Elustiil

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Elustiil

Postitus Postitas Udupea »

Ma kuulsin täna autoga sõites RuutFM-ist mingit "Viva šampanja", Nuude esituses.
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Elustiil

Postitus Postitas cadman »

Pole võimatu - eks see Jörberg, mis ajab tundlikud kõrvad (epiteet vali ise)vett jooksma oli seesama. Aga kui Sa seda avalikult tunnstad, siis võta järg üle. Muidu ma küsin midagi veel hullemat :)
:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Elustiil

Postitus Postitas Udupea »

Issakene, ma kõigest avaldasin arvamust selle kohta, et lauldi šampanjast :roll: Ma ei saanudki pihta, mida siis lõpuks küsiti ... Aga kuna cadman ähvardas veelgi hullema küsimusega (millest vist jälle aru ei saagi), siis küsin ise.

Mulgimaal öeldakse selle tegevuse kohta "ma lähe päkale", Setumaal aga "ma lätsi tatti". Kuhu minnakse sel juhul Põhja-Eestis?
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Elustiil

Postitus Postitas cadman »

Irw. Laulu nime ju küsisin - neidki on tegelikult kaks (või kui kohalik kah juurde võtta, siis kolm). Vähemalt algses postituses oli selline. Tegelikult võiks Sulle skoorida kah :)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Elustiil

Postitus Postitas Udupea »

Ahaah, siis ma tean, mis laule Sa teada tahtsid. Igal juhul "Viva Espana" kõlas külla väga armsalt, paremini kui see solgi joomise laul.
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Elustiil

Postitus Postitas Taivo »

On see ehalkäimine?
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Elustiil

Postitus Postitas Udupea »

Taivo kirjutas:On see ehalkäimine?
:lol: seda nüüd kindlasti mitte
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Elustiil

Postitus Postitas holte »

siin see vana asi.. Täpselt ei tea, aga mu emapoolses suguharus oli kohati seente kohta
mingi tatijutt. Ja mitte ainult tatikate kohta.Võibolla siis seenelkäimine?
Ma pole sealpoolt küll päris setu, pigem mingivalga-võru vahepealt.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Elustiil

Postitus Postitas Udupea »

holte kirjutas:Võibolla siis seenelkäimine?
:arrow:
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Elustiil

Postitus Postitas holte »

paavst Innocentius VIII olla saanud lisanime "Aus", kuna ta esimese paavstina teinud midagi ausat.
Mis see oli?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
tanel
Postitusi: 393
Liitunud: 22.05.2009, 15:28

Re: Elustiil

Postitus Postitas tanel »

Võttis sohilapsed omaks.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Elustiil

Postitus Postitas holte »

tanel :arrow:
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
tanel
Postitusi: 393
Liitunud: 22.05.2009, 15:28

Re: Elustiil

Postitus Postitas tanel »

Kuidas nimetatakse jakuutide traditsioonilist võist ja piimast valmistatud külmutatud magustoitu, mis on olemuselt väga sarnane koorejäätisele?
tanel
Postitusi: 393
Liitunud: 22.05.2009, 15:28

Re: Elustiil

Postitus Postitas tanel »

Keegi pole midagi pakkunud, seega on aeg vihjata. Kes on lugenud V.A. Obrutševi teoseid, teab ehk niisamagi. Kes mitte, sellel võib ka interneti otsimootoritest vähe abi olla. Tõsi, venekeelsetel lehtedel on küsitavat ikka teinekord mainitud, kuid nime inglisepärane transliteratsioon on väga lähedane ühe ameerika näitlejatari omale, ka Google otsing küsib hoolitsevalt üle, et ega ometi kirjaviga pole sisse juhtunud.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Elustiil

Postitus Postitas Henry IX »

Ei oska näitlejate kohta midagi öelda, aga üks magustoit on kurtšahh
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Vasta