Ellamaa loodusmäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas holte »

Taskufilosoofiliselt võib targutada neh, et pole raskeid ega kergeid asju, on asjad, mida sa tead või siis mitte. Hõigake siin maha ka, kui küsimused-vastused üles saavad.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Edastan küsimused vastused lähiajal kilvalehe tegijatele. Jah kilvar Kaddaid, kelle kooslus ülekaalukalt võitis olen ma elus enne kohanud vaid ühe korra. Ta oli vist sel või eelmisel aastal Viljandi üksikmängul. Kahjuks ei õnnestunud mul temaga pikemalt suhelda. Aga kuulsin teistelt, et nad(Kaddai ja kaaslane) olid kohale sõitnud spetsiaalselt mälumängu pärast. Kahjuks ei õnnestunud mul saada mängima tõelisi taimeproffe-mängu oleks sel juhul pidanud tegema reedel.Laupäeval olid kõik, kas muude asjadega hõivatud või osad juba lahkunud.
Igatahes on mul Nurga puukooli poolne lubadus, et võin seda mängu iga aasta teha. Seega broneerige mäng augusti kolmandaks nädalavahetuseks ära. Muuseas Nurga puukooli aianduspäevad toimusid 8. korda ja niipalju kui peremees ütles, pole nad vihma kordagi saanud. Öösel vastu laupäeva natuke sadas ja sadas peaaegu igal pool aga Ellamaal ei tulnud tilkagi päeval.
Ma arvan, et ma teengi selle mängu selliseks a la 50 küsimusega mänguks kus pool on siis loodusteemat ja ülejäänu varia ja osa võtma ootaks segapaare ja paare, kus partnerite vanusevahe on vähemalt 30(20?) aastat? Või on kellegil veel mingeid ideid osalevate koosluste osas?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Sven »

Tuli meelde, et eelmisel aastal oli selline lahe üritus.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Aianduspäevad toimuvad kindlasti ka sel aastal. Ma pole praegu veel kokku leppinud kas mäng teha. Kui mäng toimub siis ilmselt kas 18.või 19.august. Aga eks ma annan siin teada ka.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Nii Ellamaa loodusmäng nr 2 2012 saab toimuma 18.08. Ellamaal Nurga puukoolis.www.nurgapuukool.ee.
Nagu eelmiselgi aastal on mäng ka seekord paaridele. Sega ja naispaaridele! Üksikutele meestele leiame paarismänguks partneri koha pealt-aga 100% sellele loota ei maksaks. Mäng on tasuta. Auhindu jagub laialt-üldjuhul saab isegi ise valida. Tuleb tugev aianduskallak-aga loomulikult lisan ka teisi teemasid. Mängu alguskellaaeg pannakse paika lähipäevil ja kogu info asja kohta saab üles ka Nurga puukooli leheleAndke siis siin või meilitsi teada, kes tulla tahab. NB! Mäng toimub 95% tõenäosusega värskes õhus. Kui ikka koledasti kallab kolime siseruumidesse( aga seni pole kunagi kallanud). Eelmise aasta mänguga peaks kilvalehel saama tutvuda.http://www.kilb.ee/index.php/component/ ... ugust-2011
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Sven »

Võistkond Mägijärv (Janne Mägipõld/Sven Oidjärv) on praeguse seisuga 90% kindlad tulijad.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Registreerin siis võistkond Oidpõllu ära.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas aadu »

paraku ei viibi taas Maarjamaal nagu mullugi, muidu tuleks küll...
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Mängu algusaeg siis 18.augustil. laupäeval.
13.00 Aiandusteemaline MÄLUMÄNG, juhib Jaan Allik, peaauhind: 30 erinevat okaspuud (väärtuses 180 €) Nurga Puukoolilt, lisaks kõigile lohutusauhinnad!
Mäng ise tasuta. 30 küsimust.
lisainfo http://www.nurgapuukool.ee
Mäng siis nais ja segapaaridele. MEHI ÜKSI PEALE EI LASTA-SEGAVAD TEGURID PEAVAD KAASAS OLEMA.
Viimati muutis polt, 31.07.2012, 09:58, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas arko »

Eda Post - Arko Olesk tulevad ka proovima.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas holte »

Marjaana Allsalu/Marek Kuub tahaks ka proovida, aga
ega meie kohaletulekule saa 100 ega isegi 72% kindel olla.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
kj
Postitusi: 96
Liitunud: 18.01.2009, 13:01
Asukoht: Tallinn

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas kj »

Kadi Jairus - Tanel Jairus plaanivad sel aastal ka tulla.
Tanel Kadai
Postitusi: 203
Liitunud: 18.02.2008, 16:40

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Tanel Kadai »

Kristel Oja ja Tanel Kadai tulevad ka
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Viimane aeg registreeruda. Esimesed kümme paari saavad korralikud värvikoopiad ja head istekohad. Ülejäänutel läheb halvemini.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas holte »

Ei tule ikka midagi välja sest loodusmängust kahjuks. Nädalavahetus on ikka tore töötegemise aeg.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta