Kurb uudis

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas Taivo »

Retsi küsimused olid paremini koostatud kui enamiku teiste küsimused. Nende pärast käisin ikka Tartu kilbadel. Matise soov saab minu laual täidetud, selles pole kahtlust (ja paberi võtan õigetpidi ette).
Maarika J

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas Maarika J »

Matis, sinu üleskutse on väga hea ja viin selle kindlasti täide!
Paberi pikutipidi hoidmist rõhutas Rein iga kord!
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas his master's voice »

Lahkunud on üliõpilastegelane ja poliitik ning Jaan Lombi sõber Arne Otter. Mälestagem.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas polt »

Ma kardan et tegu pole mitte ainult Jaan Lombi sõbraga. Mitmel mäluril on ilmselt Otteriga olnud isiklikumaid kokkupuuteid. Aga edaspidiseid ärevushetki ära hoidmaks, soovitaksin siia rubriiki siiski postitatada vaid kilvarite lahkumissõnumid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas Külaline »

Tehniliselt võttes on Otter isegi kilval osalenud - sel aastal Paikusel valdade mängus oli tema suurt kere näha peale köievedu mälumängu poole liikumas.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas polt »

Kui päris nii inimesi kilvariteks lugeda oleks u 80% eestlasi kilvarid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Härra Arne Otteri ärasaatmine on laupäeval, 1. detsembril kell 12 Tartus Raadi kalmistu kabelis, seda lugesin 23. novembri Postimehes olevast ühest surmakuulutusest. See kabel peaks olema see valgete seintega hoone, mis on kalmistu peaväravast otse edasi minnes umbes 200--300 meetrit edasi, teest vasakul, hoone üks ots ulatub peaaegu tee äärde. Võib ju kohalolevatelt inimestelt küsida, kus see kabel on ja missugune ta välja näeb või kus ärasaatmine toimub. Enne valgete seintega hoonet on tee ääres vasakut kätt veel üks ühekorruseline hoone, seal peaks kalmistu kontor olema, kui on, saab sealt ehk küsida, kuskil peavärava lähedal kalmistu territooriumil on mu mäletamist mööda kalmistu plaan, võib ka sealt vaadata.
Raadi kalmistu peavärav asub Tartus Peetri tänava ääres, peavärava vastas üle Peetri tänava on Liiva tänava üks ots, kalmistust mitte väga kaugel on Peetri kirik ja Narva mnt, kalmistu peaväravale lähimad bussipeatused asuvad Narva mnt-l ning Puiestee ja Kruusamäe tänavatel, neisse saab sõita linnaliinidega nr 4, 7 ja 10, vt leht http://www.peatus.ee/#city;tartu-linn. Võib ka Tartu linnaliinide bussipeatustes olevatelt kaartidelt vaadata.
Arne oli mu kursavend Tartu Ülikooli ajaloo osakonnas, aga mitte väga pikka aega.
Mu mäletamist mööda mängis Arne käesoleval (ehk 2012.) aastal valdade mälumängu Tartu valla koondises.
Puhka rahus, Arne!
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Olen eelmist siin teemas olevat postitust täiendanud, seal on nüüd kogu asjakohane teave Arne Otteri matuse kohta olemas.
Enn Kauber

-

Postitus Postitas Enn Kauber »

Raul Orava urni matus on 20 juunil kell 15 Viljandi Toome tänava kalmistule.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas polt »

Meie hulgast on lahkunud Ilmar Lumiste. Olgu taevased jooksurajad talle siledad.
Ärasaatmise aja täpsustan kui ise targemaks saan.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas Matis »

Hüvasti Ilmar! Kuigi su elu oli omade jonksudega, olid sa vahva kaaslane, kellega oli tore koos mängida ja maailma asjadest rääkida.

Sinu paljukordne võistkonnakaaslane ja aastatel 2005-2007 paarismängupartner Matis Song!

Kohtume sinuga kord Mnemosyne seltsis!
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas polt »

Ilmari ärasaatmine toimub pühapäeval 23.03. kell 12.00 Vana Pärnu kalmistu kabelis.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas Aare6631 »

Mälestame Hannes Paati, Raikküla võistkonna kauaaegset kaptenit, Rapla kandi Maakilva hinge.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas Matis »

Mul on teatada väga kurb uudis. Pärast ränka haigust suri eile 14. juunil minu kallis isa Urmas Song. Suur ja tubli mälumänguentusiast, kelle huumorimeelt, sädet ja laia maailmavaadet jään igatsema. Teda mäletatakse. Hoitku teda Mnemosyne hellalt.

Matis.
Viimati muutis Matis, 15.06.2014, 12:55, muudetud 1 kord kokku.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kurb uudis

Postitus Postitas Matis »

Isa Urmas Songa ärasaatmine on reedel kell 13.00 Saarde Katariina kirikus.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Vasta