Paikuse pildikas.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Ravenius tegi otsa lahti, punukana jätkab ja loodetavasti sellega ka rida lõpeb. Vabariigi aastapäevaga täiesti sidumatult on tervis käest ära, nii et tulek jääb suure küsimärgi alla. Lõpliku otsuse teeks siiski hommikul, seniks palun haige inimesega mitte üleliia kurjustada :(
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

veider, siis kui viimate õnnestus punukana silmata,
oli holte nii kortsus kui olla sai ja punukana lausa õilmitses..
tseelaviii...
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

holte, arvestades sul tookord kaasas olnud borjomi-vaba kõlkskoti iseloomu, julgeksin loota, et tegu oli ajutise kortsuhäirega :wink:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Saage terveks!Põhimõtteliselt oleks varsti aeg hakata mõtlema interaktiivse mälumängu korraldamise võimalusele-pean oma it -gurudega rääkima. Järgmine kord mängite PAIKUSE PILDIKA KODUST, KES KOHALE EI SAA TULLA!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

kas eesti näitlejannasid jälle küsitakse?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

krt ei ole eesti näitlejannasid! Kas peaks ma võin 2 küsimust veel juurde teha!!!kuna mul need eesti näitlejannad nii väga olnd on kmuuseas?NADEI KIPU ENNAST ERITI ALASTI KISKUMA -POLE JU MIDAGI NÄIDATA TEILE.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

jumal tänatud, siis vist peab ikka kohale lohisema
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

tauno kirjutas:jumal tänatud, siis vist peab ikka kohale lohisema
Kui prohvetlik :D
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tänud siis kõigile kes kohale julgesid tulla! natuke raske mäng vist sai-lasin ilmselt siiski paarika taktis.Täpsem analüüs lähipäevil. Kaks nulliringi tuli-Shakotis ja Heather Mills minu suureks üllatuseks. Soolod kuulsite nägite ära.Kõige kergem oli ajaloo blokk järgnes loodus-hoolimata soolost ja kõige raskem naiste osa ning kultuura. Kõik teised olid suht ühtlased.Põhitabeli ja küsimused saadan ilmselt homme kui see kurdai tabel on saatmiskõlbulikuks kohendatud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

Paikusel on lahe!

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Tänud minugi poolt tegijaile ja osalistele! Igati lahe mäng. Oskasin inglise hagija ja Samoa lauda jätta, beagle'ist polnud aimugi. Tänud ka ühe küsimuse mulle pühendamise eest, kobina peale panin "Vennaskonna" ära. Sai ka head kohvi joodud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mida siis veel silma hakkas-Mul kukkus karp tegelt täiega lahti kui beagle sooloks läks-tauno kuidas sina teadsid ja mitte keegi teine mitte maailmas populaarsuselt 4. kohal olevat koeratõugu?Isegi sõna iNGLISE EI JULETUD HAGIJALE ETTE KIRJUTADA!?
Ma ei tea aga minu arust võiksid need kilvarid mälumängust edaspidi loobuda , kes arvavad et korvpalli valitsev olümpiavõitja on Jugoslaavia, Hispaania või Leedu. Üks spordispets arvas isegi, et äkitse on Möttölaga tegu!?
Enam vähem samad sõnad jalgpalli kohta ma küsin viimaseid olümpiavõitjaid ja valitsevaid maailmameistreiud kahel ülipopulaarsel ala ja teie ei tea-küll aga suutis tervelt kaks sportlast kirjutada isegi Magdalena Forsbergi perenime teise poole Wallin. Tase!Iljustsenkot vastati ühesõnaga sama palju kui Pirlot. No Comments! Pajusalusid ja ma poleks ilmselt tohtinud küsida või oleks pidanud lisama ka spordialad ja selle et kuulge vaadake mis T-särk mehel seljas on!!Pooled vastajad põrutasid välismaale!!?

Lucas Cranach vanema eest peaks tegelikult Alar Särgavale soolo andma-ülejäänud kas ei tunne kunstiklassikat või ei julge riskida! 2 1punkti vastust ainult!?Teine rikut soolo oli Põdra leonard-rikkumisega sai hakkama Tõnisson , kellele ma andsin 1punkti Lenardi eest.
Westerplattet ja Rebast maha praktiliselt ei vaadatud. Tauruse toru oleks ma pidanud ehk tõesti ära puhastama ma lihtsalt ei märganud seda kirja-aga no USAs toodetav relv ei saa Eesti turul eriti odav olla!
Austerservikule sai ka ladina keel special juurde pandud et täisring tuleks-aga looda sa!
Stravinski tegi headmeelt 8 õiget!! Huviatv mitu neist ainult muusika järgi ära pani?
Samoa ja Kroonlinn olid pettumus. no ei saa ju nii vähe vastata?! samoal oli ju pealinn ja kõik näha!?
Ma oleks ikka pidanud Pärnumaa eribloki tegema. Oleks punkte ehk rohkem saand. Ja see vaadake naisi ku tahate edukalt minu pildimängus esineda! Aga tehke seda arenemise kõrvalt! :D :D
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

tõesti raske mäng oli, paarikas oleks ehk lihtsam olnud, aga eks oma lollust oli ka, eks eesti mälumäng peab arenema
viduka
Postitusi: 109
Liitunud: 26.04.2005, 16:30
Asukoht: praegu Tallinn

Postitus Postitas viduka »

polt kirjutas:Stravinski tegi headmeelt 8 õiget!! Huviatv mitu neist ainult muusika järgi ära pani?
Mina vastasin Stravinski ainult muusika järgi ära.
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Tänase pildimängu kõige toredam asi oli see, et mäng kulges tempokalt ja ei olnud jorutamist.
Küssad olid tõesti rasked, eriti mängu teine pool käis selgelt üle jõu. Aga nagu kilvaklassikud märgivad: Arenege seltsimehed!
Arenguruumi on.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Cranachi puhul ma poleks norima hakanud, sest noorem pole ju kaugeltki nii tuntud (Cranach, Brueghel - vanemad, ainult Holbein noorem), ei arvanud et vajalik lisada on. Ja miks selle korvpalli pärast peaks põdema? Ma näiteks vaatasin viimati korvpalli telekast 1990. aastal ja ajalehest lugesin mõnda korvpalli-teemalist artiklit umbes 1995 :) Muidu oli OK, aga teises pooles oli vint vähe üle keeratud, 3-4 asja oleks küsimata jätnud ja hiid-paljastisside arvu kärpinud. Ajalugu oli näiteks spordiga võrreldes oluliselt lihtsam. Lauda ei jäänud suurt midagi, Kroonlinn vist ja Forsbergi nime ei suutnud 38,5 palavikuga meelde tuletada. Aga muidu jah huvitav, ühele sobivad ühe küsimused ja vastupidi...
Vilniuse Žalgiris
Suletud