MM 2005

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma pole seda öelnud! Kindlasti on aga mulle ei meeldi et eesti esivõistluste parimale võistkonnale üritatakse vaikselt vesi peale tõmmata?ja ma ei saanud ka vastust küsimusele miks eestit ei võiks kaks satsi esindada?Ja kas Salise EMi neljas koht on nüüd kõvem saavutus kui Naberi MMi 9.?Tegelikult oleks mõistlik variant ka see näiteks kui MMi Eesti parim koostab võistkonna vastavalt oma äranägemisele.Äkki tahab Salis Näiteks Olanderiga koos mängida Aare aga individuaale teadupärast ei mängi?!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Noh, nii lähtudes olemegi lõhkise küna eest - ühelt poolt Eesti meistermeeskond, teisalt rahvusvahelistel võistlustel häid tulemusi näidanud Salis, Põder, Pulver, Naber...
Sa pole öelnud, et Salisele kohta pole, aga kui nõuad, et Eesti meister peaks Eestit esindama, siis ometi nii ju väidad!

MMist lähtumine seaks selged ja läbipaistvad reeglid ning annaks igaühele võimaluse individuaalselt koondisse pürgida. Ma möönan, et läbinisti jäik ei maksa olla ja mingi manööverdamisruum peab jääma. Aga jään sellele kindlaks, et baasiks on MM ja koondise põhituumik peab koosnema sealsetest parematest.

Pean Euroopa kolleegidega konsulteerima. Kui sel aastal toimub asi eelvooruga, ei saa välistada, et võime lubada isegi kaks Eesti punti.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Miks mitte Pärnits? tema oli ju eelmine MM neljas.Ma sain anagu aru et seal Euroopas käisid peamiselt need kellel raha ja aega sellel momendil oli?Ja nüüd on kõik suuri tegusid teinud mehed?Ja äkki peab salis olema just MM ajal tööasjus saksamaal.Naber mängib asamal ajal kusagil Bridzhi Suvel paljud võib olla üleüldse kusagil väljamaal puhkavad? Ja siis saadame umbes eesti koondise välja kooseisus pärnits , lomp habal allik ve?
Minu arust ei saa päris nii kuidagi teha nagu sinu mõte on.Ja ma ei nõua et eesti meister peaks tingimata EMil esindatud olema ma lihtsalt nõuan et välja pandaks parim mõeldav koondis.Mitte ei lähtutaks sellest et Olesk ütles et MMi 4 esimest on koondises!
Viimati muutis polt, 26.04.2005, 12:12, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Tõepoolest, need kel raha ja võimalust oli, aga nende seas oli ka MMi kolm esimest eestlast ja veel kaks meest esikümnest.
Sul on hiilgav võimalus tõestada enda ja oma võistkonna maailmaklassi kuulumist EMil individuaalis ja Sirelil. Kui MMil nelja hulka tuled, siis koondises ka.

Jah, selles on iva, et mõni ei pruugi saada MMil osaleda. Aga endiselt on see viis kõige objektiivsem. Või noh, kui tõesti väga tahad, siis MMi kolm esimest, kes valivad neljanda.
Viimati muutis arko, 26.04.2005, 12:14, muudetud 1 kord kokku.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Tegelikult sitta kah! Las EML teeb oma kriteeriumid. Nemad on ikkagi korraldajad. :P Samas, kas järgmine aasta, kui EM toimub oletavasti mujal sõidavad sinna MMi parimad või need kel rahakott puuga seljas. Siin kipub paradoksaalne vastuolu olema.
Muidugi Arkol tasuks uurida, kas Eesti saab II võistkonna välja panna.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

