Popkultuur

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

Ehk siis "Lilla tango" :D
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Nojah, Onu Bella pole mu lemmikute hulka kuulunud, aga ju nii on. Originaalis peaks olema Blue Tango.
Punktid siis pooleks ja Punu paneb móne korduvkasutusega pildi ;)
:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

Paneme siis korduvkasutusega pildi.

Pilt

Mis esinejanime kandis see üsnagi ühepäevaliblikast tibin, kel 90ndate keskpaiku õnnestus esimese mittebriti või -jänkitarina kohe esimese nädalaga viia oma suurim hitt Inglismaal tabelijuhiks? (Selle nime olevat ta laenanud oma kunagiselt klaveriõpetajalt.)

Lisada võib veel, et suvel Vahemere ääres viibides võisin tõdeda, et vähemalt on lugu seal küllaltki populaarne seniajani.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Henry IX »

Mõni ENE toimetaja või?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
vibumees
Postitusi: 302
Liitunud: 07.11.2005, 20:21

Re: Popkultuur

Postitus Postitas vibumees »

Oi see on kole laul!
Võtab igasuguse isu laubäe õhtal tarbida.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

Henry IX kirjutas:Mõni ENE toimetaja või?
Naani nime all tegutseb ta ka tõesti, ma ei tea, kas see on Gustavilt päritud või hindude leivaahjust.
Aga ma tahaks seda omaaegset esinejanime aastast `94.
vibumees kirjutas:Oi see on kole laul!
Võtab igasuguse isu laubäe õhtal tarbida.
Ilu on kuulaja kõrvades muidugi, aga pmst ma olen suga nõus 8)
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Ee, no mida. Vósapetsi Crazy Cow oli kah parem küll. Aga mul on tunne, et peale selliseid vihjeid tuleks klassikuid tsiteerida ja hämarate vihjete póhjal järg üle anda :)

Nimelt peale paberitega konsulteerimist selgus mulle, et tegu oli siiski duoga ja see on täitsa pooletoobine. Aga vóib olla selliste kuulamiseks peabki teatav konditsioon olema. Samas kainelt vóttes (kuidas seda tehakse - minu kaasa vóttis kahvliga ja päris iga päev miskit) aga andis üks mees poliitkorrektse vastuse juba ära. :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas polt »

Ma ei tea mis Naanist te räägite , ma ei saa selles teemas pooltest küsimustest aru aga pildil on Whigfield vm taolist . Taanist igatahes.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Novatt. Mina leidsin hollandlaste Doop Doop sellest aastast, mis vastab täiesti selle jutu tingimustele. Aga Vibumehe jutt kipub jah pigem viitama Sinu variandile jah ja Naan on ta kah.

Irw. Minul pole pildimälu jah ja ise ju palusingi pilti (ehk kergemat karistust). :)
Viimati muutis cadman, 17.10.2012, 23:24, muudetud 1 kord kokku.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

polt kirjutas:Ma ei tea mis Naanist te räägite , ma ei saa selles teemas pooltest küsimustest aru aga pildil on Whigfield vm taolist . Taanist igatahes.
Järeldus: need, kes meie plämast aru ei saa, on sunnitud süüdimatult õige vastuse välja ütlema :D

polt :arrow:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Polt kurinahk küsib igal pool, aga mitte seal kus peaks. Meenutades seda Globeni lugu, kus meid hotelliteleril tervitas siiralt "Welcome to Stockholm, Globen Mr. and Mrs. (edasi ma parem vaikiks, sest ega ma ise kah loetud saanudki seoses kustumatu naeruhooga ja esimeste meeldetulnud sónadega fuck off) ja muid seiklusi selle tänavatel, tuli mu Ingele kohe jälle lähedaseks üks sónasepp, kes on kirjutanud nii:

I guess I'm an oldfashioned dreamer
Walking on streets on my own
Out of date like like an oldfashioned steamer
No longer feel me at home

By now, the romance is gone
time races on, but i still remember...
(sry kui mälu on vilets)

Asin'd selles et see aadlimees on sügavalt mójutanud ka meie (pop)kultuuriruumi ja neil ridadel on ka päris kena ühesónaline vaste. Kuidas on nende värsside nimi maakeeli ja mis nimega me seda sónaosavat printsi tunneme?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

Nostalgiline norrakas
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Jah, loomulikult Georg Kajanus - Old Nickelodeon Sound. Rock Hotellil "Nostalgiline".
Patt oleks see lingita jätta: http://www.youtube.com/watch?v=bI4DEWPqotQ Muidu lapsed ei teagi, millest jutt.
:arrow:
Viimati muutis cadman, 24.10.2012, 20:58, muudetud 2 korda kokku.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

Pilt
Pilt

Mis sobib nende kahe pildi ühisnimetajaks?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Taivo »

Kas see tahab olla Põhja-Tallinn?
Vasta