Muusika

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Knopfleril kah ja suisa signatuurmudel nagu temalgi veidi varasem. Aga see pole see, pole see :) Mu meelest vóiks Eesti kultuuriruumis teda tunda iga kikilipsu kandev meeski...

Tegelt paljud teavad seda küsitud meest une pealt, kuigi ega teda väga reklaamitud ole. Mul on kuri tunne, et sinagi ;-) Küllap niimóendki on dedutseerinud, et see küsimus oli esimene asi, mis mulle meelde tuli selle Mihkel Vanapólluga seonduvaga. Mu teadmised on ülimalt piiratud. Erinevalt haibitavatest kóiketeadjatest, kelle esinemistega on nüüd veenvalt tóestatud, et tavalisel inimesel pole mótetki pühakute ringi tükkima (ehk mälumänguga tegelema) hakata :D

PS. Muide, 28-ndal peaks taat 70-seks saama, aga oma olemiselt pole küll sedamoodigi. Mees on seni niivórd nakatava róómsameelsusega, et kasvói seesama Jarré bänd pidi oma prokurörinäo tema kórval mónusa naeratusega asendama.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Muusika

Postitus Postitas punukana »

Sa oled juubeliõnnitlustega taadile aasta võrra hiljaks jäänud :(
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Nii, Punu. Enam Sa ei pääse - ta on jah ju 1941 aasta väljalase :oops: Aga pikka iga talle ja küllap siis tuleb neid juubeldamisi veel.

Küsi miskit móistlikumat, mul on seletamisest selg haige. :roll:

Paar linki: http://www.youtube.com/watch?v=Jla-woyhVHY ja http://www.youtube.com/watch?v=_g-XjSmLXFI. Eks tegelt on Jarré end ka neid enda üheks suureks mójutajaks tituleerinud.
:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Muusika

Postitus Postitas punukana »

Ühe mullu Rock And Rolli Kuulsuste Halli liikmeks saanud mehe häält on sõnaosavad kriitikud iseloomustanud nii, et "see kõlab, nagu oleks seda burboonis leotatud, seejärel mõneks kuuks suitsunurka rippuma pandud, siis välja viidud ja sellest autoga üle sõidetud". Kelle hääle kohta selline hinnang teie arvates sobida võiks?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

See nüüd móistlikum küll :D Sihukse kvalifikatsiooniga vóiks hoopis üks vanadaam olla.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Muusika

Postitus Postitas Taivo »

Niisuguse häälega on Bonnie Tyler, aga millal ta rock'n'rolli kuulsuste halli liikmeks sai (ja kas üldse sai), seda ma ei tea.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Muusika

Postitus Postitas punukana »

No Bonnie Tyler, hoolimata kähisemisest, pole siiski päris mees :D
Viimati muutis punukana, 26.11.2014, 20:50, muudetud 1 kord kokku.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Irw. Taivo laseb end kórvalistel ja silmalistel asjadel segada. Alice Cooper oli see, keda ma esialgu arvasin, aga pärast üht valssivat matildat ma enam nii ei arva :)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Muusika

Postitus Postitas punukana »

Matilda koos Tom Traubertiga moodustavad vihjamisväärse koosluse
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

No ma ei tohi ja enamat öelda. Muidu hakkab Punukana ólut ja viina nóudma ;) Aga tutvus selle vóluva Matildaga veenis mind küll üsna póhjalikult.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
solyr
Postitusi: 186
Liitunud: 16.09.2011, 01:32

Re: Muusika

Postitus Postitas solyr »

No sellise hääle kirjeldus tuletab mul esimesena meelde Joe Cockerit, kuigi teised vihjed ei tundu kokku minevat. Samas ega ma tema elukäigust midagi ei tea ka.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Hea küll. Teeme siis Punuga vahetust, kuigi on oht, et pärast jälle selg haige - Cocker on oma häälega üsna poisike vórreldes sellega: http://www.youtube.com/watch?v=XrkThaBWa5c

Lojus Kóvaólg (aka Ole Sachmo) ehk vaid konkureeriks sellega mu meelest.
Viimati muutis cadman, 24.10.2012, 20:51, muudetud 3 korda kokku.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Muusika

Postitus Postitas punukana »

Ei põle Cocker.
No näiteks on seegi pala tolle küsitava kirjutatud:

http://www.youtube.com/watch?v=OSdqT3WK ... re=related

OK, cadmani südametunnistus ärkas :D :arrow:
Viimati muutis punukana, 26.11.2014, 20:52, muudetud 1 kord kokku.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

No tehkem taas üks kummardus varalahkunud taatidele. Sama tegi ka üks bänd kes oma kontserttuuri kavasse lisas selle Gary Moore'i unustamatu The Loneri. Asja teeb üsna keerukaks ka see, et bändi kitarrist John Norum mängib seda (erinevalt Gary'st) ilma tremolosillata Gibsoni Les Pauli Gary Moore'i signatuurkitarril ja seetóttu peab tal olema ka märksa rohkem kätevärinat, kui pelgalt austusest korüfee vastu. Päris märkimisväärselt stiilne kummardus ja mees peaks kah olema sedajagu tundmatu, et ega teda keegi suurt tea. Aga karmavóla maksab ära küll koos intressidega.

Mis bänd?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
maisi lapsed
Postitusi: 104
Liitunud: 23.02.2007, 16:25

Re: Muusika

Postitus Postitas maisi lapsed »

Juurop! Kunagi Soovikontserdist hüüti maha nende laul" Rock läbi öö" ja oi ma mõtlesin enne laulu,et kurat no pole ju sellist eesti bändi! Aga noh hoopis Rootsi Europe!
Vasta