Eestikad

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

Olen samuti 5 ste plokkide pooldaja. Individuaalmäng ju. Või siis tehke juba see välismaa variant ja andke kõik 100 korraga kätte.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Arvo Kreegipuu

Re: Eestikad

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

Ega minagi põhimõtteliselt vastu ole. Mul lihtsalt isiklik meditsiiniline probkeem, tahaks kangesti osa võtta, aga 20 blokki ei pea ilmselt vastu. Eks lõplik otsustaja ole ikkagi korraldaja
polt kirjutas:Olen samuti 5 ste plokkide pooldaja. Individuaalmäng ju. Või siis tehke juba see välismaa variant ja andke kõik 100 korraga kätte.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad

Postitus Postitas Henry IX »

Tundub, et enamus kaldub 5-ste blokkide poole, kompromissina võin teha ka 6-sed :D .
Vaatan veel kord enne väljaprinti üle (alustame nädalavahetusel).

Lohutuseks võib öelda, et paljud küsimused on väga lihtsad ja paljud on ka väga lühikese sõnastusega. Samas on mõned küsimused ka üsna rasked.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Riho

Re: Eestikad

Postitus Postitas Riho »

Võiks ikka nii teha, et neid lihtsamaid küsimusi esitataks portsukaupa, nt.20 tk komplektis ja neid raskemaid küsimusi ühekaupa. Ja seda ka, et lihtsamate vastuste eest saadaks näiteks 0,25 punkti, normaalsete eest aga 1 punkt. Ja sellise raske eest võiks anda ikka vähemalt 2,5 või koguni 3 punkti. Õigete vastuste puhul muidugi.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Eestikad

Postitus Postitas holte »

Veel võiks teha nii, et raskusaste määrab ära Riho vastamine, s.t vastused,
mida ta teab, annavad 0,25 p ja teised küsimused annavad 3 p.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Eestikad

Postitus Postitas punukana »

Mina õpetajana olen muidugi jälle harjunud, et igasugune vastuste hindamine käigu näo järgi. Erandkorras olen nõus 0,33 lisapunktiga eriti kaunilt ja kalligraafiliselt vormistatud vastuse puhul.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Külaline

Re: Eestikad

Postitus Postitas Külaline »

punukana kirjutas:Mina õpetajana olen muidugi jälle harjunud, et igasugune vastuste hindamine käigu näo järgi. Erandkorras olen nõus 0,33 lisapunktiga eriti kaunilt ja kalligraafiliselt vormistatud vastuse puhul.
Kuna mul on ilus käekiri, siis olen sinuga nõus.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

Ainuke ilusa käekirjaga mälumängur keda mina tean on Taivo Rist. Taivo miks sa ennast sisse ei logi?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
rONNY

Re: Eestikad

Postitus Postitas rONNY »

Ja koleda sõnavaraga on allik vs polt
Kasutaja avatar
Kivipallur
Postitusi: 81
Liitunud: 30.12.2007, 20:32
Asukoht: Saarel

Re: Eestikad

Postitus Postitas Kivipallur »

rONNY, kui nii kõva mees/naine oled, siis mölise oma nime all. Anonüümsete Alkohoolikute kokkutulekutest siin lehel niikuinii ei räägita.
Kes liiga palju loeb, on hullem, kui see, kes üldse ei loe...
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas Taivo »

Segaduste vältimiseks ütlen, et mina siin foorumis anonüümselt ei räägi ja eespool enda käekirja ei kiitnud.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Eestikad

Postitus Postitas holte »

Minule meeldib eriti see, et induviduaalmäng on tasuta, nagu mina kilb.ee-st välja loen.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad

Postitus Postitas Henry IX »

Rahasumma määramine on olnud Mälumänguliidu asi, eks nemad maksavad ruumide üüri ja muud kulud (medalid, abilised jms). Seepärast pole ma seda välja kuulutanud. Aga arvan, et mingi 50 tuleb arvestada.

Mina küsimuste tegemise raha ei taha
Kui TTÜ sööklast asja saab (kahtlen sügavalt), teen välja ka vaheaja söögi.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

Kas on paika pandud ka EMLi üldkoosoleku toimumise aeg. See küsijate mitteleidmine eestikatele vajab mingit EMLi poolset otsust.
Mina olen aastaid teinud ettepanekut et võistkondlikel eestikatel teeb järgmise aasta mängu emv teiseks jäänud võistkond. Ja kui võistkond seda ei suuda siis ei saa nad ka samas koosseisus osaleda järgnevatel mv.
Ma ei saa aru kuidas eestikatel esikolmikusse tulev võistkond ei oska , ei saa või ei taha küsimusi teha. Küll tegema hakkavad kui reglemendiga asi paika pannakse.
Miks teise koha võistkond-meistritele tuleb jäta võimalus tiitlit kaitsta ja ühtlasi muudaks see lisakohustus kindlasti ka mv huvitavamaks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad

Postitus Postitas Henry IX »

Miks teiseks tulnud meeskond? Aga mitte näiteks kolmandaks, neljandaks või viiendaks tulnud meeskond. Või minu pärast loosiga nimetatute hulgast leitav. Avaliku loosimise teel.

Meie olime möödunud aastal teised ja teeme tänavu individuaalmängu. Loodan, et suudame ka. Aga kõiki mänge korraga tõesti ei suuda. Nüüd tahad sa, et me ka võistkondlikku mängu teeksime. Võib-olla peaks juhendisse sisse kirjutama, et kõiki mänge teeb H.Raivet & co?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Vasta