polt kirjutas: ma lihtsalt nõuan et välja pandaks parim mõeldav koondis!
Ja kuidas sa seda ette kujutad?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mina näiteks ei mäleta et mulle oleks üleüldse kunagi sügisel mingit ettepanekut tehtud kaasa tulemiseks.Kuigi 6. koht nagu polnd väga paha ve?See käis vist rohkem kuidagi kuluaaride taga.Ja suvel MMil teen ettepaneku auhindu mitte välja jagada vaid anda auhinnad hiljem kui hooaeg on alanud. Sest 240 küsimust kontrollida juhtub ikka apse.Näiteks mina tõusin ka algselt välja kuulutatud 9 kohalt 6ks ja oli ka vastupidiseid muutusi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Esiteks peab võistkonna koostamisel lähtuma ilmselgelt keeleoskusest ja mõttekiirusest. Teiseks peaks ikkagi proovima jälgida seda et kõik valdkonnad oleksid hea spetsi näol kaetud.Mul näiteks küsimus -miks Sandrak ei tulnd EMile eelmine aasta-kas te ei kutsunud või ta ei saanud ei tahtnud.USA kuldvillaku kogemusega mees oleks kandidaat nr 1 minu silmis.Kaks järgmist meest oleks Salis ja Naber Mõlemad tunneks end koduselt aga vot neljas mees peaks olema nüüd keegi, kes kataks ära need teemad milles eelpoolmainit kolmik end kuigi kindlalt ei tunne.Ja muidugi peab meeskond ka meeskonnana töötama.Kedai ei tohi alla suruda ega teistest kõrgemale tõsta. Minu arust oleks sellel kolmikule vaja lisada korralik kapten. Kes suudaks tegevust koordineerida ja õigeid otsuseid vastu võtta.Kui selline inimene leitaks oleks ka edu oodata.Davis cupi meeskondi ei panda ka alati mitte reitingutabeli järgi kokku vaid isikuomaduste põhiselt.
Viimati muutis polt, 26.04.2005, 12:24, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Foorumis sai korduvalt välja kuulutatud, et kellel on soov tulla, andku teada - lugeda sa ju ometi oskad! "Kuluaaride taga" käis lööktöö selleks, et kolm-neli esimest kindlasti kaasa saada. Tagasi me küll ühtegi soovijat lükanud poleks.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Konstruktiivsest opositsioonist on teinekord märksa rohkem kasu kui nõrgast koalitsioonist. Õnneks on opositsioonile hääletoru alles jäetud!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Arko võiks meile võhikutele :twisted: seletada, kuidas teistes maades need valikukriteeriumid on
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Krt mäng Eestis. Ja Eesti meistermeeskonnal puudub võimalus Eestit esindada -Pakutakse mingeid alternatiivvariante!Mingitele pikkadele ja kallistele reisidele mina ennast kaasa ei pressikski aga kui Eesti meistervõistkonna liige nõuan ma , et meie meeskonnale antaks shanss Eestit esindada!Ma saan anagu aru et peamine asi mis selle vastu on on see et see Mmi esinelikust koostatud koondis kardab meie käest mingis staadiumis pähe saada. Kui mina tulen MMil 4 sekka ja mul on valida kellega EMil mängida ma valin oma meeskonna!Seda olen ma tahtnud algusest peale öelda.Kui seda teha ei saa siis sorry mis mõte on üldse Eesti meistrivõistlustel?Ma võin "hinnalise" raamatu, medali ja karikad tagasi ka tuua!
Mina tahaks ka teiste EMLi juhatuse liikmete arvamust kuulda!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Värskemaid teateid MMi kohta, nagu need selgusid mai alguses Londonis toimunud IQA juhatuse liikmete koosolekul. Eesti esindajana viibisin kohal mina.

Projektile on taha saadud suursponsor - MSN Search. Sel aastal piirdub tema osa küll vaid trofeede väljapaneku ning PR-abiga, aga järgmisest aastast on suuremat toetust oodata. Sellega seoses võib muutuda ka MMi korraldamine. Sel aastal on kõik samamoodi nagu mullu ning kirjalik osa jääb (tulevikus siis nime all "lahtine MM"), aga päris maailmameister selgitatakse juba järgmisel aastal kava kohaselt välja suures teleshow's, kus osalevad kõigi riikide esindajad. Mille alusel riik oma esindaja sinna valib, on igaühe enda otsustada. Paljud IQA tulevikuplaanid ongi seotud tele ja muu multimeediamaailmaga, ideid on igasuguseid ning on oodata, et neist üht teist ka realiseeruma hakkab. Ehk jõuab sealtkaudu ka siia mõni teleshow vms.
Seniks - hakake valmistuma tänavuseks MMiks, mille võitja, miks mitte, võiks järgmisel aastal sõita MM tiitli eest heitlema teleshowsse.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

oot, mis iga riik saab ainult ühe esindaja w?
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

his master's voice kirjutas:oot, mis iga riik saab ainult ühe esindaja w?
Ja see oled kindlasti sina :twisted:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Vasta