toomas Loki pakkumise paarismängu korraldamiseks. (Nende nimed on muide üle kuu aja juba kirjas ka kilvakalendris). Sealtpeale on lahtised vaid võistkonnamängu tegijad. Septembri algul saigi Svenilt just võistkonnamänguks küsimusi palutud, paraku see ei sobinud, kuna Sven tahaks ise kaasa mängida.
Võistkonnamängu tegijate hulgas on niisiis veel ruumi.
Vasta