Individuaalne - EMV

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jah ! Ma olen nagunii sellega harjunud et arvutit ei kasutata aga uutele tegijatele võis küll arusaamatuks jääda, miks zhürii vaevab end mängu jooksul 9 korda 82 nime ja punktisumma ettelugemisega.Tabel projektoriga seinale ja korras!Samuti oleks nii hea vaadata pärast tabelist kes siis mida teadis ja millega alt läks.kas oli nulliringe ja täisvastuseid jne.Ilma arvutita on see aga väga keeruline ja pikk töö.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Võib olla kaugemas tulevikus, kui EML-il raha pisut rohkem ja sponsorid lahkemad on, miks mitte liidule osta "rändav" läppakas. Projektor jääks koha pealt vaadata. :roll:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Pealegi ei pea see läpakas isegimitte uus olema.Minu teada need masinad mis Pärnus kasutuses olid maksid nii 6000.- tükk.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Toru
Postitusi: 2
Liitunud: 16.02.2005, 15:37
Asukoht: Võrumaa

Individuaalsest EMst

Postitus Postitas Toru »

Kirjutan ka mõned mõtted pääle EMi, sest eks see peni kiunatab, kes pihta on saanud.
Kõigepealt tänud mängijatele ja tänud mõnede hääde vastukajade eest! Kriitika tehnikavahendite mittekasutamise eest arvesse võetud. Exceli kasutamises õpet ei vaja, aga tänan pakkumast!
Varem ei ole vist tõesti EMil valikuküsimust olnud, aga miks mitte. Muidugi on kurb, kui mõni spordiasjatundja ei teadnud (või ei suutnud välja mõelda) D.Drogba päritolumaad kui võimalikud vastusevariandid olid ette antud. Pealegi ei peaks see tugevaid tegijaid eriti kurvastama, kui mõni spordikauge kilvar, kes muidu oleks kirjutanud vastuseks FRA, BRA vms, õnnega pooleks 2 punkti sai. Muusikavalik oli taotluslik: La Traviata 1853, Rukkirääk 1930ndad, Stephanie 1980-90ndad, Koer 2004. Igast ajastust midagi. Donizetti "Lucia di Lammermoori" asemel oleks võinud ju tõesti mõnd bändi küsida, kuid neid küsitakse igas kolmandas mängus. Ajaloo(listest isikute)st pea 10% küsimustest: Salavat Julajev, Pygmalion, Hernando de Soto, Versailles. Rowling? Ei leidnud netist infot, et teda oleks viimase 4-5 aasta jooksul üle-eestilistes mängudes pildina küsitud.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Rowlingut küsisin Haapsalu mängus pildina viimati 24. märtsil 2005.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Henry IX kirjutas:Rowlingut küsisin Haapsalu mängus pildina viimati 24. märtsil 2005.
Seda on küsitud ka mujal. Kuid Toru, pole hullu :P
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jah ma arvan et maakilvas on küsitud ja Pärnu mängus ma olen ise küsinud. Ja Kas Tartus ka mitte pole olnd.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Toru
Postitusi: 2
Liitunud: 16.02.2005, 15:37
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas Toru »

Sry! Pole tõesti Pärnu ja Tartu mängudel osalenud, Haapsalust rääkimata, ning kõigi toimunud mängude küsimusi-tulemusi ei uuri. Kuid tõotan pühalikult, et kui kunagi veel mõnes mängus küsija rollis olen, siis küsin Agatha Christie't.
Tauno v.

Postitus Postitas Tauno v. »

Ah, ära muretse - see on iidne kilvakomme, et kõik mängujuhid saavad kaigast, ka hea mängu järel. Kuna tegu on ülisubjektiivse alaga, siis kõigile ei saa korraga meele järele olla ja varem või hiljem kõigile mõni mäng sobib või üldse ei meeldi. Praegu ju nii kõva meest (naist) ühtegi ei ole, kes suudaks kõigi erinevat tüüpi küsijatega võita.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

See! Tegelt toru oli hea mäng.Mäng peabki mälumäng olema-kui aint uusi asju küsida oleks ju teadmiste võistlus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Ja mina pole ka öelnud, et Rowlingut ei tohi küsida. Vastupidi, igati mõistlik. Nagu Ainsoo ütleb, ei saa keegi küsimuse alusfakti ära monopoliseerida - et mina näitasin Haapsalu mängus Rowlingi pilti ja asi igaveseks ajaks mutt.
Pigem vaidlesin vastu väitele, et netis ei ole andmeid, et keegi pole küsinud. Haapsalu ja Pärnu ja Tartu ja Jüri mängud kõik puha netis nähtaval.
Kuna ise üksikkilval ei käinud, siis pigem ootan neid küsimusi siia lehele, kuid mida pole, seda pole.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Henry IX kirjutas:Kuna ise üksikkilval ei käinud, siis pigem ootan neid küsimusi siia lehele, kuid mida pole, seda pole.
Arko pidi vist täna Londonist tulema, siis selgineb
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Jah, IQA koosolekult tagasi. Ehk kirjutan kusagile varsti pikema ülevaate, mis päevakorras oli.
Küsimused panen üles täna õhtul! Tulemustega võib veidi aega minna, kuna Marko Siili teatel tegelevad nad hetkel vigade parandamisega (värisege, valemängurid!).
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
IS
Postitusi: 295
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas IS »

Kiidaksin ka omalt poolt üksikmängu tegijaid. Mäng oli kokkuvõtlikult hea ja huvitav. Üldjuhul oli antud päris palju lisainfot, et mõte õiges suunas võiks liikuda (küsimused ei olnud liiga lakoonilised). Mängu põhjal võib teha ka soovituse noormängijatele : jälgige ikka pidevalt uudiseid. Pruukis vaid olla hooletu ja jätta näiteks 17. ja 18. märtsil 2005 toimunu tähelepanuta (Shveitsi iluuisutaja võit; Jõks 40; Victoria Risti saamine), oli tabelis kohe 6 punkti vähem. Aga eks see ole oma viga, ka muu maailma mängudes on jooksval infol üsna tähtis koht.
Taunole oponeerides : klassikalist muusikat muusika kujul oli ju vaid 1 (La Traviata). Rukkirääk oli rohkem looduse küsimus (klassikalise muusika alla on seda raske panna). Nii et minu arvates oli muusika küll tasakaalus (eks Koer oli paljudele kerge saak, aga Sageni lükkas esikohalt ära).
Vasta