Sport

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Sport

Postitus Postitas punukana »

cadman kirjutas:See pilt vihjab naftabojaaride Hantõ-Mansiiskile nagu. No ehk ongi hant, komid on nagu rohkem mongoliidsed. :)
Ei ole hant ega komi ka mitte. Kas sa siis tõesti sugulase näojooni ei oska lugeda?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

No minu sugulane ta pole :-)

Aga Kulakova oli vist udmurt? Igal juhul noorena mitte just kõige kenam...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Sport

Postitus Postitas Taivo »

Ega neid sugulasrahvaid nüüd väga palju ka enam ei ole, nii et ma riskin täiesti huupi pakkuda. Karjalane? (Punukana teisele küsimusele vastuseks: ma tõesti ei oska sugulase näojooni lugeda.)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Sport

Postitus Postitas punukana »

cadman kirjutas:No minu sugulane ta pole :-)

Aga Kulakova oli vist udmurt? Igal juhul noorena mitte just kõige kenam...
See ongi sinu sugulane, udmurt Kulakova :P :arrow:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

No ei tea. Kui need oleks udmurdile omased ja tüüpilised näojooned, siis ma küll hoiduks sinna kosimise eesmärgil reisimast ja igaks juhuks vaatsin oma sugupuu kah üle. No ei ole sugulane :)

Aga naisterahva äratundmiseks ei pea üleüldse talle otsa vaatama - selle kurekese reklaambannerilt tunneb Henry vast kohe:

Pilt

Kes see siis on?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Sport

Postitus Postitas Henry IX »

Kõigil on liiga pikad juuksed sellise foto jaoks või ei mängi nad Prince riietuses või ei kanna kunagi nokatsit. Iseasi on kas itaallased paneksid mõne teise rahvuse esindajaid oma turniiri reklaamima. Mõtlesin F.Panetta peale, siis käis Tatiana Garbin peast läbi (temal polnud kunagi nokatsit), Mõtlesin ka Gisela Dulko peale (tema aga vist Princega ei mänginud). Srebotnik ka vist pole.

Pakun M. Martinez Sanchezit, tema on Prince riietega ja armastab nokatsit.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

No ma ütlesin teile kohe :)
:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Sport

Postitus Postitas Henry IX »

Kuidas see mees on tennisega seotud?
jalgpallur3.jpg
jalgpallur3.jpg (17.29 KiB) Vaadatud 3163 korda
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Mul on hetkel spordiküsimustega vist juba kitsas, et esmalt ootaks veidi...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Nohjah, mis ma Henryt ikka sadisteerin. Kui Dulko mängis, siis oli tal pikk kena nisukarva pats ja peapael. Ma kunagi panin ta viimase(?) vaba lapse pildi siia ja ei tahtnud teda eriti keegi tunda. No kui lõpuks vastuse kätte sain, siis soovitasin välja uurida, kellel ta sealt silmanurgast siis valvsalt silma peal hoidis. Vat seesama tegelane see ongi - Fernando Gago vist oli nimi. Igal juhul on tal piisavalt hea stardikiirendus ja reaktsioonid, et vajadusel ohtliku tugevusega eestkäelöögi eest hoiduda (ma loodan). Et niikuinii kunagi kusagil küsitakse.

Ma küll soovitasin see mees kusagile kõrva taha panna. Aga jah, kesse miskit vanamehenässi torisemist siis kuulab...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Sport

Postitus Postitas Henry IX »

Fernando Gago on Gisela Dulko mees ja pere ootab last. :arrow:
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Nohjah, mulle tundus, et selleks see Dulko üldse eelmises vastuses ka jutuks üldse oli. Väljanägemiselt pole ta raasugi ju sinnapoole, aga tanu võivad nüüd kanda mõlemad ;)

Küsiks siis vahelduseks ka miskit muud. Nimelt üht spordiüritust, mida peetakse juba aastast 1923. Sõja ajal jäid need küll vahele, aga traditsioon on üsna juubelihõnguline ja rehkenduse järgi sai see siis 90. Omaette teema on selle korraldajate/peoperemeeste praegune hala, sest umbes samast ajast on pärit ka nende eelmine enam-vähem sama tasemega tulemus. Millest see jutt võiks siis olla?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Sport

Postitus Postitas Taivo »

Eesti meistrivõistlused vabamaadluses toimusid esimest korda 1923. (Klassikalises maadluses toimusid küll juba varem.) Praegune hala käib selle üle, et maadlus visati olümpiamängudelt välja. Sõja ajal jäid 1944 või 1945 korra vahele, nii et tänavu toimuvadki 90. korda. Umbes samast ajast pärinev tulemus on Osvald Käpa olümpiavõit ja praegune sama tasemega tulemus on Heiki Nabi olümpiahõbe.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Eip. Hala käib selle üle, et umbes "sama hea" tulemus saavutati 1948.a. St.Moritzis. Või oli see ehk isegi 1928, aga igal juhul linn on õige...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Ohjah. Mu suureks kahetsuseks seal enam ei saa enam laulda selline rahvuslind nagu ubarääk. Vanasti kuulis sealt seda vast kõige sagedamini ja vähemasti kord aastas...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta