Teadetetahvel 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas holte »

Mis te vastukaubaks siis tahate? "Bad Assile" peaks sobima vastu Buttwoman 2 VHS-il
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas tauno »

ma võtaks vastu 2 head küsimust
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Taivo »

Tänast Pirita mängu iseloomustasid minu meelest hästi sealsed spordiküsimused, mida minu jaoks oli 13. Arvasin spordiküsimuste hulka ka selle, mis linnas asutati 1913 spordiklubi PSV, sest ülejäänud vihjetest ei saanud ma muhvigi aru ja ma tean täpselt ühte PSV-d. Spordiküsimustest peaaegu pooled ehk 6 käsitlesid aega enne I Maailmasõja lõppu, 2 käsitlesid Eesti sporti enne II MS lõppu, siis olid veel Fanny Blankers-Koen ja Keenia hümn ning 3 küsimust käsitlesid tänapäeva, spordialade järgi olid need invasport, purjetamine ja jäähoki.

Kolmanda-neljanda koha viigilahutusküsimus: kust on pärit see muusika? Õigeks vastuseks loeti Andaluusia, sedasi ei vastanud kumbki. Hugo Tang vastas Granada, see loeti valeks. Hugole tehti liiga, talt võeti ära kolmas koht.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Mälugigant võiks järgmine aasta kuuluda ka spordimängude karikasarja. Palju häid küsimusi ju-kes see Blankers koen on? Kas purjetamises küsiti jälle Paul Elvströmi ja näidati Mark Spitzi pilti juurde?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Õhtulehes võib tutvuda ka Mälugiganti illustreeriva 46-pildilise fotoseeriaga. Ühtlasi saab teada, et võistluse võitja on Eesti parim mälumängur.
http://www.ohtuleht.ee/493196
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Kui nii võtta, siis on Indrek tõesti Eesti parim kilvar, sest teistel pole kohe kindlasti nii palju tiitleid vastu panna. Vähemalt elus olevatest, sest Aare Sirel jõudis neid vist niipalju koguda, et tema saavutuse kordamine (või ületamine!) on üsnagi ebareaalne. Aga Indrekule saab soovida vaid õnne järjekordse võidu puhul. Nii et jutt puha õige!
Sven

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Sven »

cadman kirjutas:No kui veidi aidata, siis juba päris vanadki arvutid loevad DVDd. Media Player on kah enamikul peal olemas, kel patsiga Linuxipoisid pole seda üles sättind ja kui on, siis on ka sellel vastav lahendus. Aga ega ma saa kah sellest aru, miks ühekordseks tarvitamiseks sobilikke asju auhinnaks anda. Kui seda edasi arendada, siis vóiks ju noorematele anda ka ... :roll:
I wouldn´t mind... SKYN on väga hea mark näiteks.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas punukana »

his master's voice kirjutas:Õhtulehes võib tutvuda ka Mälugiganti illustreeriva 46-pildilise fotoseeriaga. Ühtlasi saab teada, et võistluse võitja on Eesti parim mälumängur.
http://www.ohtuleht.ee/493196
Kubo on seal nagu Mourinho viigipükstega maas püherdamas :roll:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas illar »

Mina loeks hea meelega EML-i juhatuse vahekokkuvõtet, et kuidas siis Gigant on suhestunud ka EML-i juhendiga "Nõuded üksik- ja paarismängu karikasarja mängudele"?

Et palju on Kubo miinuspunktide hetkeseis ja kas järgmisel aastal on lõpuks loota ka karikasarja kalendrimuudatust :) ?
Mari
Postitusi: 12
Liitunud: 18.09.2008, 07:22

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Mari »

Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Ma ei saa aru Mälugigandi fenomenist: koostada juba 10 aasta järjest mäng, kus isegi võitja ei saa parimal juhul üle 50% punktidest, nörritada mängijaid halvasti koostatud, küsimustega, mis tihti tahavad leida vastuse küsimusele "Milles on asi?". Kui inimesed idioodi järjekindlusega küsivad vaid neile meeldivaid asju, mis on pärit varasemast kui 1980. aastast, siis millisest arengust või kasvatuslikust tendentsist saab siin juttu olla? Siis ei maksa imestada, kui uut põlvkonda peale ei kasva, kuna tegijate eesmärk ongi mänge teha oma põlvkonnale. Kui see aga ongi paljude mälumängude eesmärk olnud (ma ei räägi ainult Mälugigandist), siis tuleb lihtsalt palju õnne soovida, kuna see on juba täidetud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Mina ei saa jälle aru sellest-Miks krdi pärast te seal käite? Kui te ei käiks siis mängu ei tehtaks.
Põder -Vahter -massohismiks on meeldivamaid viise. Ma võin teile paar telefoninumbrit anda, kust saab tellida lateksis tüdruku piitsaga.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas tauno »

Mina käin seal selle pärast, et see on Tallinnas ja pole vaja kaugele minna. Kui see oleks teises linnas, siis ma ilmselt ei käiks. Mis puudutab küsimuste iseloomu ja kvaliteeti, siis tegu on muidugi eelkõige küpsemas eas kilvaritele suunatud mänguga, aga samas ei ole see minu arust ka kõige halvem mäng kalendris, st paar tükki jäävad tahapoole. Aga selle üle on aastate jooksul siin foorumis nii palju räägitud, et mul pole enam midagi uut öelda. Potentsiaalsete uute tegijate murdu pole kah näha.
Vilniuse Žalgiris
kylaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas kylaline »

Kui nüüd küsimusi ka näeks, oskaks midagi arvata. See, et küsitakse oma lemmikteemasid, seda esineb ju paljudes mängudes ja kas see nii väga paha ongi.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Taivo »

Ma tahan Illarit toetada. Aga juhatus ei peaks mitte ainult Kubo, vaid ka kõigi teiste mängude kohta avalikustama jagatud miinused, et kilbarid saaksid teada, millega järgmisel hooajal arvestada. Ja parem, kui teatataks mitte "See mäng saab x miinust", vaid konkreetsemalt: mille eest miinus ja mille eest mitte. Praegune kord peaks kirjade järgi kehtima alates hooajast 2011/12, nii et kusagil peaks väljas olema kõigi eelmise hooaja miinuste kokkuvõte. Kui see muidugi salastatud pole. Aga miks peaks salastatud olema?
Vasta