Kilingi Kilb 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas insu »

Ilmselt pole kellelgi vaja, aga igaks juhuks - Tartust Kilingi-Nõmme on üks auto tagaiste vaba. Paraku küll spordimängule ei jää.
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas mrali »

Tln-KN-Tln endalgi praegu 1 koht vaba. Jään ka spordikale mängima - aga Tallinna tagasimineku soov suht kiire. Kel veel huvi kasvõi osaliselt liituda, andku teada. Mobiil 5260695.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas polt »

Pärnust Kilingi -Nõmme 4 kohta hetkel autos veel tühjad. Jään spordikale ka. 538 70 669
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas Sven »

Pärnust K-Nõmme sai bussiga ka, kui ma üks aasta kohal käisin. Ja Pärnut ühendab Tallinnaga lausa rong rohketele bussidele lisaks. Mugavam mälumänguks korrata, ma mõtlen, kui autos, põlved vastu lõuga.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas polt »

No ma arvan Sven , et minu autos põlved sul vastu lõuga ei oleks. Ja Kordama sa ei peaks. Vürst Igor jõuaks umbes 1000 küsimust ära küsida selle 40 minutiga mis me sõidame.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas polt »

Kilingi -Nõmmes oli supp hea. Aga me tahaks Andrew Boguti eest siiski ka spordimängus üht punkti saada. Küsimuse sõnastus jätab selleks kõik võimalused. Ei klapi ainult aastaarv-aga ta vastab täpselt samadele parameetritele nagu Bargnani või Ming.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Kilingi -Nõmmes oli supp hea. Aga me tahaks Andrew Boguti eest siiski ka spordimängus üht punkti saada. Küsimuse sõnastus jätab selleks kõik võimalused. Ei klapi ainult aastaarv-aga ta vastab täpselt samadele parameetritele nagu Bargnani või Ming.
Jaan Boguti eest ei saa mitte punktigi. Andrew Bogut mängis enne kui ta 2005 NBA-s Milwaukee Bucksi poolt ära valiti, Utah ülikooli eest, mis asub teadupärast Salt Lake City-s, mis asub USA territooriumil Utah osariigis. Ma ei küsinud, kes olid NBA esinumbrid mitte-USA kodanikud, vaid kel puudus eelnev USA-s mängimise kogemus. Sest USA kodakondsus puudus või oli kaksikkodakondsus esinumbri valimise ajal veel Mychal Thompsonil (Bahama, 1978), Akeem Olajuwonil (Nigeeria, 1984) ja Michael Olowokandil (Nigeeria, 1998). Aga nad valiti kõik USA ülikoolidest, nagu ka Bogut. Altpoolt ka küsimus.

Alates 1947.aastast on toimunud Põhja-Ameerika profikorvpalliliigas NBA uute mängijate valimine ehk siis draft. Esimesena valitud mängijatest on ennem NBA mänguväljakutele jõudmist olnud pea kõigil USA-s mängimise kogemus. Siiski on kaks drafti esinumbrit, kes said korvpalli õpioskused väljaspool USA-d. Kes? Mõelge aastatele 2002 ja 2006.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas polt »

Korvpalli õpioskused saadud väljapool USAd oli küsimuse sõnastus. Bogut mängis kolledzis 2 aastat ikka põhimeeskonnas mitte ei teinud pallikooli.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Korvpalli õpioskused saadud väljapool USAd oli küsimuse sõnastus. Bogut mängis kolledzis 2 aastat ikka põhimeeskonnas mitte ei teinud pallikooli.
Mina mõtlen just ka sinna ka ülikoolid, sest tahestahtmata loetakse NBA-d maailma tugevaimaks korviliigaks, ning kõik eelnev on NBA mõistes õpioskused. Ning kuna ma ka andsin aastaarvud, siis ma jätsin enda arust just võimalikult vähe tõlgendamisruumi. Võttes endale kohtunikuvastutuse, siis ma punkti ikkagi ei anna Boguti eest.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Allar Viivik

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas Allar Viivik »

Tere!

Kui palju oli tavakilvas Kilingi-Nõmmel paare? Kes parimad?

Allar
Külaline

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas Külaline »

Allar Viivik kirjutas:Kui palju oli tavakilvas Kilingi-Nõmmel paare? Kes parimad?
Tulnud kohale siis teaksid. Ega nii suur uudishimu ka ei ole, et enne tulemuste avaldamist teada tahaks.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas Matis »

Allar Viivik kirjutas:Tere!

Kui palju oli tavakilvas Kilingi-Nõmmel paare? Kes parimad?

Allar
Kohal oli 20 paari. Võitis Kaarma-Tõnisson 68 punktiga, teine oli Räli-Nurmla 65, kolmas Habal-Särgava 63 punktiga. Kokku 60 küsimust.
Külalisele! Küsija suu peale ei lööda.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas Taivo »

Kilingi kilval oli supp hea ja tort samuti. Ainult see pani mind pisut imestama, miks kõigepealt pakuti torti ja suppi selle peale. Järele mõeldes käivad aga lõunapoolkeral ju paljud asjad teistpidi, nii et miks siis mitte see.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas Matis »

Taivo kirjutas:Kilingi kilval oli supp hea ja tort samuti. Ainult see pani mind pisut imestama, miks kõigepealt pakuti torti ja suppi selle peale. Järele mõeldes käivad aga lõunapoolkeral ju paljud asjad teistpidi, nii et miks siis mitte see.
Siin oli tegemis Indrek Salise ja minu isa kokkuleppega teha jubileumi dinee kas enne mängu või siis tavamängu vaheajal. Seega tort ja šampus oli sel ajal. Toitlustajatega oli kokkulepe supi osas kahe mängu vaheajal, et söönuks saaks ka spordimängijad.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Kilingi Kilb 2012

Postitus Postitas Taivo »

Järele mõeldes tundus imelik see küsimus, kus taheti teada, missuguse keele jaoks mõeldi välja oma tähestik, ja vastuseks taheti ukraina keelt. See polnud nüüd õige vastus selles mõttes, et ajal, mil glagoolitsa ja kirillitsa välja töötati, ei olnud ukraina keelt veel olemas. See küsimus läks nulli ja ma ei imesta selle üle mitte üks põrm. Glagoolitsa ja kirillitsa töötati välja minu meelest kirikuslaavi keele edasiandmiseks. Siiski ma ei usu, et ma oleksin siit soolo saanud, sest kõige tõenäolisemalt polnud me ainsad, kes kirikuslaavi keelt pakkusid. Teisest küljest ei lähe kirikuslaavi keel vist kokku nende protsentidega, mis küsimuses anti, nii et küsimuse tühistamine olnuks õiglane. Või nulliminek, mis on ju seesama.
Vasta