Eestikad

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

On eestikate individuaali osas uudiseid? Ma panin laevapileti kella 18.00 ks kinni-loodan et selleks ajaks on mäng läbi.Ja kus see siis ikkagi toimub?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Eestikad

Postitus Postitas tauno »

võistkondlike suhtes pole vist ka suurt midagi teada...
Vilniuse Žalgiris
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eestikad

Postitus Postitas Aare6631 »

Toimumispaigad on teada - üksikmäng 10. aprillil TTÜ audikas 7-131 (see on täpselt selle audika 7-226 all, kus Norra GP sai tehtud). Võistkonnamäng tuleb Dzingli hotellis Tallinnas Männiku teel. Kui Tallinna tagasi jõuan, saab võistkonnamängu suhtes rohkem selgust. Küsimuste autoreid tuleb tasapisi juurde ja kui neilt kõigilt juba ka midagi olemas on, anname teada.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

Ma saan aru et tipikatele on eelnev jutt arusaadav. Seletage nüüd palun neile ka ära kes elu sees tehnikaülikooli uksest sisse astunud pole-kus see mäng toimub? Mingi aadress oleks piisav põhimõtteliselt.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad

Postitus Postitas Henry IX »

Kui seisad Ehitajate teel, näoga TTÜ hoonete poole, siis tegelikult on sellel kompleksil üks aadress - Ehitajate tee 5. Madalam osa on peakorpus ja paremal on 7 korpus ja raamatukogu. Siis selles 7 korpuses mäng toimubki.
Ilmselt tuleb siseneda peauksest ja liikuda paremale, korpuste vahel saab liikuda piki galeriid, mis on II korruse kõrgusel.
NB! Euroopa GP mängu 06.03.2010 kirjelduses on asupaika kirjeldatud.
NB! Korpuste vaheuks ei pruugi laupäeval lahti olla!
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
Kaspar
Postitusi: 20
Liitunud: 30.01.2009, 16:07
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas Kaspar »

TTÜ Kampuse kaart, õppehoone 7 on ka kaardil märgitud numbriga 7. See jääb Ehitajate tee äärde, vana peahoone ja Musta kasti ehk uue raamatukogu vahele. Mõlemaga on 7. korpus galeriide kaudu ühendatud, sissepääsud on nii 7. korpuse nurgas kui raamatukogus, avatud on ka vana peasissekäik bussipeatuses.
Sven

Re: Eestikad

Postitus Postitas Sven »

Henry, millal korpuste vaheline uks laupäeviti kinni on olnud? Ma käin tavaliselt laupäeviti raamatukogus ja netis, alati olen läbi pääsenud. Muidugi, ma töötan sellises kohas, kus viime tihti ka kohtukutseid kohale, seega see pole mulle eriliseks takistuseks, et mingist uksest sisse ei saa:-)
Aga oma riided tuleb vist kaasa võtta, raamatukogu garderoob on avatud ainult 15.00-ni ja pärast norrakat tuli oma jopet tükk aega mööda maja taga ajada. Oli rännanud peahoone garderoobi (mis ka selleks ajaks kinni) kõrvale luku taha. Võib uurida, mis kellani saab riided kätte majandusteaduskonna garderoobist, see jääb Akadeemia tee poole, sinna, kus ka postkontor.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad

Postitus Postitas Henry IX »

Ma ei pidanud silmas korpuste vahelist ust, vaid ust, mille kaudu sai parkimisplatsilt siseneda otse 7. korpusesse.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

Ma annan siin igaks juhuks teada-Olen võistkondlike eestikate tarvis vaba. Parima pakkumise teinud võistkonnal on eelis. Kui häid pakkumisi ei tule( muidugi ei pea ma silmas rahalisi pakkumisi)siis võin ennast pakkuda küsijatele. Kümmekond valmis ja vastava tasemega küsimust pole probleem.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad

Postitus Postitas Henry IX »

Üksikmäng toimub siis 10. aprillil TTÜ auditooriumis 7-131
Küsimusi tuleb 100, mitmesugustel teemadel - muusika, sport, varia, geograafia, ajalugu, poliitika, elustiil, kunst, kirjandus, film, teadus ja tehnika,
Küsimused jagunevad 5-kaupa blokkidesse, igat blokki liidab pealkiri, mille tõlgendamisest võib vastamisel olla kasu.
Küsimuste autorid oleme mina ja Erik.
Registreerimine kilvalehel hõbedasel rombil klikates jne.

Kui õnnestuvad läbirääkimised TTÜ sööklaga, teen välja väikese laua suupistetega, mille mekkimine toimuks vaheajal pärast 50. küsimust. Praegu tundub küll, et sealt midagi loota on liig, mis liig.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Arvo Kreegipuu

Re: Eestikad

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

Kas ei saaks teha näit. 10 blokki 10-kaupa või muu leebema variandi. 20 blokki on tappev
Henry IX kirjutas:Üksikmäng toimub siis 10. aprillil TTÜ auditooriumis 7-131
Küsimusi tuleb 100, mitmesugustel teemadel - muusika, sport, varia, geograafia, ajalugu, poliitika, elustiil, kunst, kirjandus, film, teadus ja tehnika,
Küsimused jagunevad 5-kaupa blokkidesse, igat blokki liidab pealkiri, mille tõlgendamisest võib vastamisel olla kasu.
Küsimuste autorid oleme mina ja Erik.
Registreerimine kilvalehel hõbedasel rombil klikates jne.

Kui õnnestuvad läbirääkimised TTÜ sööklaga, teen välja väikese laua suupistetega, mille mekkimine toimuks vaheajal pärast 50. küsimust. Praegu tundub küll, et sealt midagi loota on liig, mis liig.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

Kes seda võistkondlikku üldse korraldavad? See ähendab , kes küsimusi teeb? Või meeskonna komplekteerimine alles toimub? Ma nagu mäletan et kui sai iseküsija oldud siis sai see nagu aasta enne maha hõigatud ja küsimusigi terve hooaja vältel meisterdatud -tehtud-kogutud. Mingi kiirvariant ei anna ilmselt kõige paremat tulemust. Või tellite välismaalt ja lisate siis Sivadilt mõned rändrahnud ja Kuusalu muistendid?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Arvo Kreegipuu

Re: Eestikad

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

Mina pakkusin ennast ühe küsijana välja sügisel ja olen ka teatud hulga küsimustega valmis. Teisi nimepidi veel ei tea. Peaorganisaator tundub olevat Olander.
polt kirjutas:Kes seda võistkondlikku üldse korraldavad? See ähendab , kes küsimusi teeb? Või meeskonna komplekteerimine alles toimub? Ma nagu mäletan et kui sai iseküsija oldud siis sai see nagu aasta enne maha hõigatud ja küsimusigi terve hooaja vältel meisterdatud -tehtud-kogutud. Mingi kiirvariant ei anna ilmselt kõige paremat tulemust. Või tellite välismaalt ja lisate siis Sivadilt mõned rändrahnud ja Kuusalu muistendid?
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Eestikad

Postitus Postitas illar »

Oponeeriks 20x5 variandi kasuks. On ju olnud mängupäevi, kus mängitakse 16x5 või 17x5 tavamängu ja siis 10x5 vms sporti peale ja pole lahti midagi. Pigem on neis "10 korraga kätte" mängudes pärast küsimustepakiga vastu pead taotud, sest korraga kaheksa asja peale mõtlemise tõttu on rida küsimusi lõpuni läbi mõtemata jäänud. Aga eks küsijad otsustavad ja lähtuvad oma loogikast / kavatsustest.
Arvo Kreegipuu kirjutas:Kas ei saaks teha näit. 10 blokki 10-kaupa või muu leebema variandi. 20 blokki on tappev
Henry IX kirjutas:Üksikmäng toimub siis 10. aprillil TTÜ auditooriumis 7-131
Küsimusi tuleb 100, mitmesugustel teemadel - muusika, sport, varia, geograafia, ajalugu, poliitika, elustiil, kunst, kirjandus, film, teadus ja tehnika,
Küsimused jagunevad 5-kaupa blokkidesse, igat blokki liidab pealkiri, mille tõlgendamisest võib vastamisel olla kasu.
Küsimuste autorid oleme mina ja Erik.
Registreerimine kilvalehel hõbedasel rombil klikates jne.

Kui õnnestuvad läbirääkimised TTÜ sööklaga, teen välja väikese laua suupistetega, mille mekkimine toimuks vaheajal pärast 50. küsimust. Praegu tundub küll, et sealt midagi loota on liig, mis liig.
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Eestikad

Postitus Postitas fedya »

Kui kellelgi on võistkondlikel võistlustel üks koht täitmata siis saan ehk abiks olla.Jään ootama pakkumisi.
Mart Vellama 53414685
Vasta