Linnade mäng?

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Virumaaga on lihtsalt see probleem, et meil on põhimõtteliselt kõik tugevamad tegijad erinevates mansades laiali, et asi põnevam oleks. Vaid Vinni mängib sisult samas koosseisus, nagu maakilval. Ja panevad siin sarja kinni ka.Minul on oma punt, Sakil on oma punt, Replikul on oma punt, Sool ja Hinnol on kahe peale oma punt, Tamsalu meestel on oma punt jne.
tv

Postitus Postitas tv »

selle "oma mätta" all ma pidasin silmas rohkem seda, et küsitakse kohalikke asju, eriti just haapsalus.
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Olen põhimõtteliselt sellega nõus, et Haapsalu sari on veidi nõrgem kui Tallinna eeslinna Jüri oma ja Tartu oma. Tase on tõesti ebaühtlane, aga arvestagem siiski tagamaadega: Läänemaal on tõesti inimesi väehem kui Tallinnas. Aga meilgi on käinud kõvad kambad mängimas. Aastaid on osalenud näiteks Indrek Salis. Küsimuste tegijaid oleme kutsunud väljaspoolt (on läinud suhteliselt kalliks lõbuks). Nii et päris oma mätta otsas istumiseks ei saa seda pidada. Tõesti in reegel, et igas mängus peaks olema 5 Läänemaa küsimust. Ja see on selleks, et kohalikul mängijal ka mängurõõmu oleks. Ei pea ikka iga mäng küsima ragbivõistkondi või radme-ja vöökotikesi.
Tegelt võiks suurfinaali pääsu aluseks olla mitte koht sarjas, vaid õigete vastuste protsent mängude kokkuvõttes. Ehk välistaks see liigse ebaühtluse.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Margu kirjutas: Tegelt võiks suurfinaali pääsu aluseks olla mitte koht sarjas, vaid õigete vastuste protsent mängude kokkuvõttes. Ehk välistaks see liigse ebaühtluse.

Muidu hea mõtte, aga natuke subjektiivne hindamissüsteem. Pärnumaa meistrisarjas nimelt oli paar mängu ikka väga lihtsad (Nurmla-Salis, Käärt), mis viis tabavusprotsendi 90neni[/quote]
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Teeme lihtsamalt igast sarjast 3 satsi ise sätivad keda saata ja Jürilt 6 Tallinn ju pool eestit ja keegi peab ju tagumistele kohtadele ka tulema seega las saavad oma kõva sarjaga 6 kohta!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Asi võtab ilmet ja miks mitte Tallinn-Tartu linnavõistlus sellega asendada.
Finantsettepanek: kuna igas sarjas korjatakse ju võistkondadelt raha ka, siis võiks iga sari natuke osalustasuks kõrvale panna, et saaks vähemalt mingil tasemel korraldust ja auhindu organiseerida.
Senine linnavõistlus on vist selle koha pealt üsna õhus hõljunud. Korraldus roteeruv?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Osavõtumaks mingi 200.- mansalt oleks norm.Iga meeskond võib ise ka mõne auhinna kaasa vaadata.siis saaks vahetada. krt ega me auhindade peale mängi
15 x 200 3000 selle eest oppeaks saama suvalöise eesti küsija kätte küll pluss bürookulud ja tehnika.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
tauno v

Postitus Postitas tauno v »

Valulaps on ikka see, et kes küsimused teeb. Nagu küsimused, nõnda tulemused.
Sarjade võlu ongi see, et on erinevad küsijad. Kui on samad küsijad, siis on mäng enamasti kinnitus varasematele tulemustele...
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

tauno v kirjutas:Valulaps on ikka see, et kes küsimused teeb. Nagu küsimused, nõnda tulemused.
Sarjade võlu ongi see, et on erinevad küsijad. Kui on samad küsijad, siis on mäng enamasti kinnitus varasematele tulemustele...
Neutraalpinnal peaks elama Alar Särgava (Säreveres)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ja et ta asja üksi ei peaks tegema sobib talle näiteks Vellamaa või Õunpuu seltsi ja ka noorkilvar Habal et uusi ja TV le meelepäraseid toone tuua.Sihuke mees nagu Vahtrik sobiks ka päris heasti kasutada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Tauno V.

Postitus Postitas Tauno V. »

Mis tähendab meelepäraseid toone? Fakt on see, et sinu sõnade järgi polnud EMK finaalis kellelegi värskemaid küsimusi teha, ehkki tegelikult oli pea igas võistkonnas ka nooremaid inimesi - järelikult oli see lihtsalt isiklik valik. Eks see põlvkondade vahetumine on alati ja igas valdkonnas valuline teema, vanemad rapsivad vastu ja nooremad üritavad oma huvide eest võidelda... Pole midagi, eks paari aastaga jäävad need välis-eesti viiuldajate ja balti-saksa amatöörkirjanike nimed lõpuks meelde kah, pole ju veel eriti pikka staaži :)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No ega mul poleks lastud jah mingit räiget Coca colat küsida või ehk isegi oleks lastud aga irinat oleks taevani olnud.Kui ma eelmine aasta Ferragamot küsisin oli see halvim küss pärast. Ometi mees ikka mitukümmend aastat surnud ja seega sobilik.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
tauno v

Postitus Postitas tauno v »

Vaat eks see ongi, mille puhul siin üksteisest mööda räägitakse. Räige Coca-Cola oli näiteks see Barbie boyfriend ja ega neid ei vasta ka nooremad ära ja samamoodi ei tähenda minu irin vanamoodsate küsimuste üle seda, et ei võiks antiiki või ajalugu küsida, need ju iga mälumängu normaalne osa. Häda on see, et mõõdukust pole. Näiteks üks teema, mida lubamatult vähe küsitakse, on kaasaegne välispoliitika. Minu arust oleks väga loogiline valdkond, aga kogu selle hooaja jooksul kõigil mängudel ainult näpuotsaga (n. Historia küsis Jüri mängus Hugo Chavezi).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Oleks siis norm välispoliitika aga tavaliselt kiputakse mingit euroiba ajama-No sorry keda see huvitab?! Mind küll mitte ja ma ei tea ka oma tutvusringkonnas kedagi kes mingi eurofänn oleks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
tauno v

Postitus Postitas tauno v »

ma olen täiesti nõus, ega välispol. ei tähendagi suvaliste euroametnike portreesid. Paneks siia väikese nimekirja teemadest, mida võiks mängudel rohkem (et mitte arvata, nagu tähendaks kaasaegne küsimus rumeenia diskot ja teleseriaale):
- poliitika
- kaasaegne sport (mitte värdalad nagu puššpall ja probleemkabe)
- söök-jook
- kunst ja kirjandus (väga vähe on kujutavat kunsti, disaini ja arhitektuuri)
- kaasaegne film
- hobid
- rohkem erinevaid regioone! liiga palju keskendub kitsale regioonile
- elustiil (see ei ole coca-cola, saab ju küsida täiesti normaalseid asju)
- "current affairs"- siia käib näiteks äri
- moodne tehnika
nimekirja saaks tglt tublisti jätkata...
Vasta