Naised

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Täpselt. Ega nad siis omasid pilanud. ikka naabreid. Vói nohjah, ei ma tea, kas see kóva spordifänn arugi sai, et need on naabrid...
:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas arko »

1984. aastal tegi Andy Warhol sarja troonil olevate kuningannade piltidest. Neil oli kujutatud nelja kuningannat: Elizabeth II, Beatrix, Margrethe II ja veel üks. MIllise riigi kuninganna oli neljas?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Naised

Postitus Postitas Udupea »

Oeh ... ma olen sellest sarjast isegi midagi kuulnud. Oli vist nii et kolm monarhi Euroopast ning mingi tädi kuasgilt pärapõrgust, mingi millikas Aafrika riik. Svaasimaa? Kui seal muidugi on üldse kuninganna olemas, sealsel monarhil pidi olema trobikond naisi :roll:
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas arko »

:arrow:
Kuninganna Ntombi oli tol hetkel regent, kuni paar aastat hiljem täisealiseks saanud poeg Mswati III nime all Svaasimaa kuningaks krooniti.

Pilt
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Naised

Postitus Postitas Udupea »

Pildil olev daam on ühe tipp-poliitiku võsuke ning viimasel ajal teinud mitmeid avaldusi olukorrast oma kodumaal. Kellega on tegu?
Manused
laps18.jpg
laps18.jpg (8.12 KiB) Vaadatud 3831 korda
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Kui talle otsa vaadata, siis sobiks talle vist soenguks krunnpalmik paremini?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
allium
Postitusi: 2270
Liitunud: 02.01.2005, 00:46
Asukoht: Võru

Re: Naised

Postitus Postitas allium »

Timošenko juunioritar?
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas Taivo »

Aa Ksenja Sobtšak on ka mingeid avaldusi teinud.
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Naised

Postitus Postitas Udupea »

cadman ja allium andsid mõlemad õige vastus - üks vihejtega, teine otse ... puntke saavad mõlemad, küsimise õiguse üle otsustagu ise ...
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Ahh, mida kakelda. No see on küll nisuke tibin, kes üsna kännu lähedale kukkunud. Ja kes veel peaks lärmama kui oma tütargi mitte...

Aga noh, samal teemal:

Pilt

Kes see on?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
kalmer
Postitusi: 979
Liitunud: 27.06.2009, 18:34

Re: Naised

Postitus Postitas kalmer »

Hilary Clinton 1969-aastal,eile vaatasin.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Irw. Mis sa tast ikka enam vaatad. Minagi saadaks sihukse Vana-Vóitu :)
:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas Taivo »

Rõõmuga täheldasin, et tänases Viljandi paarismängus oli seesama Hillary Clintoni pilt ja taheti teada, kes on pildil. Laekus sooloeksimus.

Aga nüüd uus küsimus. Kes on maailmarekordiomanik naiste kümnevõistluses?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas polt »

Ma kahtlustan et sellele küsimusele ei laekuks enam ka sooloeksimust. Ma olen ise Skuytet vist 2 korda erinevalt küsinud ja vastanud olen sellele küsimusele u 5 korda.
Aga mul nimi näed ikka meelde ei tule..
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas Taivo »

Mina pole veel sattunud mälumängule, kus seda küsitud oleks, nii et olen järelikult vähe käinud. Polt 2 punkti :arrow: Nimi on Austra
Viimati muutis Taivo, 22.11.2012, 15:18, muudetud 1 kord kokku.
Vasta