Norra GP

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Norra GP

Postitus Postitas tauno »

Miks, kas sa ei pese ennast ? :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Norra GP

Postitus Postitas polt »

No ma arvan, et ma suudaks Igori ka ennast pestes närvi ajada. :D
Lihtsalt see mängude valimine hakkab üle viskama. Kui sa ikka nii kõva mees oled siis tuleks seda aega ajalt ka teistega rinda pistes tõestada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Norra GP

Postitus Postitas his master's voice »

Vaata Jaan. Kuna Norra GP toimumisaeg muudeti vaid paar nädalat tagasi, siis normaalsel graafikuga töötajal pole väga võimalust hiljem kui 15.00 laupäeval tööle tulla. Kuna Norra GP enne seda kellaaega suure tõenäosusega läbi ei saa, ei ole mul käesoleval juhul võimalik sellest mängust osa võtta.
Arvo Kreegipuu

Re: Norra GP

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

polt kirjutas:No ma arvan, et ma suudaks Igori ka ennast pestes närvi ajada. :D
Lihtsalt see mängude valimine hakkab üle viskama. Kui sa ikka nii kõva mees oled siis tuleks seda aega ajalt ka teistega rinda pistes tõestada.
Igor Habal on sel hooajal osa võtnud 11 EML karikasarjade mängust (viimati Otepääl, kus ühtki polti näha polnud). Jaan Allik on osa võtnud 8 mängust.
Kes siin see kõrvalehoidja on ?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Norra GP

Postitus Postitas polt »

Arvo. Ma pean silmas individuaalmänge -mees mehe vastu. Paarikatele me rõhku eriti ei pane, vähemalt sellel hooajal mitte. Tartusse spordikale sai Igor ennast küll kohale vedada, individuaalile aga mitte. Seda ei vabanda ei töögraafik ega miski muu välja.
Ma käin ka graafikuga tööl. Ja vähemalt praeguses töökohas pole küll muret, et graafikut kohaldada ei saaks. Pigem küsitakse minu käest , et kuidas mulle sobib. Ja mina ei ole Euroopa hõbe.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Norra GP

Postitus Postitas vahur5 »

Ma ei saa aru, mis ülemus sa Polt oled, et sa otsustad mis mängul kes käima peab. Su alaväärsuskompleks on ikka täiesti kogu foorumit läbiv juba...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Norra GP

Postitus Postitas polt »

Lihtsalt ei ole viisakas mitte anda teistele kilvaritele võimalust ennast mees mehe vastu mängus võita!
Ja sorry, on väheseid asju mis mind veel stimuleerivad mälumängudel käima. Võimalus Igorit võita on üks neist. See võimalus, et selline asi juhtuks Norra GP formaadis mängul on muidugi kaduvväike aga ikkagi võimalus.
Aga palun mind mängule ikkagi kirja panna, muidu polegi aprillis ühtegi mängu.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Norra GP

Postitus Postitas Aare6631 »

Huviliste rivi täieneb:
Ove Põder
Sven Oidjärv
Mati Räli
Toivo Kreek
Tauno Vahter
Rein Hiob
Lauri Tammerand
Alar Heinaste
Illar Tõnisson
Jaan Loide
Vello Tõnso
Arko Olesk
Jaan Lomp
Arvo Kreegipuu
Matis Song
Janek Salme
Timo Tarve
Henri Kaarma
Hugo Tang
Indrek Salis
Jaan Allik
Preedik Sallaste
Mart Schmeidt
Alvar Niglas
Alar Särgava
Urmas Tarvis
Aksor Koit
Sven

Re: Norra GP

Postitus Postitas Sven »

Arvo Kreegipuu kirjutas:
polt kirjutas:No ma arvan, et ma suudaks Igori ka ennast pestes närvi ajada. :D
Lihtsalt see mängude valimine hakkab üle viskama. Kui sa ikka nii kõva mees oled siis tuleks seda aega ajalt ka teistega rinda pistes tõestada.
Igor Habal on sel hooajal osa võtnud 11 EML karikasarjade mängust (viimati Otepääl, kus ühtki polti näha polnud). Jaan Allik on osa võtnud 8 mängust.
Kes siin see kõrvalehoidja on ?
Äkki parandaks asja mõte, mis käidi välja mingi aeg tagasi - Eesti meistrivõistluste ja karikavõistluste süsteem omavahel vahetada. Praegu pole karikasarja koht eriti eesmärgiks omaette, keegi saab selle võidu hooaja lõpus kuidagi poolautomaatselt. Nagu olümpial oli kunagi meeskondlik viievõistlus.
Külaline

Re: Norra GP

Postitus Postitas Külaline »

Tulevad Alar Särgava, Urmas Tarvis ja Aksor Koit
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Norra GP

Postitus Postitas Aare6631 »

Mõned juhised ja reeglid norralastelt.

Mäng koosneb kahest poolajast, kumbki kestab 55 minutit, seejärel vastuste kontrollimine (naabriga lehti vahetades) ja kahe poolaja vahel vaheaeg 10-15 minutit.

Küsimusi on kokku 240, need jagunevad 6 temaatiliseks plokiks. Numbrid 1-10 igas plokis on lihtsad, 11-30 - keskmiselt rasked ja 31-40 - väga rasked. Soovitav on neid 10 viimast igas plokis vaadata alles siis, kui teistest aega üle jääb.

Keelatud on kasutada mobiiltelefone ja sõnastikke. Tõlkeprobleemidega võib pöörduda korraldaja poole. Kui mõtlemisajal selgub tõlkeviga, võib mõtlemisaega lisada.

Võib vastata nii eesti kui inglise keeles, kui just pole teisiti küsitud. On küsimusi, millele leidub ainult ingliskeelne vastus. Kui eesnime pole küsitud, piisab perekonnanimest. Valitsejanimede puhul on vajalik õige number.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Norra GP

Postitus Postitas Aare6631 »

Meid on juba 27! Vt. ülalpool täiendatud nimekirja.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Norra GP

Postitus Postitas Taivo »

Tulen ka kohale.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Norra GP

Postitus Postitas Aare6631 »

Veel kolm nime Google'i tabelist:

Igor Habal
Priit Tinits
Eik Sagen
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Norra GP

Postitus Postitas polt »

Ma ikkagi ei tule. Liig hilised muutused. Teised plaanid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta