Kilingi Kilb 2011

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Kilingi Kilb 2011

Postitus Postitas Matis »

Tänavuse hooaja üksikmängu karikasarja IV etapp toimub laupäeval, 3.detsembril Lõuna-Pärnumaa pealinnas ja Euroopa kultuurikülas Kilingi-Nõmmes. Kokku tuleb esitamisele 60 küsimust. Algusaeg on kell 12.00. Mängukoht Kilingi-Nõmme klubi (Pärnu tn. 73). Osavõtumaks on 4 eurot.
Küsimuste ideed ja teostus Matis, Ruth ja Urmas Song.
Eelregistreerida saab nii kilvaküljel, Mnemomaratonis kui ka minu e-postil kultuurigerilja@gmail.com. Kui on mõni mängualane mure, siis saab ka helistada 5280092 (Matis Song) või 5061982 (Urmas Song).
Avatud on ka baar ja saab ka tasuta suppi.

Orienteeruvalt kell 15.00 hakkab Eesti Meistrivõistluste etapp spordimängus (IV etapp, paarismäng). Küsimusi on 50. Osavõtutasu on 8 eurot paarilt. Oodatud on kõik. Auhindu on piisavalt.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2011

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Palun Jaan Lomp üksikmängule kirja panna.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2011

Postitus Postitas polt »

Kilingi kilb ja spordikas olid mõlemad paremad kui eelmisel aastal. Isiklikult mulle jäi ainsana arusaamatuks see, miks kasutati kahe mängu peale kokku kolome pilti mida ma olen viimaste aastate jooksul Paikuse pildikatel juba näidanud-küsinud. Raapi alle seelmisel aastal ja täpselt sama pildiga. Sama lugu Freudi ja käsipalluritega sexikas koosluses 69.Ma ei ole ju ometi kõiki maailma spordipilte veel ära küsinud?!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2011

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Kilingi kilb ja spordikas olid mõlemad paremad kui eelmisel aastal. Isiklikult mulle jäi ainsana arusaamatuks see, miks kasutati kahe mängu peale kokku kolome pilti mida ma olen viimaste aastate jooksul Paikuse pildikatel juba näidanud-küsinud. Raapi alle seelmisel aastal ja täpselt sama pildiga. Sama lugu Freudi ja käsipalluritega sexikas koosluses 69.Ma ei ole ju ometi kõiki maailma spordipilte veel ära küsinud?!
Jaan mul on havimälu ja sellised kordused tingisid sulle 6 punkti ja parema koha!
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2011

Postitus Postitas Matis »

Nii nüüd tõsisemate asjade juurde. Tavamängu 46.küsimuse eest andsime tagantjärel 2 punkti ka Kruglovi vastuse eest. Need punktid said Koit, Tarvis ja Kõks. Kes vastasid Jääger, neil jääb 2 punkti alles Põhjus: 2 faktiviga - esiteks Eesti mängis valiksarjas 12 mängu ja teiseks peale Jäägeri mängis 12 mängu ka Kruglov. Küsimuse teine pool oli õige. Vabandan vigase küsimuse pärast:
Nüüd ka tabeliseis:
1. Igor Habal 72;
2. Mati Räli 64
3. Illar Tõnisson 61
4.-5. Indrek Salis ja Jaan Allik 60
6.-7. Alar Sägava ja Janek Salme 56
8. Jevgeni Nurmla 51
9. Vello Tõnso 48
10.-12. Aksor Koit, Hugo Tang ja Arvo Kreegipuu 44
13. Jaan Loide 43
14. Jaan Usin 42
15.-18. Urmas Tarvis, Tanel Kadai, Enn Kauber, Alar Heinaste 39
19. Peep Talimaa 38
20. Rein Hiob 37
21. Jaan Lomp 34, 22.-23. Ilmar Lumiste ja Ants Kõks 33, 24. Kaido Lasn 32, 25. Pärt Talimaa 22.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2011

Postitus Postitas Matis »

Kilingi Spordikilb 2011 paremusjärjestus:
1. Jevgeni Nurmla - Mati Räli 76
2. Igor Habal - Peep Vahtrik 74
3. Veiko Ulp - Toivo Kivimets 69
4. Priit Naruskberg - Rait Männik 68
5. Jaan Allik - Illar Tõnisson 65
6. Ants Põldoja - Marko Siil 64
7. Aksor Koit - Urmas Tarvis 62
8. Urmas Oljum - Jaan Õunpuu 56
9. Ants Kõks - Alar Särgava 53
10. Aivar Saar - Silver Mäll 45
11. Avo Kask - Andres Saar 41
12. Peep Talimaa - Pärt Talimaa 40
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2011

Postitus Postitas polt »

Krt telaste ikka krdialla selle punktiandmise taseme. Kruglovi eest ei saa selle küsimuse kontekstis kuidagi 2 punkti anda-ta on löönud Eesti koondise eest 2 väravat.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2011

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Krt telaste ikka krdialla selle punktiandmise taseme. Kruglovi eest ei saa selle küsimuse kontekstis kuidagi 2 punkti anda-ta on löönud Eesti koondise eest 2 väravat.
Muidu poleks andnud, aga kui ma teen kaks faktiviga õige fakti vastu, siis tuleb mingil viisil tuhka pähe raputada ja ma leidsin et seekord käitun nii.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
IS
Postitusi: 295
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: Kilingi Kilb 2011

Postitus Postitas IS »

Eks see on mõnes mõttes loogiline, et kui ühes küsimuses on esitatud mitu fakti, mille järgi saab esitada erinevaid vastuseid, siis antakse punkte ka nende erinevate vastuste eest, mille esitamisel on lähtutud ühest või teisest faktist. Kui keegi teadis, et Jääger pole löönud 86-s koondisemängus ühtegi väravat, sai ta 2 p ning kui keegi teadis, et Kruglov mängis kaasa kõik EM valiktsükli mängud, sai ka 2 p.

Sama loogikaga aga tuleks siis anda ka punkte küsimuse 34 eest - kes teadis, et Tšehhi rahvuspuu on pärn, saab selle eest 2 p, kes teadis, et Saksamaa rahvuspuu on tamm (muuhulgas olid tammelehed nii pfenningitel ning on ka väiksematel euromüntidel), peaks ka 2 p saama vastuse eest "tamm".

Teine variant on kahe erineva vastusega küsimused tühistada. Praegu jääb see mängukorraldajate otsuseks, kuid järgmiseks hooajaks võiks vähemalt meistri- ja karikavõistluste puhul kehtida ühtsed reeglid selliste küsimuste lahendamiseks.
Vasta