Üksikmängu EMV 2007

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Innocentius XVI

Postitus Postitas Innocentius XVI »

Üksikmängu kohta on tänaseks teada järgmist:
- küsimusi teevad Tenno Sivadi, Enn Kauber, Timo Tarve, paar küsimust Jaan Lomp. Mängu paneb kokku ja lisab omaltpoolt küsimusi Aare Olander.
- küsimusi tuleb 48+1. Täpsemalt 8 teemal 6 küsimust ja lisaks Euroopa MV eeskujul viigilahutusküsmus, mis erinevalt EMV-st annab ka punkte.
- kuna 14.4. toimub riigieksam, siis mängu sel päeval ei toimu. Esmaspäevaks ootan vastust Viimsi koolilt, kas nad on nõus oma ruume meile lubama ja kas see saaks toimuda 12. mail. Niipea kui saabub selgus mängupaiga ja kuupäeva suhtes, panen teate üles siia foorumisse ja juhendi www.kilb.ee kodulehele.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Millised teemad siis välja on jäetud? eestikad on ikka koht kus peaks küsima pigem rohkem kui vähem? 10 x 6 oleks ehk ilusam olnud?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Arvo Kreegipuu

üksikmängu MV

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

Innocentius XVI kirjutas:Üksikmängu kohta on tänaseks teada järgmist:
- küsimusi teevad Tenno Sivadi, Enn Kauber, Timo Tarve, paar küsimust Jaan Lomp. Mängu paneb kokku ja lisab omaltpoolt küsimusi Aare Olander.
- küsimusi tuleb 48+1. Täpsemalt 8 teemal 6 küsimust ja lisaks Euroopa MV eeskujul viigilahutusküsmus, mis erinevalt EMV-st annab ka punkte.
- kuna 14.4. toimub riigieksam, siis mängu sel päeval ei toimu. Esmaspäevaks ootan vastust Viimsi koolilt, kas nad on nõus oma ruume meile lubama ja kas see saaks toimuda 12. mail. Niipea kui saabub selgus mängupaiga ja kuupäeva suhtes, panen teate üles siia foorumisse ja juhendi www.kilb.ee kodulehele.
Kas seda Viimsit ei saaks kuidagi vältida ? Mittetallinlasena puudub mul igasugune ettekujutus, kuidas sinna kohale sõita. Vaatasin maakaardilt, Jüri viaduktilt alla keerates jõuab küll Peterburi maanteele, aga sealt edasi jälle omadega plindris. Kui soovitate sõita läbi Tallinna linna ja sealt Pirita teele, siis eelistaksin karistusena mahalaskmist .....
Aga mis seal ikka, ega see kellelegi sunduslik pole.
vibumees
Postitusi: 302
Liitunud: 07.11.2005, 20:21

Postitus Postitas vibumees »

Aga miks just 12. mai?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

pirita tee on ikka kõige lihtsam. lasnamäe või maardu ja iru kaudu sõitmist on üsna raske seletada. põhimõtteliselt tuleb sõita vana-narva maanteele ja siis keerata alla kas läbi mähe või merivälja juurest. bussidest on 1 või 1A
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Innocentius XVI kirjutas:Esmaspäevaks ootan vastust Viimsi koolilt, kas nad on nõus oma ruume meile lubama ja kas see saaks toimuda 12. mail. Niipea kui saabub selgus mängupaiga ja kuupäeva suhtes, panen teate üles siia foorumisse ja juhendi www.kilb.ee kodulehele.
Miks alles nüüd saite teada, et 14.aprill on kirjandikirjutamine. Meil Palamets paneb Tartus kalenderplaani paika juba pool aastat ennem võistlusi. Natuke imelik suhtumine. Ja samuti on Tallinn on suurlinn, kus kohti palju ja oleks saanud ka 14.aprillil teha mängu.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuulge mis toimub? Kui kalenderplaanis on mäng 14. siis ta peab ka toimuma 14. äärmisel juhul 15. st samal pühapäeval. Miks mulle tundub et EMLi juhatus ei saa sel aastal eestikate korraldamisega lihtlabaselt hakkama.Ma võin teile ruumipuudusel pakkuda alternatiivseks mängukohaks Paikuse vallamaja.esmaspäeval on selge kas saab ruume-99% tõenäosusega saab!Ma saan aru et on inimesi kes võtavad mälumängu kui meeldivas kohas meeldivat ajaviitmist õlle ja semudega aga mina olen inimene kes võtab mälumängu kui sporti.Ja teen ettevalmistust ja nii edasi .Mängu ei saa sellepäraqsat et mängukoht on hõivatud kuu aega edasi lükata!Tallinn on suur ja kui on vaja koha eest maksta tõstke osavõtumaksu või võtke väiksem ruum.Ei pea 80 matsi, kellest 50 tuleb nalja pärast kohale tingimata eestikatel mängima!Las kubo teevb neile mingi mängu!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Kuulge, Tallinnas on peale koolide veel ka igavene hunnik ülikoole, kus kõigis aulates ja auditooriumeis 14. kuupäeval kindlasti kirjandeid ei kirjutata. On võimlaid. On rahvusraamatukogu saal. On kultuurimaju (nt Salme). On asutuste saale. Pool päeva telefoniga tööd ja koht on kindlasti olemas.

