Sirel ja pildimängu emv 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas his master's voice »

10 eurot üks kord
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas polt »

Jah! Siis peaks ilmselgelt alandama osavõtumaksu. Kas Sirelit ei saaks teha Jüri mängu ühe nö avatud etapina edaspidi?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas tauno »

nädala sees õhtul ei hakka mujalt eestist kuigi paljud tulema
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas polt »

Ma pean ikka silmas et üks etapp toimuks laupäeval. St Sireli mängu etapp. Lihtsalt lisanduksid võistkonnad mujalt. Aga läheks Teie üldarvestusse jn.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas tauno »

vt paar postitust tagasi - laupäeval väga suur osa ei viitsiks tulla
Vilniuse Žalgiris
külaline

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas külaline »

aga siiski Jüri mängu ja laupäeva ühildamine võiks olla hea kompromiss - kui tahad, et mäng läheks võistkonnal Jüri mängu arvestusse, siis ajad end laupäeval kohale, samas saaksid üle Eesti teised mängurid ka tulla ning olekski Sirel peetud ja rahvast rohkem!
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas Henry IX »

Mina küll arvan, et Jüri mängu võistkondade koosseisud ja Sireli mängu koosseisud on praegu täiesti erinevad nagu nende mängude eesmärgidki.
Jüri mäng on mõnus ajaviide, aga Sirel on EMV kõrval üks tähtsamaid mänge, mida üritatakse iga hinna eest võita. Seetõõtu on Sireli mängu Jüriga ka raske ühendada.
Liiatigi teevad Sireli mängu ühed ja samad mehed. kes jääksid Jüri mängu punktidest ilma
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas Taivo »

See viimane argument – Jüri sarja punktid – on küll kohatu. Kust siis Jüri sarja tegijad tulevad? Ikka nendesamade osalevate võistkondade seast. Ja just sellepärast ongi reegel, et kõik mängud ei lähe arvesse, et mõni võistkond võiks rahumeeles ühele mängule küsimusi teha.

"Sirel on EMV kõrval üks tähtsaimaid mänge" on ka kuidagi kahtlane väide ja "Sireli mängu üritatakse iga hinna eest võita" ei käi Sireli mängu kohta minu jaoks rohkem kui teiste kilbade kohta. Ühest küljest tahta, et enamik Jüris kohal käivaid võistkondi osaleks Sireli mängul, ja teisest küljest loota, et kõik kohaletulnud tahavad iga hinna eest võita – siin on ju ilmne vastuolu. Kui mina ja "Tempo" kohale ilmuksime, siis poleks meil vähimatki šanssi Sireli mängu võita. Aga ega see pole põhjus, miks me ei tule.

Kui eesmärgiks võtta suure hulga võistkondade saamine Sireli memoriaalile, siis see on lihtsalt teostatav. Üks Jüri sarja mängudest, neist kolmapäevaõhtustest, tuleb nimetada Sireli memoriaaliks, ja jätta Jüri sarja arvestusse. Ma nüüd päris hästi ei saa aru, mis on need teised eesmärgid, mis sellise lahendusega saavutamata jäävad, haual käimine ja pärgade panek kindlasti jäävad saavutamata.

Siis on veel võimalus terve Jüri kilvasari nimetada Sireli mälestusvõistlusteks. Siis jäävad vist ka mingid muud eesmärgid saavutamata.
külaline

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas külaline »

Niimoodi kisub see teema rappa minema. Lihtsalt Sirelil võiks käia ju rohkem võistkondi. Ehk prooviks järgmisel aastal suurema promo (sh Jüri mängudes) ja odavama hinnaga?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas polt »

Sirelini on tegelikult sitaks aega. Maailmalõppu ei tulnud. seega registreeruge praegu paikuse mängule ja mõelge parem sellele kuidas vältida olukorda, et kevadel on eestikatel saalis u 6 võistkonda.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas Külaline »

Tegelikult on Henry argumendid siiski õigemad kui Risti omad aga küllap annab asju sättida, liiatigi on aega ka veel palju.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sirel ja pildimängu emv 2012

Postitus Postitas cadman »

Njah, siin peaks siiski EML ütlema ja mitte mina, aga vaadates seda vaikimist peab ka Henryt toetama. Kui muudame mingi üle-eestilise ürituse mingi regionaalse või kohaliku sarja osaks, on see lõppeks üleüldse kadunud või selle suvas. Ehk siis valik on kas kas üldse ära jätta või endisest paremini korraldada. See ju hoopis teise taseme asi mu meelest. Ja kui on EML-i poolt lõpetatud, siis saaks selle muuta millegi osaks, et üldse alles jääks.

Osavõtjaid võib küll kusagil rohkem olla, aga miks jagada vaid kitsarinnaliselt Jüri sarja punkte. Samast loogikast lähtudes peaks jagama ka iga Eesti regionaalse või lokaalse sarja punkte vms. See ettepanek on muidugi näide briti absurdihuumorist, aga oma uba selles mu meelest on. Eesti on märksa laiem, kui ainult Tallinn ja selle ümbrus. Ja ega kusagil sarjas ole keelatud meenutada Panti, Tiidust, Aarnat (pagan ei mäleta, kes selles esimeses Naapurivisa meeskonnas olidki) või keda iganes veel. Nendest üldse tekkis meil mälumäng kui selline. Aga nemad on üldse mälestamata ja ka seesinane Naapurivisa.

Võiks ehk sellegi meelespidamiseks ühe mängu juurde teha ehk, kuigi kõige häälekamad polnud sellel ajal veel seemendatudki... Aga meie ajalooline mälu on juba kord selline. Eks seegi mõjuta seda memoriaali, et täna küsib vast juba osa, et kes see Sirel üldse selline oli...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta