Eesti meistrivõistlused 2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Allar

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Allar »

Sõbrad!

Habet ei kanna ma juba üle aasta!

Ning küll ma ennast loodetavasti Räpinasse kohale ajan! Polt ja ta sõbrad võivad kusagil Pärnu jõe kaldal enda meistrivõistlusi pidada. Ise küsivad ja ise vastavad! Kavas varjupoks, Välis-Eesti koorijuhid ning tundamatud lendavad objektid!!!

Allar
Külaline

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Külaline »

Kas jälle hakkab vastastikune sõim?
Allar

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Allar »

Ei sõima kedagi! Olukord kontrolli all!

Vabandused!

Allar
külaline

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas külaline »

Minu meelest tsiteerib Allar vaid Allikut ennast. Pole siin mingit kismat märgata.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Tundub, et külaline pole endale teinud selgeks mõistet - Tsitaat.Aga tänud mu nime reklaamimise eest. Ma tõsiselt loodan, et valikut ei tehta isikute vaid mängude põhjal. Ilmselt piirdub minu osa, juhul kui mängud toimuvad Pärnus, umbes 40 võistkonnamängu küsimusega.Seega ei maksaks mu rolli üle tähtsustada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Allar

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Allar »

Tere!

Ma loodan, et Eesti 2013. aasta meistrikate toimumiskoht on valitud ning selleks on Räpina! Sm. Poldile jääb siis kusagil Pärnu jõe käärus iseendaga mängida. Küsida saab vähemusi, Välis-Eesti koorijuhte, Disney multikates 3 sekundit kaadris olnud tegelasi ning aastal 2014 Eesti edetabelisse jõudvaid ansambleid. Pärast korjan ise enda vastused kokku ja arvestan ise enda punktid kokku!!!

Polt2

__________________________________________________________________
Moderaatori märkus: kasutajanimi muudetud tegelikule postitajale vastavaks.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas holte »

Mina ei usu, et polt nii geniaalne küsija on, kes suudab küsida kuulsusi ja staarikesi enne kuulsakssaamist.
Kuigi Eesti on pisike, siis sellise omadusega sell võiks mingit täiesti arvestatavat profiiti sellest lõigata.
Aga ma kordan, minu arust kiidab polt2 polti ilmaasjata. Mõned juhused on loodetavasti kokkulangevused.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas arko »

Vaatan, et siiani on selgelt esile toomata jäänud üks asjaolu, mida peaks valiku tegemisel arvesse võtma. Nimelt on tõenäoline, et mõlemad pakkumised kehtivad ainult järgmise aasta kohta. Räpina kilvalemb vallavanem on teatanud, et ei jätka ametis ja seega ei pruugi tulevased projektid saada vajalikku tuge. Ja Jaan Allik on teatanud, et kui Pärnu 2013 korraldusõigust ei saa, siis tema järgmisel aastal asju ajada ei viitsi.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Minu sõnum oli pigem see, et hetkel pakutav mängukoht koos kaasaskäivate boonustega on kindel ainult järgmisel st 2013 mv tarvis. Juhul kui midagi ei muutu ja aastal 2014, peale Räpina poolt enneolematult kõrgeks aetud taset, eestikad toimuvad ma võin selle üle uuesti mõelda. Aga purjus mängujuhi leidmist ma ei saa lubada.

Allar, miks peale suurepäraselt õnnestunud laupäevast kilvaüritust niisugune meeleolu?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Allar

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Allar »

Panen nüüd suveks poe ja plärakasti kinni!

Parimat kõigile. Ja Matis, vabanda! Oled alati Keila mängu oodatud!

Ja palun siis Keila paarika tegijatena panna kirja Allik ja Vahter!

Allar
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Mul on selline tagasihoidlik palve-palun avaldage ka värske EMLi liikmete nimekiri.Ühtlasi oleks viisakas(loe kasulik) nende kilvarite hääli mitte arvestada, kellel liikmemaks sel aastal tasumata.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas külaline »

Väike täpsustus: liikmemaksu saab maksta aasta lõpuni. Aga muidugi, mida varem see ära teha, seda parem.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Aare6631 »

Hääletamine lõppes eile kell 23.55. Hääletada võisid EML liikmed, sõltumata liikmemaksu tasumisest. Täpsustamata jäi, kas EML liikmeks olevate klubide liikmed, kes pole üksikliikmed, võivad hääletada. Allpool avaldame seega kaks tulemust - koos nendega ja ilma.
Niisiis, välja jäid 8 hääletanut. 52 häält (koos Saue ja Räpina klubide liikmetega) jagunesid: 40 Räpina ja 12 Pärnu poolt. 48 häält (ilma Saue ja Räpinata) jagunesid: 36 Räpina ja 12 Pärnu poolt. EML juhatus sai seega piisava aluse 2013 EMV toimumispaiga otsustamiseks.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Õnnitlused siis Räpinasse! Tegin Copy Paste ära ja järgmisel kevadel vaatame, siis kui palju neist seekordsetest hääletajatest ka Eesti mv oma osalemisega kaunistab.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas külaline »

Ja-jah, sa võid neid Copy Paste teha niipalju kui süda soovib aga vahepeal vaata igaks juhuks peeglisse ka, äkki näed seal ühte ärplevat ja ülbet nägu, siis saad ehk aru miks see allajäämine Räpinale nii masendavalt suur oli.
Vasta