Ärge nüüd sellise tühja asja pärast nagu riigieksam küll kuupäeva nihutage.

Ega võtke tõsiselt Alliku ettepanekut "naljategijaid" kõrvale jätta ja mõnda pisikesse urkasse kolida. Ma küll ei võta mälumängu kui tippsporti, kuid EM-iks tuleks ikka kohale ja nalja seal küll ei kavatse teha. Mis sest, et esikümnesse asja pole. Usun, et ka teised "naljategijad" mõtlevad samuti.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Arvo Kreegipuu

Üksikmängu MV

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

Hallvatt kirjutas:Kuulge, Tallinnas on peale koolide veel ka igavene hunnik ülikoole, kus kõigis aulates ja auditooriumeis 14. kuupäeval kindlasti kirjandeid ei kirjutata. On võimlaid. On rahvusraamatukogu saal. On kultuurimaju (nt Salme). On asutuste saale. Pool päeva telefoniga tööd ja koht on kindlasti olemas.

Ärge nüüd sellise tühja asja pärast nagu riigieksam küll kuupäeva nihutage.

Ega võtke tõsiselt Alliku ettepanekut "naljategijaid" kõrvale jätta ja mõnda pisikesse urkasse kolida. Ma küll ei võta mälumängu kui tippsporti, kuid EM-iks tuleks ikka kohale ja nalja seal küll ei kavatse teha. Mis sest, et esikümnesse asja pole. Usun, et ka teised "naljategijad" mõtlevad samuti.
Mina olen erinevalt proffidest (Jaan Allik, Jaan Lomp jt.) ka põhimõtteline amatöör (naljategija), s. t. ei võta asja spordina ja ei tee ettevalmistust jne. Aga osa võtta tahaks ikkagi. Igal juhul peaks asi toimuma õigel päeval, ja miks mitte Paikusel :?:
Jaan Lomp

Arvamus

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Minul isiklikult pole üksikmängu meistrikate 15. aprillil pidamise vastu mitte midagi. Vist arvatakse, et igaüks ei taha või ei viitsi kolmel nädalalõpul või pühapäeval järjest (15. aprillil, 22. aprillil, 28.-29. aprillil) mälumängu meistrikate pärast Tallinna vahet sõita.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Keegi keda asi tõsiselt ei huvita ei peagi 3 korda järjest sõitma.Osavõtt eestikatest on auasi-see on ikkagi nagu eksam -mille hooaja lõpul annad.Kui ikka kolm korda mängimas käia on järjest raske-siis tuleb valida uus ala-frisbee või tuulelohe lennutamine.Sõita pole ka eriti kuhugi vaja piisab kui õue minna. Tubase spordi Hraastajatele soovitan kirimalet või midagi taolist. Ka kuhugi sõitma ei pea!
Laupäeval kooli saal kinni? Pühapäeval vaba eeldatavasti? Ja hallvatt luges ette hunniku kohti kus saaks mängida-ja eesti kilvar -Kui tead mängupaika 14.aprilliks.Anna sellest siin teada! paikuse vallamaja saal on vaba ja vajadusel meie käsutuses-tehnikaga pole ka probleeme 50- 60 mälurit mahub ära ka-rohkem väljapool tallinnat -Tartut nagunii ei tule!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

TTÜ töötajana võin kohapeal olusi uurida. Mis tingimused peavad olema ruumis täidetud ja kui palju ollakse selle eest valmis maksma?

kontakt:
valle@gi.ee
56213090
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tõenäoliselt peaks ruum mahutama u 80 inimest nii, et üksteisel päris seljas ei istutaks.Videoprojektor peaks olema ja võimalus vaheajal peldikus käia. Ühesõnaga kõik suuremat sorti auditooriumid peaksid sobima. Vaja oleks ruumi u 4 tunniks.Kui palju on TTÜ tavaline taks auditooriumi rendi eest? Ma usun et u 200.- tund.Ma võin esimese tunni omast taskust kinni maksta kui EMLil vabad vahendid puuduvad! Usun et siin on teisigi kellele see jõukohane on!?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Moded võiks nüüd need teemad ära lahutada! Tehke eestikatele uus teema? Ühtlasi tahaks küsida kas olete ikka kindlad et aprilli viimasel nädalavahetusel on Humanitaargümnaasiumi saal vaba? Kui ka selleks ajaks on uusi ruume vaja siis andke teada-võime teha mängu nii Paikusel, K-Nõmmel, Säreveres kui ka Tartus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas IS »

Selle teema lõpetuseks (enne järgmisesse teemasse kolimist) on nüüdseks selgunud, et individuaali saab läbi viia 14.aprillil Salme Kultuurikeskuses III korruse tantsusaalis. Mahutavus : 150 inimest.
Vasta