Kuma Talvekilb 2011

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas pnberg »

Mäng toimub 17. detsembril algusega kell 12.00 tuttavas kohas, restoranis Paide. Mängus kõik endine - 80 küsimust, küsivad Männik-Naruskberg, mängu veab Mati Palmet. Osavõtt maksab 8€ neile, kes registreerivad end hiljemalt 15.00 mängule eelneval päeval, edasi maksab 10€. Osavõtust saab teatada teemasse, loodetavasti peatselt avatavasse registreerimisvormile või siis telefonidel 5118176 (Priit) v 5119369 (Rait).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas polt »

Allik-Pulver tulevad kohale!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas Matis »

Matis Song - Urmas Song tulevad ka
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
põmmpea

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas põmmpea »

Hugo Tang ja Mart Vellama osalevad ka
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas Taivo »

Taivo Rist ja Martti Suurorg tulevad. (Jõudsime vist õigel ajal registreerida.)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas tauno »

Ma ilmas näinud mõndagi,
mis imekspanu väärib,
kuid Paides nägin peldikut,
mis sita ära määrib
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas his master's voice »

Korralik mäng oli, raskustase ilusti paigas (7-8 paari üle 50%), Järvamaa plokk õnneks Järvamaa mänguritele selget eelist ei andnud, kahjuks oli aga paare vähevõitu. Viljandi paarid ei tulnud kohale, kohalike kilvarite huvi oli leige.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas holte »

tauno kirjutas:Ma ilmas näinud mõndagi,
mis imekspanu väärib,
kuid Paides nägin peldikut,
mis sita ära määrib
Kempsukultuur on inimesi ühendav osa, mida kõik mõistavad, kuigi usutunnistused
on ka siin segavad (et kas paberiga, käega ja kumma käega jne). Mul tuleb seoses
Kuma talvemänguga alati soe tunne sisse Eesti Politsei vastu, kuna kunagi raudteejaamas
söödud praad tekitas mu kehas väga tugeva äratõukereaktsiooni ja ma olin endale
võõras linnas paar tundi enne mängu algust ikka väga narris situatsioonis, kaalusin
tõsiselt täitsa häbematult mõnda aeda ronimist, kuna ei suutnud kesklinnast ühtki
reeglitepärast kohta leida. Aga õnneks leidsin viimasel hetkel politseihoone ja
arvasin õigustatult, et nad kodanikku ikka hädas aitavad. Aitasidki.
Kuna mul läks seal ikka oma veerand tundi vähemalt, siis pagan teab, ilmselt käisid
neil ka muud mõtted peast läbi, igatahes käisid nad vahepeal ka ukse peale koputamas
ja küsimas, et kas ma elus olen. Võibolla otsisid hiljem ka süstlaid prügikastist, pagan teab:)
Aga selle aasta kempsukultuurist võib ära mainida Keila Maakilva mängu, kus kohalikud
naisšovinistid ilmselt soovist õpetada mehi istudes asja ajama olid meeste WC ää pimendanud :)
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas polt »

Kas ma pean Paikusele paar teisaldatavat kempsukonteinerit tellima? EML juhatus võiks ükskord tööd korralikult teha ja panna üles konkreetsed tingimused , millised peavad karikaetappidel olema täidetud. Seni on peldikute osas nagu tühi ja pime maa. Mitme kilvari peale peab olema üks unitaaz?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas cadman »

polt kirjutas:Kas ma pean Paikusele paar teisaldatavat kempsukonteinerit tellima? EML juhatus võiks ükskord tööd korralikult teha ja panna üles konkreetsed tingimused , millised peavad karikaetappidel olema täidetud. Seni on peldikute osas nagu tühi ja pime maa. Mitme kilvari peale peab olema üks unitaaz?
Kohapeale pampersid on täiesti piisav. Nagunii pole ju aega kontrolltöö vaheaegadelt kedagi tagasi oodata ja küsimustelehte kaasa ei anta :P
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas tauno »

einoh, eks ma olen pika elu jooksul ka enne sitamaju näinud, aga niipaljukest kui ma aru saan, siis tegu on maakonnakeskuse keskväljakuga ja ilmselt paides väga palju muid söögikohti ei olegi (olen kuulnud väidet, et paidelased käivadki seetõttu põhjakas erinevaid tähtpäevi pidamas).
ma küll kunagi ca aastal 96 või 97 käisin tollase narva linnapea juures ja hoolimata kahest vahepealsest lukustatud uksest oli ka tema kabineti kõrval peldik lukus, sest kogu aeg olevat muidu varastatud prill-laud, loputuskasti mehhanism või kogu pott ära. nii et jah, soovitan elamusturismi otsijatel restoran Paide peldikust läbi astuda (mh tasub vaadata looduse haruldast vaatemängu ehk sitapoti aastarõngaid - mu arust oli vesi seal viimati alla läinud umbes siis kui viiulimeister Kristal veel kromaatilist kanneltki ei osanud teha).
Vilniuse Žalgiris
külaline

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas külaline »

Aga võib-olla on see sitamaja Paides väljapakutud just meelega selline, sest just avati Paide Vallimäel nii nimetatud "aja keskus", kus on võimalik sukelduda lausa ürgaega, siis peldik on ehk paketi sees lisaväärtusena. Nii et nuriseda eriti ei tasu.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas Taivo »

Käituge nagu mina. Mitte ainsatki suutäit süüa ega juua mängu ajal ei tarvitanud ega restorani töötajatelt ei ostnud ja jäigi mul see imede tuba nägemata.
külaline

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas külaline »

Taivo kirjutas:Käituge nagu mina. Mitte ainsatki suutäit süüa ega juua mängu ajal ei tarvitanud ega restorani töötajatelt ei ostnud ja jäigi mul see imede tuba nägemata.
Käituge nagu mina. Ei läinud Paidesse kohalegi.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Kuma Talvekilb 2011

Postitus Postitas Aare6631 »

Paariskilva hooaja üldseis http://www.kilb.ee/mangud/1112/paaris/ep12y.htm ja hooaja reiting http://www.kilb.ee/mangud/reiting12.htm on kah nüüd olemas.
Vasta