Ellamaa loodusmäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas holte »

ristsõnalahendamise võistlus on praegusel kujul kiirusspordiala, kus eesots on edukas tänu
sellele, et suudab vastuse kirjutamise ajal järgmist küsimust lugeda. See annab iga vastuse pealt
oma sekundi ja nii need minutid lõpuks kogunevad.
Kasu on ka mitmele asjale korraga mõtlemisest, aga eelkõige kiirusest.
Mälumängus seda veel päris ei ole... või kui, siis pisut MM-il.
Aga muidugi võiks kiiruslikke elemente ka mälumängu lisada - näiteks:
bloki ära vastanud meekond võib küsimused ära tuua ja kui kiireim meeskond on ära vastanud,
jääb kõigile ülejäänuile veel lühike aeg vastamiseks (sisuliselt kirjapanek + 10 sekki mõlgutamist)

Naiste edukus või ebaedukus sõltub rohkem aga küsimuste esitajatest.
Põhimõtteliselt võiks luua tibinate klubi, kes koos käivad ja teevad mälumängu ja nende tibinate
küsimustele vastates saaks Salis ja Allik ja Habal kokku ka vähem punkte kui kõige viletsam tibin.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Ei usu. Ma olen veendunud et ma ei kaotaks naisterahvale mälumängus. Kuna ma teen neile pidevalt küsimusi siis mulle sobivad need teemad, mis naistelegi. TÜMKis on mitu nö tibitegijate puntivist. Jumalast normaalseid küsimusi teevad.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas holte »

ma ei mõtelnud nö tibinaid, vaid ikka selliseid 100% tibinaid, kelle mälumängus
oleks küsimusteblokk solaariumi allahindlused, küünelakkide järjestamine kuivamise
järgi ja kes kellega mis järjekorras käis (nende enda tutvumisringkonnas).

Mingi googeldusega sattusin isegi TÜMKi leheküljele keset üht piigamängu ja väga muhedad
küsimused olid, ei mingit kala-loom-lind-lill kraavis loodust ja muidu klassikaliselt punnitatud
"tasakaalustatud" mängu. Tegelikult üks muhedamate küsimustega mänge üldse, mida ma eesti
keeles lugenud olen.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Kuule sellised blondid , kellest sina räägid isegi ei tea mis on mälumäng. Nad avavad et see on see asi kus tuleb kaks ühesugust pilti leida(mis iganes selle mängu nimi ka on)
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Taivo »

Vot-vot, seda Holte silmas peabki. Tibin küsib, kuidas nimetatakse seda mängu, kus tuleb leida kaks ühesugust pilti, kõik teised tibinad teavad, aga polt ei tea ja mina ka ei tea, kuigi olen mänginud :D

Ja rullnokad teeksid mängu, kus pooled küsimused oleksid auto parandamisest ja tuunimisest. Ma võiks kergelt nulli jääda. Aga muidugi on Poldil õigus, et need inimesed on huvitatud ükskõik millest, aga mitte oma teadmiste proovilepanekust.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas punukana »

Mul oleks memoriini eest siis kaks händikäppunkti juba olemas :D
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Aare6631 »

Vahelduseks võib nüüd ka küsimusi vaadata. Link on otse avalehel.
29. juuli kloostriturniiri küsimused on nüüd muide ka üleval, kuid ilma esimese 20-ta, mis peaksid pildid olema. Neid pilte pole minuni jõudnud.
Vasta